Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pohyblive DVD MENU

MartasKP (710)|1.4.2011 15:01
Videl jsem toto menu a premyslel jsem,jak by se to dalo udelat v LABu. Nenapada me jak docilit zastaveni tohot menu na nektere z nabidek a spustit potom do nasledujici vybrane.Jedine,co me napada je rozdelit to video na kapitoly a odkazovat pak na jednotlive kapitoly,ale nevim jak docilit plynuleho pohybu.

panasonic650 (1124)|1.4.2011 15:55
Nieco podobne len menej premakane som robil hodne davno este v Pinnacle Studio 8. Vtip bol v tom ze to co je medzi jednotlivymi menu nie je menu ale video. Samotne menu moze mat pohyblive pozadie a thumbnails. Ide len o spravne "naplanovane" navaznosti.
MartasKP (710)|1.4.2011 16:28
prave,ze je to video. Ono neni prblm udelat tuhle videosekvenci (asi by nebyla tekhle pekna).Problem je v tom,jak to udelat v authoringovym SW aby to behalo normalne.
Ty si to cely delal v PS? :eek:
panasonic650 (1124)|1.4.2011 16:45
Nie presne take... Samozrejme jednoduchsie ale princip je ten isty. Bolo to klasicke DVD menu s videom na pozadi.... Thubnail boli tiez pohyblive videa a po kliknuti na niektoru volbu sa spustilo video ktore skoniclo na dalsom DVD menu. Len som nemal tie videa premakane tak aby "plynulo" nadvezovali. To je ale skor len otazka spravneho nacasovania a vytovrenia videa. A ano... PSv8.
MartasKP (710)|1.4.2011 16:59
No prave o tu plynulost mi jde. Zkusim si s tim pohrat a budu videt. Jeste me napadlo,ze asi bude dulezity i to vlastni video.Poskladat ho tak aby tech neplynulych pasazi tam nebylo tolik.
panasonic650 (1124)|1.4.2011 17:03
To bude urcite.... treba to urobit tak aby to "vyzeralo" ze menu "pokracuje" a az po sekunde ci dvoch sa zacne hybat. Cize video zacne statickym obrazom a az potom sa "rozhybe". ;-) Good luck. Postni potom vysledok. Vcelku som zvedavy ako ti to pojde.
MartasKP (710)|1.4.2011 17:09
[quote=panasonic650;337852]To bude urcite.... treba to urobit tak aby to "vyzeralo" ze menu "pokracuje" a az po sekunde ci dvoch sa zacne hybat. Cize video zacne statickym obrazom a az potom sa "rozhybe". ;-) Good luck. Postni potom vysledok. Vcelku som zvedavy ako ti to pojde.[/quote]

Vtipalku ;) ... to nebude pokus na chlubeni ... alespon ten prvni urcite ne,pokud teda na nej dojde :D ... vcelku se mi to libi,ale asi je to vsechno pracy ... hlavne to pak jeste sladit s LABem ... uvidime,ted na to nemam cas,ale v dohledny dobe si chci s timhle pohrat (az me manzelka nastve) :D
ai (2993)|1.4.2011 17:24
DVD Lab, menu nactes cele, a rozdelis na cells, nektere casti budou mit buttons, nektere ne (ty prechody), musis resit strojovym kodem situace po stlaceni tlacitek, tedy skoky na jinou cell nebo na konec pgc a pak skok na titles (i mozna pres VMG) a az na titles v pre commands u title resis skok na kapitolu, tu informaci vytahnes z bunek, ktere prechovavaji hodnoty posledne stlacenych buttonu
MartasKP (710)|1.4.2011 18:01
[quote=ai;337864]DVD Lab, menu nactes cele, a rozdelis na cells, nektere casti budou mit buttons, nektere ne (ty prechody), musis resit strojovym kodem situace po stlaceni tlacitek, tedy skoky na jinou cell nebo na konec pgc a pak skok na titles (i mozna pres VMG) a az na titles v pre commands u title resis skok na kapitolu, tu informaci vytahnes z bunek, ktere prechovavaji hodnoty posledne stlacenych buttonu[/quote]


Tak ted jsem z toho zmatenej.Priznam se,ze jsem vubec nepochopil,jak to myslis.
Uz jsem si myslel,ze staci to video nacist do LABu,rozdelit do kapitol a tlacitka udelat ve druhy vrstve,ale tam je asi problem s tim,ze to video se asi na konci kapitoly nezastavi
StD (8612)|1.4.2011 18:04
[quote=MartasKP;337866]Tak ted jsem z toho zmatenej.Priznam se,ze jsem vubec nepochopil,jak to myslis.
Uz jsem si myslel,ze staci to video nacist do LABu,rozdelit do kapitol a tlacitka udelat ve druhy vrstve,ale tam je asi problem s tim,ze to video se asi na konci kapitoly nezastavi[/quote]

Jen pro tvou info - kapitoly (Chapters) jsou (=) ve streamu Cells (buňky). Jináč nekomentuji.
ai (2993)|1.4.2011 18:49
no podivej se do Labu a zkousej v helpu klicova slova, menu, intro, cell, ukaze ti to nejake obrazky, DVD Lab ma ty cell v menu skutecne vymakane, je tam na to graff, barevne rozliseny, udelas highligts na bunce s prikazy co delat...
pri tehle konstrukci se musis orientovat co jsou strojove prikazy, cells, musis se zorientovat, ze muze byt prikaz na cell, vetsinou jen jednoduche skoky na jine cell v tomto pripade,
musis vedet, ze film, treba ten bonus, ulozeny v jinem VTS se musi skocit pres VMG
musis vedet co to je VMG
nemuzes skocit z jednoho VTS do druheho, ale jen pres VMG
musis vedet co to jsou a na co slouzi SPRM 8, v tvem pripade, a jak se vytahuje a cte hodnota z ni (1024 znamena posledni button 1, hodnota 2048- button2 atd...)

je toho dost, budes to delat tyden a ladit dalsi tyden pokud jsi s tim uz nelaskoval drive...
MartasKP (710)|2.4.2011 03:56
[quote=StD;337867]Jen pro tvou info - kapitoly (Chapters) jsou (=) ve streamu [COLOR=red]Cells (buňky)[/COLOR]. Jináč nekomentuji.[/quote]

prave ty bunky me vcelku zmatly ... preklad jsem nepotreboval,tam moje anglictina postaci :) ... spis jsem ocekaval nabidku vysvetleni,ci pomoci :D ... je to zase prakticka vyzva a ja mam po vecerech co delat :D

[quote=ai;337872]no podivej se do Labu a zkousej v helpu klicova slova, menu, intro, cell, ukaze ti to nejake obrazky, DVD Lab ma ty cell v menu skutecne vymakane, je tam na to graff, barevne rozliseny, udelas highligts na bunce s prikazy co delat...
pri tehle konstrukci se musis orientovat co jsou strojove prikazy, cells, musis se zorientovat, ze muze byt prikaz na cell, vetsinou jen jednoduche skoky na jine cell v tomto pripade,
musis vedet, ze film, treba ten bonus, ulozeny v jinem VTS se musi skocit pres VMG
musis vedet co to je VMG
nemuzes skocit z jednoho VTS do druheho, ale jen pres VMG
musis vedet co to jsou a na co slouzi SPRM 8, v tvem pripade, a jak se vytahuje a cte hodnota z ni (1024 znamena posledni button 1, hodnota 2048- button2 atd...)

je toho dost, budes to delat tyden a ladit dalsi tyden pokud jsi s tim uz nelaskoval drive...[/quote]

Ja v LABu delal jen stacionarni menu ... to neni problem ... dokonce i nekolik podmenu bych zvladnul mozna rychleji nez toto ... jak jsem jiz psal Srandovi ... je to vyzva a vypada to pekne a ja vyzvy mam rad :D ... Jinak LAB je opravdu vymakana vec,byt StD se mnou mozna souhlasit nebude,ale pro amatery a ucedniky jako ja je to skvela vec,bohuzel k registrum jsem se nedostal :-((( ... asi bych toho chtel moc po me hlave,hlavne naucit se AE a pak LAB registry sam :D ... vyzkousim a zeptam se v dohledne dobe
StD (8612)|2.4.2011 07:23
...jeden učitel (ai) ti snad stačí, ne? Já stejně dělám jen statická menu (obyč. "spouštědla") a nemusím ve Sce nad ničím hloubat - natáhnu hotové z Photoshopu a je vymalováno. :-E
MartasKP (710)|2.4.2011 11:49
[quote=StD;337959]...jeden učitel (ai) ti snad stačí, ne? Já stejně dělám jen statická menu (obyč. "spouštědla") a nemusím ve Sce nad ničím hloubat - natáhnu hotové z Photoshopu a je vymalováno. :-E[/quote]


Ja bych se normalne obesel i bez ucitele,ale tohle je mozna nad moje schopnosti :D ... popravde receno,se bez tech pohyblivych taky obejdu,ale obzvlast tohle se mi moc libilo. Pokud bych chtel udelat pro nekoho treba fakt pekny DVD s peknym menu,tak tohle mohlo zapusobit (pokud bych to zvladnul) :D ... nadruhou stranu je spousta lidi vdecna za to,ze dostanou barevnou krabicku s barevnym "cedeckem" :)
Zkusim se s tim poprat a pak uz s konkretnima otazkama budu vdecnej za kazdou radu :D
MartasKP (710)|11.4.2011 23:58
Tak si dovoluji otevrit opet toto tema :) ... neco na zkousku jsem uz konecne vytvoril,vypada,ze i v LABu by to mohlo fungovat. Vytvoril jsem v LABu VMG menu,kde se mi objevi i nahled na tu nabidku kapitol,kde mam ovsem jen prazdny ramecky.Problem je,jestli mi LAB natahne video z tech kapitol do tlacitek a nebo ten nahled musim udelat v AE? Neni to az takovej problem,ale je to trosku pracnejsi s ohledem na 3D pohyb,kterej tam je a proto by to bylo jednodussi v LABu. Obavam se ale,ze to asi nepujde :-((
Pytkin (7947)|12.4.2011 00:22
lab je authoring . obrazky si musis robit vo video softwari ..
ai (2993)|12.4.2011 03:07
jj, jde se na to takto,

v menu oznacis labem jenom highlights, tedy nakreslis obdelnicky, pro kazdy button, a jinak vsechno co je na screenu, vcetne buttonu je importovana grafika. Zkratka i button je soucasti videa. Ja jsem tu urcite daval tutorialy nebo na grafice, a urcite velice podrobne, nechce se mi to hledat.
Pokud polozis ten nejaky button v labu na video, tak ti enkoder i kvalitativne to menu znici, ponevadz to musi zenkodovat dohromady s menu videem znova.
MartasKP (710)|12.4.2011 14:12
Ono to nastesti neni tak strasnej problem zanimovat to v tech AE,ba naopak,jde to vcelku dost rychle. jediny,co me brzdi jsou jednotlivy kapitoly,protoze jeste nemam vsechen material natocenej,ale to je jina pohadka.

jen jsem nepochopil toto :

[quote=ai;339291]
Pokud polozis ten nejaky button v labu na video, tak ti enkoder i kvalitativne to menu znici, ponevadz to musi zenkodovat dohromady s menu videem znova.[/quote]
Pytkin (7947)|12.4.2011 15:30
comu nerozumiem .. ked vlozis video s butnmi , tak uz s nim LAB nic nerobi .. je take ake ho das .. ked das video , na neho v LABe vlozis buton (grafiku) musi to lab spolu vyrendrdovat do noveho videa .. tym kvalita pojde dolu .. kapito ?
MartasKP (710)|12.4.2011 15:53
Tak to je snad kazdymu jasny neeeeee? :D ... ja v tom hledal jeste jinou zaludnost ... prave v tyhlevete :-E
Tak to se muzu pustit do te keativni prace. Vymyslet to motion menu . Tu graficke ztvarneni.Kdyz uz vim,jak to vsechno funguje :) ... diky za rady :BB:
MartasKP (710)|10.6.2011 00:45
Neda se nic delat,ale musi otevrit toto tema. vytvoril jsem si Motion menu,kde samotne menu je ve druhe polovine. Rozdelil jsem ho teda na dve bunky (cells) a menu je v CELL 2. V HELPu jsem se docetl,ze by se po prehrati bunky melo prehravani vratit na zacatek teto bynky,to ovsem nefunguje a pak se mi nedari najit,kde nastavit abych se po prehrani kapitoly vratil zpet do CELL2 a ne aby mi to prehravalo cele menu od zacatku.
Takze prvni vec,ktera me trapi a to nejvic,kde nastavit akci po prehrati vratit do ROOT CELL2?
Dalsi,jak nastavit smycku v tom menu. To me ale zase tak netrapi.
ai (2993)|10.6.2011 03:04
1.prvne si nastav promennou, ktera ti bude kontrolovat , jestli je treba uz skocit do cell2 v tom menu

---do PRE commands do vsech movie nastav G0=1 (GPRM0=1) , to je libovolna promenna, ktera je k dispozici uzivateli, mysli, ze ji DVD Lab vnitrne nevyuziva
(connection okno ,pravym na movie, edit VM commands, zaskrtni treba "visual blocks editor", a v PRE COMMANDS klikni na EDIT, operator, G0 = 1 )

2. vytvor linku z konce filmu, movie do menu

(v connectio okne klikni + ikonku a spoj tu tecku v movie ikone z konce na zacatek menu. melo by to vytvorit prikaz callSS VTSM (menu ROOT, rsm_cell1), ovsem presny tvar zalezi jak to tam strukturovane ty )

3. v menu treba zaskrtni loop cell toho cell, ktere ma cyklovat , dokud uzivatel nestlaci nejake tlacitko

(pravym na tu caru cell v connection okne pro menu, loop cell)

4. do pre commands toho cell 1 napis programek, ktery zjisti hodnotu G0, a podle toho skoci hned do cell2 , jestli uz se prehral nejaky movie, tedy preskoci cell1,

(connection okno, pravym mysou na ikonu menu, edit VM commands, ted zaskrtni Script Editor, aby jsi to mohl zkopirovat z clipboardu, z mysi a klikni na EDIT u PRE commands, napis, nebo tedy zkopiruj pozor nevim jestli to budes muset kopirovat radek po radku):
1. if (GPRM0 == 0) Goto 3
2. LinkNextC (button 0)
3. Nop

poznamka 1--- pri startu DVD se vsechny GPRM, v nasem pripade GPRM0 (alias G0, takto to nazyva DVD Lab , aby to zkomplikoval) resetuji na nulu, coz se vyuziva , nemusi se to nastavovat na nulu, protoze chceme aby se poprve prehralo to intro, cell1, tedy je treba , aby G0=0

poznamka 2 ---do post commands pro movie muzes samozrejme dat skok do menu na cell2 taky, ale to nepomuze pokud uzivatel zvoli skok do menu dalkovym ovladacem v prubeho movie, proto se to resi takto s tim G0
MartasKP (710)|10.6.2011 19:58
Diky moc,finguje to :BB::BB: .... sice nevim,co jsem delal,ale funguje to .... obaval jsem se,ze budu muset nejak editivat ty PRE/POST commandy,ale je to na me uz ne vyssi divci,ale vysoka divci :-(( ... myslel jsem,ze kdyz jsem menu vytvoril v CELL2,ze kdyz to MOVIE spojim s timto MENU,bude to stacit,bohuzel jsem zjistil,ze defaultne je to nastavene na CELL1 a ja uz nebyl schopen ve VM COMMAND cokoliv vymyslet ... vsechno byl jen pokus/omyl .... scripty nejsou pro me,nechapu totiz tu vnitrni strukturu registru atd ... pak uz si myslim,ze by nebyl problem ten script vymyslet (maji tam i skvelou pomucku tech prikazu,ktery navic udelaji polovinu prace za me) ... bohuzel ale nevim,co odkazuju na co.
Kazdopadne jeste jednou diky. Bohuzel ti vic jak jeden puntik dat nemuzu :-(B-)
666dia (476)|12.6.2011 01:17
tady máš menu s náběhem:
http://dvdzone.tym.sk/download/menu.jpg

1. šestý comand ti říká - pokud je GPRM 15 = 1 skoč na druhou cell, většinou před filmem na precomand dávám - mov GPRM 15, 1 (ulož do GPRM 15 hodnotu 1) a do postcomandu - mov GPRM 15, 0 (ulož do GPRM 15 hodnotu 0), takže po skončení filmu je v GPRM 15, 0 tak to přehraje menu i s nájezdem, (comand 6 to neprovede) GPRM si můžeš zvolit jakékoliv od 0 do 15....
2.cellcomand to vrací na druhou cell, takže se po loopu nevrací na nájezd.....vpodstatě je to link cell 2 (ve scenaristu chytneš myší za ouško cell a natáhneš na horní obdélníček hlmenu-t-scn_1-pg)

je to jednoduchý Scenarist, v Labu je to mnohem složitější a rovněž musíš editovat comandy ručně...
MartasKP (710)|12.6.2011 09:59
[quote=666dia;351049][/quote] Diky za dalsi radu ... on LAB mi taky neprijde nejak slozity.Hlavne ta graficka cast je velni jednoducha,kde se vsechno dela jen tazenim mysi. Pokud mam prejit na pokrocilejsi editaci a programovani,pak v tom ztracim ;) ... priznam se,ze z toho co mi poradil ai jsem pochopil jen cast. Udelal jsem to tak,ze ten programek jsem tupe opsal a ty promenne taky,ale co to maznamenat,jsem moc nepochopil. Budu muset poshanet nejaky tutorialy ci neco,co mi objasni strukturu a fci GPRM atd ;)
666dia (476)|12.6.2011 13:31
LAB není taky složitý, ale nejde v něm udělat vše, tak jako ve Scenaristu...
ale grafika v něm jde udělat rychle a jednoduše....
MartasKP (710)|12.6.2011 17:00
[quote=666dia;351122]LAB není taky složitý, ale nejde v něm udělat vše, tak jako ve Scenaristu...[/quote]
To souhlasim,ale pro amaterske ucely bohate staci.
ai (2993)|12.6.2011 18:23
GPRM0 nebo=li G0 je bunka, pamet, kde muzes ulozit cislo 0 az 255 neboli binarne 0 az 11111111. Je k dispozici uzivateli.
Tedy po vlozeni DVD se vsechny GPRM vynulujou.

ten programek:
1. if (GPRM0 == 0) Goto 3
2. LinkNextC (button 0)
3. Nop

je ulozen v PRE commands pro menu. Ta je DVD prehravacem pokazde zkontrolovana a bezi to VZDY pri spusteni menu. To plati i pro movie aj. DVD je nazyva PGC a az pak se to deli na menu title atd., neni ted dulezite.
Tedy pokud uzivatel vleti do menu DVD navigace nejdrive vzdy provede prikazy v PRE commands pak prehraje PGC a pak zase provede prikazy v POST commands, pokud jsou.

prvni radek zkontroluje jestli je v GPRM0 nula : if (GPRM == 0) Goto 3 ,jestli ano, znamena to, ze uzivatel jeste neprehral zadne movie a ani menu samotne tedy programek skoci na radek treti, kde je nop, to znamena nic, proste skripta pokracujou dal, kde nemusi byt dal nic a DVD navigace jednoduse pak zacne prehravat to menu, nebo v nasem pripade je tam cosi dalsiho , to jsou interne generovane commandy DVD labem, ktere nemusi byt k nicemu, nebo k necemu co DVD lab potrebuje pokud zvolis jejich nejake dalsi moznosti, nevim.
Pokud neni GPRM nula, tedy v nasem pripade jedna, protoze v pre commandech u movie sedi prikaz : G0=1 (GPRM0=1) nebo-li mov GPRM 0, 1 (kazdy authoring to znaci jinak). Tedy pokud tam neni nula provede se druhy radek skriptu: LinkNextC (button 0) , skoci to na dalsi cell v tom menu(obecne PGC) a na tlacitko 0, v nasem pripade na druhou cell, tlacitko nula. Zase v kazdem authoringu ti to napise neco jineho, i PGC edit napise neco jineho, je v tom zmatek, je treba vyhledat, odzkouset, nebo najit vzdy zpravny prikaz pro ten a ten authoring.
ai (2993)|12.6.2011 18:35
pozor ted jsem si vsim, spatne jsem opsal prvni radek v tech skriptech, uz jsem to opravil vyse, ma to byt takto:
if (GPRM0 == 0) Goto 3
chybela mi tam jedna nula
MartasKP (710)|12.6.2011 21:46
Diky za objasneni toho programku prevazne ... ten jsem vubec nechapal. Z toho navodu jsem pochopil G0 a G1 .... musim se jeste hodne ucit :D
666dia (476)|12.6.2011 23:29
ai
nechci se ti do toho plést, ale je tam zbytečný goto a úplně zbytečnej nop, stačí pouze jeden řádek, napsal bych to takhle:
if (GPRM0 != 0), LinkNextC (button 0)
(pokud se GPRM0 nerovná 0, skoč na další cell)

i když chápu proč tam máš ten nop - kdyby tam nebyl, příkaz se nevykoná, protože by tam chyběl třetí řádek....
já nemám nopy rád, protože je některé přehrávače neznají....
MartasKP (710)|13.6.2011 17:27
[quote=666dia;351265]
i když chápu proč tam máš ten nop - kdyby tam nebyl, příkaz se nevykoná, protože by tam chyběl třetí řádek....
já nemám nopy rád, protože je některé přehrávače neznají....[/quote]

Chlapci nedelejte mi v tom bordel :D
Chapu to tedy dobre,ze je lepsi napsat tam pouze ten jeden radek abych mel stoprocentni jistotu,ze to prehraje kazdej prehravac?
Jde mi o to,ze prevazne tohle DVD nedelam pro sebe a nevim,jaky prehravace maji. Nerad bych proto aby to pak neprehrali. Sice to neni za penize,ale preci jenom bych rad aby to fungovalo.
666dia (476)|13.6.2011 17:33
MartasKP
dej tam jen jeden řádek...
nemůžu ti tady popisovat, jak se každej přehrávač chová (a že jich je), je to (nejen) moje know how...

ai
promiň...
Pytkin (7947)|13.6.2011 18:59
hlavne programovanie je v kazdom authoringovom softwari jemne odlisne .. nieco software dorobi sam , atd ..
666dia (476)|13.6.2011 19:43
Pytkin
ve Scenaristu to "dorobí" moje hlava....
ale vím, co se tam děje a mám nad vším kontrolu...
Pytkin (7947)|13.6.2011 22:37
666dia : iste .. v inych softwaroch je to inak .. resp. v kazdom je to inak :)
ai (2993)|14.6.2011 03:57
ten radek s nop tam ani byt nemusi, protoze ten treti radek tam vpdstate je gerovany DVD Labem, ja to dal do uceleneho celku , aby vse bylo jasno, ze ten druhy radek se skokem do druhe cell se preskoci,

je jasne, ze se to da udelat vzdy jinak , programky se daji vzdy udelat jinak :-)
MartasKP (710)|23.6.2011 02:30
Tak a jsem opet,kde jsem byl.V PC mi vsechno funguje jak ma,pokud ale vypalim placku,tak to funguje jak nechci. Po zapnuti probehne vsechno v poradku.prehraje se cele VMG menu,ale pri navratu do VMG menu at uz automaticky po prehrati videa nebo po stisknuti tlacitka se prehraje cele to VMG,teda obe bunky a to dokonce dvakrat :(
Nevim,jestli pricinou muze byt vytvorene VTS menu.Neco mi ale rika,ze tam ten problem neni,Ze asi mam neco spatne nastavenyho v tom VMG. Udelal jsem vsechno (snad) jak mi popsal ai a vyzkousel jsem i variantu s jednim radkem,jak radil 666dia :-(((,ale proste on tu prvni bunku neignoruje pri navraceni do VMG :-G
ai (2993)|23.6.2011 04:11
udelej debug tve navigace a sleduj presne co to dela
MartasKP (710)|23.6.2011 10:53
Ja to vyresil rozdelenim toho VMG na INTRO a VMG s tim,ze intro je PLAY FIRST a automaticky skoci do toho VMG,ktery je jen s jednou cell a k tomu je to TITLE MENU. Bohuzel to nebude hlavni (ROOT) MENU,protoze tim je VTS MENU :( ... zkusim to vyresit vytvorenim dalsiho VMG menu misto toho VTS jestli by to pomohlo a jestli by se jako ROOT dalo nastavit to prvni VMG.
ai (2993)|23.6.2011 14:30
root menu muzes udelat dummy v tom VTS, kde je jen skok v PRE commands do nejakeho jineho menu ve VMG, normalne se to takto dela,

vytvor dummy PGC v tom VTS, udelej z toho dummy root menu (uz presne nevim jak se to vytvori v tom Labu) , a nalinkuj do toho VMG
MartasKP (710)|23.6.2011 14:52
Uz nebudu experimentovat ... za dve hodky to jdu odevzdavat,Kazdopadne diky za skoleni :-D ... vcelku jsem se u toho zapotil a po asi 16ti hodinach nervu a obav,ze to nestihnu jsem musel upravit ten programek nasledujic if (GPRM0 != 0) [COLOR=red]LinkCN 2[/COLOR] (button 0) ... proste LAB nechtel chapat co je nex a objevil jsem tam tenhle prikaz,kterej me zachranil ... bohuzel je ta jen TITLE MENU a ROOT je RESUME,coz takyx neni na skodu .... navigace snad bude fungovat .... kazdopadne jeste jednou VELKE DIKY :BB:
Delfín (48)|9.8.2011 20:58
Toto menu je predávané firmou, ktorá to predáva ako hotový projekt.Upravíš to cez affter effects a následne mastering cez encore. Ak máš záujem pošlem ti 7 rôznych projektov, a nemusíš to komplikovať cez iné programy.
MartasKP (710)|10.8.2011 17:54
[quote=Delfín;361412]Toto menu je predávané firmou, ktorá to predáva ako hotový projekt.Upravíš to cez affter effects a následne mastering cez encore. Ak máš záujem pošlem ti 7 rôznych projektov, a nemusíš to komplikovať cez iné programy.[/quote]

Diky za nabidku. Ja potreboval uplne neco jinyho nez bylo toto,hlavne tematicky. Spis mi slo o to,jak se to takto v masteringu da udelat aby to bylo takovy jedno velky "MOTION MENU",kde se nehybou jen nahledy videa,ale cely to menu vypada takovy interaktivni ... bohuzel me nenapada lepsi popis a nechce se mi otvirat LAB abych zjistil,jak oni to tam pojmenovaly :-D ... nicmene pokud neco takovyho mas,budu rad,kdyz to nekam UPnes. Jen teda ten ENCORE asi vynecham,protoze po tyhle zkusenosti pochybuju,ze je moznost v ENCORE si vytvorit vlastni script jak v tomto pripade,kdy prehravac nezna prikaz skoc na nasledujici bunku a tudiz mu musi rict skoc primo na bunku cislo xy.