Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LE37A556 a UPC

Shaddy (4)|5.4.2011 20:04
Zdravím,

máte někdo LCD televizi SAMSUNG LE37A556 na UPC?

Nikde nemůžu dohledat, jestli má DVB-C tuner, abych mohl dokoupit CI modul nebo se zařídil jinak.

Dokonce i SAMSUNG sám to dovedně skrývá a v manuálu píše, že přes anténní vstup lze provozovat Televizi / Kabelovou televizi / Satelit, což je jediná neurčitá zmínka.
Nekódované programy naladím a dále mi tam naskáčou programy, o kterých TV tvrdí, že jsou kódované.
Máte s tím někdo zkušenosti? Dokáže DVB-T tuner naladit i programy, které jsou v DVB-C, kterým vysílá UPC?

HELP!
jito (999)|5.4.2011 20:48
Píšeš,že TV naladila volné i kódované programy.Kódované programy jsou pouze v DVB-C,proto si myslím,že TV má DVB-C tuner.
Kolik celkem ti TV naladila programů,včetně zakódovaných?
jito (999)|5.4.2011 21:11
Shaddy (4)|5.4.2011 21:53
[quote=jito;338376]Píšeš,že TV naladila volné i kódované programy.Kódované programy jsou pouze v DVB-C,proto si myslím,že TV má DVB-C tuner.
Kolik celkem ti TV naladila programů,včetně zakódovaných?[/quote]

Celkem 30 programů
Shaddy (4)|5.4.2011 21:57
[quote=jito;338379]Podle této recenze:
http://www.ciao.co.uk/Productinformation/Samsung_LE37A556P__6881372
nemá DVB-C tuner.[/quote]

Díky za odkaz. Psal jsem i do Samsungu, ale zatím bez odpovědi. Zajímavé je, že u jiné kabelovky (Rio Media) DVB-T s CI kartou funguje...
vivid.sk (11472)|5.4.2011 22:33
Na konci manualu musi byt technicka specifikacia pristroja. Mari sa mi, ze Ackove nemali DVB-C. A co sa tyka operatorov, niektori pustaju do kablu aj DVB-T (minimalne UPC v BA), takze tychto par kanalov sa da naladit aj bez DVB-C tunera.
Shaddy (4)|6.4.2011 15:04
[quote=Shaddy;338386]Díky za odkaz. Psal jsem i do Samsungu, ale zatím bez odpovědi. Zajímavé je, že u jiné kabelovky (Rio Media) DVB-T s CI kartou funguje...[/quote]

Zde je odpověď od SAMSUNGu:

"Thank you for contacting Samsung and I have pleasure in providing the following assistance.

Regarding your inquiry, kindly note yes this TV has DVB-C tuner.

If you require any further assistance, please contact Samsung again and we will be more than happy to help.

Kind regards,

Sasha Williams
Online Support Team
SAMSUNG Customer Support Centre"

Což znamená, že tento LCD televizor má DVB-C tuner.
Někde jsem četl, že SAMSUNG řady "A" tyto tunery nemají, ale bylo to v nějakém přehledu, který čerpal kdoví odkud...
jito (999)|6.4.2011 15:54
Pokud by jsi ladil kab.televizi od UPC,tak v DVB-C je cca.100-110 programů.
Neznám tuto starší TV,ale v současných modelech Samsung je při výběru možnosti ladění volba Kabel.Touto volbou je myšleno tuner DVB-C.
Pitomec (10211)|7.4.2011 17:30
[quote=vivid.sk;338395]Na konci manualu musi byt technicka specifikacia pristroja. Mari sa mi, ze Ackove nemali DVB-C. A co sa tyka operatorov, niektori pustaju do kablu aj DVB-T (minimalne UPC v BA), takze tychto par kanalov sa da naladit aj bez DVB-C tunera.[/quote]
Je to tak, "A" skutečně DVB-C nemá (pár mých kamošů už se s tím taky vypeklo)
Ivo Mašek (10205)|8.4.2011 07:30
Kabelový tuner mají:
[quote]Samsung - UE40B7000, LE40B650 ... (vsechny televizory serie 5 rady "B")
[/quote]
Odposlechnuto od jinud.