Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tmpgenc problém

imported_caesar (1)|10.3.2005 16:06
Mám docela problém při konverzi filmu (divx, xvid..) do mpeg2 který pak dál používám na vytvoření DVD. U některých filmů se mi mpeg při přehrávání v některých scénách trhá (nejde vždy o scény s pohybem), pak zase chvilku běží v pohodě, parametry mám podle mě nastavený dobře. Už sem si na tom vylámal všechny zuby, poradí mi někdo?
Brko (201)|10.3.2005 18:18
Zkus zubaře - na ty vylámaný zuby. Na video bych vyzkoušel CanopusProcoder - DivX i Xvid mi to překonvertuje bez problémů. Zdorojový video se doufám neškube.
Whitejoker (616)|14.3.2005 22:22
A nebo máš nějaký bordel v kodekách.
nahrané je to v něčem, co pak není úplně 100%ně zpětně kompatibilní - například pro dekódování je použit nějaký starší či alternativní kodek.
WJ
VlaDamorava (466)|23.3.2005 21:38
Mně se osvědčil DivXtoDVD.
jedla (23)|24.3.2005 21:29
Zdravím, nevím co se najednou stalo, ale mám problém v TMPGEnc naloadovat vdr soubor frameserveru z nandubu. Už jsem to i přeinstaloval, znova zaregistroval ReadAVS.dll a prostě to pořád píše "cannot open or unsupported" Nevím co s tím. Dřív mito běhalo v pohodě.

EDIT: Tak jsem vyzkoušel kombinaci několika verzí virtualdubu nebo nandubu s TMPGEnc nebo Mainconcept a nic. Nechce to prostě ten vdr otevřít. Handler je určitě nainstalovaný, protože v TMPGEnc mi přibyla položka *.vdr. Opravdu nevím čím by to mohlo být...
AleK (814)|25.3.2005 06:55
jedla
jak máš dlouhej název toho filmu ??? TMPGEnc neumí dlouhé názvy taky jsem si vylámal stoličky
jedla (23)|25.3.2005 09:50
Teď to zkouším s milion dollar baby, mám dva soubory m-mdbscrCD1.avi a m-mdbscrCD2.avi, které spojuji v Nandubu, zvuk jde zvlášť z wav, protože byl VBR a byl by posunutý a ještě tam dávám titulky. Frame server pouštím jako JMENOPOCITACE/m-mdbscr.avi a vdr si ukládám jako result.vdr.

EDIT:
Problém vyřešen, já vůl jsem v jakýmkoliv virtualdubu nebo nandubu zapoměl dát v auxsetup "install handler".
AleK (814)|25.3.2005 16:11
jedla
jjj jo jasný :-E
mirekv (7169)|25.3.2005 17:06
AleK
Ovšem to je překonaná věc, jedině Avisynth!