Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sdílení obrazovky PC na TV

Szkwor (18)|7.4.2011 07:45
Existuje nějaký program, který by dokázal přes síť nasdílet obrazovku z pc na tv? Vím, že DLNA dokáže takto do televize pouštět film, ale zde se nejedná o sdílení obrazovky jako takové, tudíž to bude zřejmě nějaký program, který pojede přes stejný protokol, ale bude posílat obraz dekstopu. Je nějaký takový program? Děkuji
Pytkin (7947)|7.4.2011 23:59
asi by si mal zacat s tym , aky mas televizor ...
Szkwor (18)|8.4.2011 07:46
A to je tak důležité? Já myslel, že DLNA pracuje všude stejně, každopádně když řeknu, že ještě žádnou a že podle toho, která to umí si ji koupím? Ať jsem hledal jak jsem hledal, sdílení obrazovky přes lan jsem nenašel. Opravdu tu tv chci přesně na tohleto.
Pitomec (10211)|8.4.2011 08:42
Co to je za nesmysl? Kup si TV s HDMI (všechny dnes prodávané) a propoj to s výstupem grafické karty (opět všechny dnes prodávané mají HDMI nebo alespoň DVI výstup).
Szkwor (18)|8.4.2011 09:41
Sorry, jsem zapomněl jednu podstatnou věc, chtěl bych na to propojit více počítačů najednou, to znamená, že by se nějak dalo vybrat kdo zrovna do té televize pouští signál. HDMI by sice šel, ale nechci furt přehazovat kabel, nejsem si jistý zda nějaký rozbočovač na HDMI by byl ideální, tak mě napadla jenom verze přes ethernet.
Szkwor (18)|11.4.2011 14:28
Díky moc, to vypadá dobře, jdu to prostudovat.