Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 40

Téma: vyber prijimace - PVR, podpora MKV, wmv atd.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

zdravim
    potrebuji poradit sat. prijimac, ktery by splnil tyto pozadavky:

HDMI vc. prenosu audio slozky
    podpora divx, xvid, mkv
    podpora ceskych titulku
    zvlada irdeto (skylink), at uz primo nebo pres univerzalni
    plusem by bylo pokud by byl dvoutunerovy (resp. schopnost nahravat neco jineho nez se zobrazuje)

cena tak do 6k

zatim mam ve vyberu (neuspokojivem )
    Topfield SBI-2050 (pry vsak problemy s CZ titulky a hodne topi)
    TechniSat TechniBox SIR (zvlada prehravat pouze vlastni nahravky? (to by bylo zasadni minus))
    TechniSat Digit HD8 SX (opet stejny problem?)

dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele VlaDamorava
    Registrace
    Feb 2007

Obehraná písnička! Proč každy chce ze satelitního přístroje udělat multimediální přehrávač??
    A dvoutuner za 6.000,- tak to bude teda "dělo". Hihihi

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

NicNic nechci říkat že z toho nebude nic.
    Ale plne musím súhlasiť s Vladamorava - za 6k twintuner a ešte plný multimediálny prehrávač bude naozaj delo
    1/ z prístrojov ktoré si menoval nie je ani jeden twintuner. Takže buď nahrávaš alebo pozeráš
    2/ Topfield má problém snáď úplne so všetkým - tak ako napísal kolega na inom fóre - "i s otvíráním dvířek".
    3/ Technisat až do terajšej verzie ISIO nepodporuje vo veľkom funkcie prehrávača. Sir myslím že žiadne, HD8SX snáď nejaké AVI formáty.
    4/ ISIO by asi splňoval tvoje podmienky (včítane prehrávania MKV, DIVX) ale musíš navýšiť rozpočet.
    Aj keď to počítam, že 300EUR x 25 = 7200Kč zase nie je tak ďaleko. Samozrejme plus nejaký CI-modul k nemu a HDD.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

OK, dvoutuner ozelim, coz o to.

ISIO eventualne proc ne, ale myslim ze se jeste v CR neprodava, ne?
    Takze predpokladejme, ze rozpocet by sel upravit. Nejaka dalsi varianta?

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od nicnic Zobrazit příspěvek
    zdravim
    potrebuji poradit sat. prijimac, ktery by splnil tyto pozadavky:
    podpora divx, xvid, mkv
    podpora ceskych titulku
    odpusti si z priorít tieto somariny, na to si kúp mediaplayer a orientuj sa na to, na čo je STB určený, t.j. DVB-S/S2 príjem.
    Takže keď to hore uvedené škrtneš, ostane ti vo výbere len Technisat alebo Vantage HD.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    odpusti si z priorít tieto somariny, na to si kúp mediaplayer a orientuj sa na to, na čo je STB určený, t.j. DVB-S/S2 príjem.
    Takže keď to hore uvedené škrtneš, ostane ti vo výbere len Technisat alebo Vantage HD.
    mozes mi povedat preco kazdemu pri vybere stb radis iba tychto "Technisat alebo Vantage HD" dvoch vyrobcov? myslim ze aj ine stb dokazu toho dost a nemusia sa vsetky hadzat na smetisko. myslim ze zalezi hlavne od toho co clovek ocakava od daneho stb a hlavne kolko chce do toho vrazit.
    ja mam satelita 2000hd a nemozem si ho vynachvalit. poskytuje mi vsetko co po nom ziadam a za cca rok som nemal s tymto stb problem. a dokonca v najnovsom fw cita uz aj ciste irdeto karty bez problemov.

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od drto Zobrazit příspěvek
    a dokonca v najnovsom fw cita uz aj ciste irdeto karty bez problemov.
    to vie aj Vantage. lenže ani na to by som sa nespoliehal...

A prečo tie dve značky ? lebo sú chlape najlepšie...

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Dagy2, tu cenu 300€ si dal len taku orientacnu, alebo uz isel ISIO cenou tak dolu? alebo ratas bez nemeckej HD karty?
    Az je to normalna(dostupna) cena, tak je to celkom fajn

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

a preco nie dreambox ?

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Dreambox ....hmmm kvoli linuxu, a aj ceny su tam vyssie, mysli ze narocnejsie na obsluhu, je skor pre ludi, ktori sa bavia pracou s pc, ja nie som v tom az tak zbehly
    Zatial som sice este nekupil, ale som rozhodnuty pre novy ISIO, pozdava sa mi funkciami, mal by byt spolahlivy - beriem to ako znacku(Technisat=spolahlivost), samozrejme ze pokazit sa moze kazdy...

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    a preco nie dreambox ?
    keby chcel viac peňazí do toho vraziť, ideál 800 SE...

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

co kvoli linuxu ? Sak o linuxe ani nemusis vediet .. vsetko ovladas cez menu cez dialkove ovladanie .. Krasne prehladne menu .. atd .. Moja 70 rocna mama s tym nema problem , ked je u nas , tak sa neda povedat , ze by ovladanie bolo zlozite ..

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

ISIO za 300 je bez HD+ karty tak ako píše kolega tu vedľa.

Na DM 800 Se ma dorazila recenzia, ktorú som čítal. Vždy som predpokladal, že u Linuxu sú mnohé funkcie zvládnuté už dávno - a tu sa človek zrazu dočíta že napr. tento prístroj už zvláda nahrávanie zo stand-by a netreba ho nechávať teda zapnutý ako jeho predchodcu. A na to reakcie majiteľov, že veď je to aj tak hlúposť vypínať tento prístroj do stand-by lebo sa tým kazí a podobne. Takých "špekov" bolo v recenzii viacero. Písal to odborník od predajcu a reakcie boli tiež od majiteľov tak nemám dôvod im neveriť.
    Rôzne dobré funkcie, ktoré som považoval za samozrejmosť u prístroja tejto cenovej skupiny tu treba nahrať ako plug-in a nastaviť. Určite to nie je zložité, ale ja zásadne odmietam kúpiť elektroniku a potom na nete hľadať updaty, plug-iny a pod. A skúšať, ktoré mrznú, ktoré sú nepoužiteľné a pod.
    Toto nechám pre SAT "koníčkárov", ja mám na povale vláčiky. Po tejto recenzii by som bol ochotný ísť do DM (a pritom 100% verím že čo do obrazu, zvuku je to určite výborný prístroj) len v prípade, že by bol k nemu slušný manuál a knižnica plug-inov ktoré by boli garantované výrobcom že sú funkčné. A to predpokladám že manuál by musel mať tak aspoň 700 strán. Ale by som asi zvolil DM8000 a aspoň 3xDVB-S2.
    Naposledy upraveno uživatelem Dagy2: 09-04-2011 v 06:05

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Dagy2, tak presne ako pises, kvoli tym veciam som Dreambox odmietol. Verim ze kvalitou je to dobry pristroj, ale aj ked Pytkin pise, ze o linuxe ani nevies(dobra poznamka o mame ), no dostat tam vsetky pluginy a spravne vsetko nastavit...ee. Radsej dam prednost inemu pristroju, myslim ze vykonovo zrovnatelnemu a pristupnejsiemu pre majitela Mal som Dreamboxy vo vybere, ale uz som sa rozhodol pre nieco ine.
    Ja mam zase na "hranie" lietadielka

Je zaujimave, co som nasiel ponuky na ISIO, bola cena cca 360-370€ a v baleni nebola uvadzana HD+ karta, mozno tam nebola len spomenuta a davaju ju tam automaticky...este to musim lepsie preskumat, za tie tri stovky by to bola prijemna cena

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Zaujímavý test hd prijímačov. Po obrazovej stránke najlepší argus a vantage.

http://www.testberichte.de/d/read-swf/237133.html

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Výběr DVD s HDMI,USB podpora NTFS
    Od davevo v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-02-2012, 11:30
  2. Vyber prijimace do 7000kč
    Od Sam333 v sekci DVB-S
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 08-09-2010, 18:24