Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 36

Téma: manuál na Noise Reduction.........

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

to vlada:
    Souhlas! Mě šlo o to, že shapet moc pěkně popsal vlastnosti základních NR filtrů a tento popis platí obecně i pro jiný audio-edit SW, nejen pro pluginy do SoundForge. Proto by také měl být IMHO umístěn v separátním tématu typu "Než se zeptáte".
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pokud by byl zajem,vzal bych srovnani jednotlivych uzivanych NR a dost zkracene(nebo jako samost.clanek) rozebral,v cem se lisi,v cem je matematicka analyza nedostizna e.t.c.
    Nechci bez Vas tady zabrat kus mista popisem treba znamych veci.
    Pekny den.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Kludne!

Je tu pořád Avatar uživatele Fantas!
    Registrace
    Mar 2004

Shapet - Vsechna cest!

Kdo chce navod na noisereduction v CoolEditu, ktery jsem psal pro kamose, tak si ho stahnete...

http://www.dickinson.wz.cz/pl/CoolEd...eReduction.zip

Snad tam nebude moc chyb...psal jsem to kdysi davno...
    Jo kdo ma jine zkusenosti, klidne to do toho vepiste a poslete mi to na muj mail...

Diky a at slouzi...

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od shapet
    Pokud by byl zajem,vzal bych srovnani jednotlivych uzivanych NR a dost zkracene(nebo jako samost.clanek) rozebral ...
    Tvé úmysly rozhodně podporuji.

Citace Původně odesláno od Fantas!
    Kdo chce navod na noisereduction v CoolEditu ...
    ... vcelku bez připomínek, kromě úrovně Noise Reduction Level, kterou naopak téměř nikdy nenechám na 100%, ale obvykle nastavuji od 60 do 85%. Důvodem je kompromis mezi mírou odstranění šumu a mírou zkreslení užiteného signálu.

Nováček Avatar uživatele Petr_70
    Registrace
    Mar 2005

Shapet:
    I já vám velice děkuji za vyčerpávající přehled a určitě se přidávám k zájemcům o samostatný článek s podrobnějším rozborem problematiky a věcí s tímto souvisejících. . .

Nicméně jestli mohu vaši ochoty "využít" rád bych se vrátil k k podobnému tématu, který jste tady popisoval v jednom starším threadu, bohužel to bylo ještě na starém fóru dnes už neexistujícím. Naštěstí jsem si jej schoval a i přes podrobný popis mi některé věci, které tam popisujete nejsou úplně jasné. Týkají se zadání parametrů (LFO, Low Pass a High Pass. .) bez kterých SF Noise Reduction – jak tamtéž píšete – nepracuje správně a výsledky nejsou uspokojivé, či dokonce dochází k degradaci signálu!
    Jinými slovy jak postupovat pri nastaveni expanderu? pro nasledné a přesné použiti DX Plug-Inu Noise Reduction. Jde mi o to jak je to v Sound Forge s nastavením propusti podle toho, jak vam analyzer nastaví hodnoty LFO,High Pass a Low Pass.

Budete li (nebo i ostatní) ochotný se k tomu vyjádřit, rád sem některé podstatné části vašeho popisu (pro úplnost, přesnost a zachování kontextu) z onoho threadu zkopíruju. . . Mám to doma, takže některý z následujících dnů.

Děkuji velice předem za odpověď(i).

Registrace
    Mar 2004

Saxel - to je mozne, ja jsem totiz ve vetsine pripadu odsumoval jen slabe brumy a sumy, ktere mi vznikaly, kdyz jsem ve studiu snimal kytary a podobne... Tam jsem si nikdy zadne degradace nevsiml a proto tech 100 procent... Dik za pripominku! Budu ji brat v potaz, az narazim na neco hodne zasumeneho... Treba zmenim jeste nazor na to, ze pokud je signal prilis zasumeny, radeji ho neodsumuji...

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

No a já jsem se zatím "packal" s několika vinyly i páskami v Auditionu i jinde, ale tento Shapetův příspěvěk mi pomohl otevřít obzory. Ještě jednou díky! Tak na to půjdu znovu, jestli na to budu mít ještě někdy čas.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A mel bych to drive,jenze presne v den narozenin me dcery(ma 20 holka),jsem zrusil auto - urcite se sousedi tomu Cadillacu XRS smali - jsou stejni jako vsude na svete.
    Takze jsem ted doma(v Cechach), dopisuju to - a jezdim Oktavkou .
    Nikomu se nic zaplatbuh nestalo,tak relaxuju.
    Vydrzte jeste chvilku.
    Pekny den.

Nováček Avatar uživatele digi_tvf
    Registrace
    Jan 2005

To Shapet: Prosim pracujes na tom manualu, nebo jsi od nej upustil?

To All: Na strankach Sony lze stahnout jen Noisereduction 2.0b. Nebo jsem slepy? Jakto ze se v navodu od Shapet pise o Noise Reduction 2.0f?

Dik za odpovedi.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Preklep, ma ich tam viac, ale je z toho vonku a nikto mu nic nemoze, ukazal sa!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vsem se omlouvam,behani po pojistovnach a servisu (po me autohavarce) se protahlo vice,nez jsem cekal.
    Nicmene je to hotove ,spolu s ostatnimi zpusoby Redukce sumu,jen hledam formu,jak tak obsaznou vec publikovat,-krome tech,kterym to jsem slibil poslat zvlast.
    Noise Reduction Manual na Sony Sound Forge je opravdu verze 2.0b,verze 2.0f plati jen pro Sony Sound Forge 8.0(kde je integrovan) v plne verzi.

Nováček Avatar uživatele digi_tvf
    Registrace
    Jan 2005

To Shapet: Je skvele ze mas manual hotov . Co takhle jej prevest do HTML a vystavit tady na TV Freak. Myslim ze Mike by nebyl proti.

Pokud chces pomoci z prevodem do html. Tak jsem ochoten pomoci. Ale neni to nic sloziteho. Pokud mas novejsi MS WORD tak:

Soubor -> Ulozit jako -> Typ souboru: Webova stranka (*html,*.htm)

Registrace
    Mar 2004

Digi - word na prevod do HTML nepouzivat! Vygeneruje tam tolik nesmyslu, ze je mi z toho . Ale jako krajni nouze se to da tolerovat...hlavne ze bude MANUALEK...

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

Jen takova poznamka - kdysi jsem resil neco podobnyho pri grabovani z audia CD, prvni mechaniky to nejak nezvladaly a delaly mi takovy clicky v zaznamu, napsal jsem na jejich odstraneni program s nazvem pops remover, download je u mne na webu, funguje pri vhodnem nastaveni i na vinilove placky, ale je hodne pomaly a bere jen 44kHz/stereo WAV, ale dnesni softy budou urcite promakanejsi...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. manuál Onkyo TX-SR 608
    Od novica v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-06-2012, 12:23
  2. vegas7 noise reduction
    Od focus v sekci Editace videa
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 16-01-2007, 10:50
  3. Manuál na After Effect