Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr kvalitní LCD s obrazem jako 100HZ CRT nebo Plazma.

Jijirka15 (13)|1.4.2011 09:41
Potřebuji poradit kvalitní LCD TV. Jakákoliv verze / klasik, led, full led, amoled,.../. Budu ji používat i jako PC monitor takže bohužel nemohu plazmu.

1/ Chci kvalitní obraz, který se podobá zobrazení na CRT 100HZ TV nebo PDP Plazmě. Mám hrůzu z přebarvených a příliš vyhlazených obrázků a tak nepřirozených obrázků jak jsou dnes prezentovány u většiny „hnus LCD TV“. Chci aby trávník vypadal jako trávník a ne jako nepřirozená jednolitá zelená štětkou rozetřená barva.

2/ Jelikož mám cca 8TB xvid filmů v různé SD nebo horší SD kvalitě tak potřebuji co nejkvalitnější zobrazení a přepočet těchto filmů.

3/ Pokud jde o HD tak předpokládám využití HD Satelitu a tedy očekávám standartní zobrazení v tomto formátu.

4/ Audio pro mne nemá žádnou důležitost.

Může mi někdo něco doporučit a proč?
eldorado09 (1441)|1.4.2011 09:46
Cenový limit? Akú uhlopriečku? Sledovacia vzdialenosť?
Ladys (1829)|1.4.2011 10:05
Opravdu nevim, ktera LCD TV ti vycaruje z tvych xvid SD filmu obrazek, ktery by jsi byl ochoten akceptovat.
vivid.sk (11472)|1.4.2011 10:23
[quote=Ladys;337761]Opravdu nevim, ktera LCD TV ti vycaruje z tvych xvid SD filmu obrazek, ktery by jsi byl ochoten akceptovat.[/quote]

Ide to.... treba 32" a sledovacia vzdialenost 6+ metrov :)
bavorak (1494)|1.4.2011 10:25
asi ziadna :-(
mne sa tiez hrozne paci ten bozsky klud obrazu u LCD oproti plazme, ale ten obraz u SD ..... hmmm ....
Pitomec (10211)|1.4.2011 12:27
[quote=Jijirka15;337757]Potřebuji poradit kvalitní LCD TV. Jakákoliv verze / klasik, led, full led, amoled,.../. [COLOR=red]Budu ji používat i jako PC monitor takže bohužel nemohu plazmu.[/COLOR]

1/ Chci kvalitní obraz, který se podobá zobrazení na CRT 100HZ TV nebo PDP Plazmě. Mám hrůzu z přebarvených a příliš vyhlazených obrázků a tak nepřirozených obrázků jak jsou dnes prezentovány u většiny „hnus LCD TV“. Chci aby trávník vypadal jako trávník a ne jako nepřirozená jednolitá zelená štětkou rozetřená barva.

2/ Jelikož mám cca 8TB xvid filmů v různé SD nebo horší SD kvalitě tak potřebuji co nejkvalitnější zobrazení a přepočet těchto filmů.

3/ Pokud jde o HD tak předpokládám využití HD Satelitu a tedy očekávám standartní zobrazení v tomto formátu.

4/ Audio pro mne nemá žádnou důležitost.

Může mi někdo něco doporučit a proč?[/quote]A na tos přišel kde? 9-)
interfernet422 (1575)|1.4.2011 13:13
[quote=Jijirka15;337757]
2/ Jelikož mám cca 8TB xvid filmů v různé SD nebo horší SD kvalitě tak potřebuji co nejkvalitnější zobrazení a přepočet těchto filmů.
[/quote]

Tvým požadavkům pro přehrání těchto filmů vyhoví nejlépe toto zařízeni: http://www.dno.cz/zbozi/televizory-audiovideo/televize-klasicke/produkt/luxtronic-hyundai-ctv-1401.html
Ale nevím, jestli už nejsou vyprodané.
bavorak (1494)|1.4.2011 15:50
srandicky :-), ale z LCD na SD a to este nizsej kvality, bude sklamany ....
jarod72pm (841)|1.4.2011 15:59
[quote=Jijirka15;337757]Potřebuji poradit kvalitní LCD TV. Jakákoliv verze / klasik, led, full led, amoled,.../. Budu ji používat i jako PC monitor takže bohužel nemohu plazmu.

1/ Chci kvalitní obraz, který se podobá zobrazení na CRT 100HZ TV nebo PDP Plazmě. Mám hrůzu z přebarvených a příliš vyhlazených obrázků a tak nepřirozených obrázků jak jsou dnes prezentovány u většiny „hnus LCD TV“. Chci aby trávník vypadal jako trávník a ne jako nepřirozená jednolitá zelená štětkou rozetřená barva.

2/ Jelikož mám cca 8TB xvid filmů v různé SD nebo horší SD kvalitě tak potřebuji co nejkvalitnější zobrazení a přepočet těchto filmů.

3/ Pokud jde o HD tak předpokládám využití HD Satelitu a tedy očekávám standartní zobrazení v tomto formátu.

4/ Audio pro mne nemá žádnou důležitost.

Může mi někdo něco doporučit a proč?[/quote]

za sebe ti mohu doporučit LG 5,7,8,9 serie (podle financí)
Philips 7,9 serie (podle financí)
nebo Sharp 8 serie

většina lidí ti zde bohužel neporadí protože mají jen tu svou plasmu a netolerují jiný názor!
Pokud se přeci jenom někdo najde většinou se na něj sesypou jako supy a snaží se ho všemožně ztrapnit.
ps: naštěstí proti tomu už jsem imunní tak nemám problém poradit.(pochopil jsem už že tu je hodně zoufalců)
SlavoF (834)|1.4.2011 16:13
[quote=jarod72pm;337828]... většinou se na něj sesypou jako supy a snaží se ho .... [/quote]



:-E
Jan10 (836)|1.4.2011 19:43
To je tím, že plazmu kupujou lidi, co nejsou ochotný dělat kompromisy a zároveň ti nedarujou právo vidět věci jinak.
Prezident by možná řekl že LCD je levičácký zobrazovadlo, podobně jako je snowboard levičácký dopravní prostředek ...
Docela by mě zajímalo, jestli plazmu kupujou víc zastánci pravice a LCD levice ...
garb7 (1189)|1.4.2011 19:59
[quote=jarod72pm;337828]za sebe ti mohu doporučit LG 5,7,8,9 serie (podle financí)
Philips 7,9 serie (podle financí)
nebo Sharp 8 serie

většina lidí ti zde bohužel neporadí protože mají jen tu svou plasmu a netolerují jiný názor!
Pokud se přeci jenom někdo najde většinou se na něj sesypou jako supy a snaží se ho všemožně ztrapnit.
ps: naštěstí proti tomu už jsem imunní tak nemám problém poradit.(pochopil jsem už že tu je hodně zoufalců)[/quote]

Tos teda super poradil, asi jako kdyby chtěl ovoce a tys poradil že většina jablek jsou dobrý čím dražší tím nejspíš kvalitnější.

Např Sharp 8 serie dost velký rozdíl 810 a 820 např na HD NOVA se na 810 dost sekal a cukal barevně dost podobný

u dalších typů LG atd je důležitý to dobře zkouknout a porovnat jinak pak se to blbě řeší (vrací) nebo se stím holt smířit.
např Panasonik LCD jen 32 a 37" má dost slušný obraz ale 42" bych nebral.
Většina Philips jsou barevně dost věrný ale bacha na pohled z úhlu některé šednou.
PS : plazmy byly používány i jako monitory pro PC je to především o zahoření a pak o způsobu používání.
jarod72pm (841)|1.4.2011 20:34
Šlo jen nastínit nějaký rozumný limit od kolika peněz lze koupit solidní LCD a horní hranice není limit.
Pak už záleží na jeho očích a peněžence které upřesní výběr.