Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrávání ve full screen na dvou monitorech

RaDim_ (128)|5.4.2011 18:25
Zdravím, mám následující problém:
ve škole máme 2 projektory, které promítají hned vedle sebe. Dřív jsme na nich přehrávali videa (jedno video přes oba projektory). Máme jeden počítač, má 2 výstupy, jeden jde na jeden projektor, druhý na druhý, ve Windows jsem standardním způsobem rozšířil plochu na dva monitory, zapnul video (v Media Player Classic) a dal na full screen. Přehrávalo se roztažené přes oba monitory. Potom přeinstalovali počítač na Windows 7 a teď, když dám video na fullscreen, tak je jenom na jednom monitoru. Na ten druhý ho nedostanu. Zkoušel jsem to ještě na jiném PC s XP, ale taky to nefungovalo (takže to není problém Win7). Na jiných Win7 mi to taky nešlo. Nevíte někdo co s tím? Není k tomu třeba nějaký speciální SW?

(Zkoušel jsem VLC, kde je funkce, že se video rozdělí do několika oken, jedno okno potom přetáhnu na druhý monitor a tam maximalizuju. To funguje. Ale jenom do chvíle, kdy video nedohraje a v playlistu se nepřepne na další, potom se to celé rozhodí a to druhé okno se přesune na levý monitor. Takže je to pro naše účely nepoužitelné).

Díky.
Pytkin (7947)|6.4.2011 10:12
nebolo by lepsie zapnut CLONE mode ? ze na oboch vystupoch vidis to iste ?
RaDim_ (128)|6.4.2011 20:37
To ne. To se ukázalo jako dost rušivé. Potřebovali bychom to přes 2 projektory.