Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Ferguson Ariva TT HD PVR 500

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Zdravím všechny diskutující
    a předesílám, že nejsem odborník a proto Vás oslovuji k získání Vašeho názoru. Mám už asi 3 roky zastaralý přijímač Mascom a ještě VHSku k nahrávání programů, které jsou vysílány pro mne v nevhodnou dobu a který bych chtěl nahradit přijímačem se dvěma tunery a možností nahrávání na pevný disk. TV jsem již inovoval na HD Full. Již asi 1/2 roku sleduji nabízené přijímače HD s pevným diskem a svými vlastnostmi i cenou se mi zalíbil tento přijímač. Ale nerad bych koupil zajíce v pytli a tak Vás prosím o sdělění zkušeností případně o odborný názor na můj výběr.
    Děkuji všem předem za jejich příspěvky. Arnošt
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Ari-šrot nebrat! Vem TechniSat, zkušenosti s různými modely najdeš zde ve fóru.

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od anra Zobrazit příspěvek
    prosím o sdělění zkušeností případně o odborný názor na můj výběr.
    pokiaľ máš rád seba poškodzovanie, zober to. Ak si normálny, zober Vantage alebo Technisat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

No díky za radu. Taky se mi líbí. Docela bych si pro něj zajel do Německa, tam určitě vyjde levněji než u nás a předpokládám, že češtinu to bude mít v SW určitě. Ale problém bude s návodem, tam asi český návod nedostanu a ta odborná němčina elektrotechnická bude asi pěkný záhul. Tak se ptám, nebyl by někde k disposici PDF soubor s návodem pro TechniSat Digicorder HD S2X 500GB?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Díky Ivo, To už je rozumější jazyk, ale také v něm pokulhávám. Avšak z něj při delším bádání se k výsledku dojít dá. Ale česky je česky, i když to záleží někdy tyké hodně na tom, kdo to přeložil. A.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

anra, tu je tzv. krátký návod vo všetkých jazykoch včítane češtiny.
    http://www.technisat.cz/index25ac.ht...S_,cs,64-15111

ak by si chcel obšírnejší návod v češtine až ten prístroj kúpiš, napiš. Pošlem ti ho oskenovaný. Ale nemecký návod je po vzore nemeckej precíznosti a nemá u STB obdobu. Anglický a český je taký slabší odvar.

P.S. tu je český manuál na HDS2, platí pre HDS2X/HDS2plus/HDS2Xplus s malými zmenami
    http://www.omko.cz/index.php?m=eshop...igicorhds2.doc
    Naposledy upraveno uživatelem Dagy2: 05-04-2011 v 19:08

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Děkuji všem za rady a pomoc. Nyní se pokusím ten přijímač koupit a potom bych využil Vašich nabídek. Ještě mě hlodá také přijímač Vantage. No uvidím, co mi v Německu nabídnou.
    Zdravím všechny a ještě jednou díky. A.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Tam není co řešit, i když přijímač má prakticky totéž menu, co bývalý 5 let starý. Manuál trochu odflákli, o nahrávání na disk tam jsou 3 řádky

Registrace
    Jul 2007

Ještě mě hlodá také přijímač Vantage. .
    hlodá, hlodá, určite ťa aj nahlodá. Je to špička na trhu, jednak funkčnosť, spoľahlivosť, obraz, zvuk.
    U mňa existujú len 2 druhy STB ( ak si odmyslím Dreambox 800SE ) : Technisat a Vantage HD.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

jarino1978
    já mám zálusk na Vantage HD 8000S s 500GB diskem. Líbí se mi, že má oba tunery DVB-S2. Někde jsem ale četl, že pro použití na Skylink je potřeba nahrát nový SW. A to mě trápí. Dá se někde tento SW sehnat? A.

Registrace
    Jul 2007

jarino1978
    já mám zálusk na Vantage HD 8000S s 500GB diskem. Líbí se mi, že má oba tunery DVB-S2. Někde jsem ale četl, že pro použití na Skylink je potřeba nahrát nový SW. A to mě trápí. Dá se někde tento SW sehnat? A.
    netreba nahrávať nový FW, stačí oficiálny a CI modul s podporou Irdeto, napr. NEOTION.
    Ale inak je možnosť neoficiálneho FW, do google stačí dať " Vantage HD Jepssen FW"

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Tak to jsi mne Jarino uklidnil. Asi půjdu po Vantage. A

Podobná témata

1. Ferguson Ariva 210
    Od misha v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-04-2012, 13:59
  2. Ferguson Ariva HDplayer 310