Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

prečo to neide????

majotom (1)|10.4.2011 16:24
Zdravím , mám taký problém ... Chcem nahravať zaznam z TV v realom čase do PC ... mám na to toto: http://www.konigelectronic.com/en_us/1108956?tab=downloads ... je to usb prevodník ... a k nemu mám program Ulead Video Studio V10 , mam nainstalované aj ovladače .. ... a nepotrebujem k tomu aby som mal v notebooku TV kartu, to uz som sa informoval ... ako zapajam , tak zapajam neide mi ani obraz ani zvuk nahodit... chcem nahravat z digitalnej TV ... mám to prepojene cez dvd rekordér ... mám aj box k digitalnej TV .. z boxu ide HDMI kabel do TV .. z dvd rekordera ide do boxu scartovy cinch ... a z dvd do tv ide scart .... ako to mám prepojiť prosim vas s notebookom ten USB prevodník tak aby mi to islo nahravať do notebooku?? alebo mi poradte aj iny , lepsi program na to... skusal som aj sony vegas , aj edius6 a nič ... už som zufaly... :cry: dakujem
Ivo Mašek (10205)|10.4.2011 21:54
Přesně ti neporadím (není to moje parketa), ale do očí mě praštilo to kabelové harakiri. (scartový cinch, SCART, HDMI, USB převod, ...) Podle mě to ten signál nemůže ustát.
jarino1978 (8045)|10.4.2011 22:07
ak už máš DVD rekordér, nejaký prevodník ti je tak na dve až tri veci....
nahrávaj to cez dvd rekordér a radšej si už len záznam skopíruj z DVD média do PC. Jednak je to pohodlnejšie a na druhej strane hlavne kvalitnejšie.
dodko1 (9)|9.5.2011 02:15
Skús si to dať prehrávať cez VLC či sa ti ukáže obraz a v nastavení nezabudni prepnúť či má nahrávať z S-videa alebo cez ten žltý konektor.
Jednoduchšia a kvalitnejšia nahrávka by bola keby si si kúpil USB DVB-T prijímač a tak nahráš video digitálne.
Ten 10 € prevodník nie je ktovie ako kvalitný a je hlúposť digitálne video nahrávať cez analóg znova digitálne.
Mne to ešte robilo, že sa rozchádzal obraz zo zvukom ak to nestíhalo.
Pytkin (7947)|9.5.2011 09:11
mimoriadne debilny nazov temy ..