Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 36 z 36

Téma: manuál na Noise Reduction.........

Nováček Avatar uživatele Lynch
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od shapet
    Vsem se omlouvam,behani po pojistovnach a servisu (po me autohavarce) se protahlo vice,nez jsem cekal.
    Nicmene je to hotove ,spolu s ostatnimi zpusoby Redukce sumu,jen hledam formu,jak tak obsaznou vec publikovat,-krome tech,kterym to jsem slibil poslat zvlast.
    Noise Reduction Manual na Sony Sound Forge je opravdu verze 2.0b,verze 2.0f plati jen pro Sony Sound Forge 8.0(kde je integrovan) v plne verzi.
    Ahoj, chci se optat, je ten Tvuj manual jiz nekde publikovan ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele rara
    Registrace
    Apr 2005

Vsem se omlouvam,behani po pojistovnach a servisu (po me autohavarce) se protahlo vice,nez jsem cekal.
    Nicmene je to hotove ,spolu s ostatnimi zpusoby Redukce sumu,jen hledam formu,jak tak obsaznou vec publikovat,-krome tech,kterym to jsem slibil poslat zvlast.
    Noise Reduction Manual na Sony Sound Forge je opravdu verze 2.0b,verze 2.0f plati jen pro Sony Sound Forge 8.0(kde je integrovan) v plne verzi.
    Ahoj vsem, je ten manualek nekde vystaveny ci je mozne mi ho zaslat na Email rarara@centrum.cz.

1) Potřebuji odstranit zvuk motorku z videonahrávky na DV kameře.
    2) odstranit šumy na nahravce z USB klíčenky a nahravku zesílit

Děkuji

Registrace
    Apr 2005

Kousek jsem se prokousal a mam otázku na odborníky:
    kde v Sony Sound Forge 8.0 se nachází Noise Reduction plug-in, at hledam jak hledam tak i přes to tvrzení zde v konferenci že je již integrován, tak ho nemohu najít.
    diky

Registrace
    Apr 2005

Že by zde již bylo mrtvo a nebo nikdo neví kde ten Noise Reduction je? Ze zoufalství jsem nainstaloval Noise Reduction 2.0b a v Sound Forge 8.0 chodí až na to písknutí aby bylo vidět, že neznam seriový kód. Nemáte ho nahodou?
    Děkuji, rarara@centrum.cz

Nováček Avatar uživatele ABCD
    Registrace
    Apr 2004

Na tuhle otázku lze odpovědět jen [color=red]ASTALAVISTA[/color] baby.

Nováček Avatar uživatele Lynch
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Lynch
    Ahoj, chci se optat, je ten Tvuj manual jiz nekde publikovan ?
    [color=darkblue]Tak co ten přislíbený manuál, je už na světě ? Moc by pomohl...[/color]

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. manuál Onkyo TX-SR 608
    Od novica v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-06-2012, 12:23
  2. vegas7 noise reduction
    Od focus v sekci Editace videa
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 16-01-2007, 10:50
  3. Manuál na After Effect