Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Jaký použít program na spojení video souboru .m2ts z kamery bez stráty kvality

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Ahoj všem. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem si kameru Sony HDR-CX700VE , která ukládá video s příponou .m2ts. Jde mi o to, abych mohl sloučit tyto soubory nahrané v paměti kamery bez stráty kvality. Zkoušel jsem Pinnacle Studio 15, kde jsem provedl spojení a při Exportu do MP4 mi nabídne počet snímků max 60/s a z kamery je nahráno 100/s. Mohl by mi někdo poradit, v jakém programu mám provádět tyto změny bez ztráty kvality? Předem moc děkuji za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Na to stačí souborový manažer Total Commander (plně funkční je sharewarová verze). Tam se zvolí zcela vlevo nabídka Sloučit soubory. Označí se první a všechny ostatní se sehrají. Mám odzkoušené. Podmínkou je, že ve složce budou pouze tyto soubory a budou číselně řazeny, což v originále na kartě určitě jsou. Neoznačovat.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

TsMuxeR

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od ivanrybka Zobrazit příspěvek
    Na to stačí souborový manažer Total Commander (plně funkční je sharewarová verze). Tam se zvolí zcela vlevo nabídka Sloučit soubory. Označí se první a všechny ostatní se sehrají. Mám odzkoušené. Podmínkou je, že ve složce budou pouze tyto soubory a budou číselně řazeny, což v originále na kartě určitě jsou. Neoznačovat.
    Děkuji za typ. To mě opravdu nenapadlo, že to jde spojit v Total commanderu, mém nejoblíbenějším a nejpoužívanějším programu co vlastním. Nevíš jaký program je nej na úpravu videa z kamery? Pinnacle není špatný (je jednoduchý,je v češtině), ale při úpravě mi zhorší kvalitu .m2ts videa?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Pinnacle skoncil s SD videem. Z tech levnejsich je asi nejlepsi Corel (osobne nemam odzkouseno,ale ctu tu na nej jen chvalu),pak EDIUS Neo3. Vegas uz je z ty vyssi tridy.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Myslíš Corel VideoStudio Pro X4 ? Vegas asi bude nejlepší že? Je ale hodně drahý a já mám jen legální soft. Jde mi o to, ať to umí zpracovávat Full HD video a to 1080p/50p/s . V Pinnaclu 15 mi i při vlastním nastavení MP4 zhoršil kvalitu výsledného videa.

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Borivas Zobrazit příspěvek
    Myslíš Corel VideoStudio Pro X4 ? Vegas asi bude nejlepší že? Je ale hodně drahý a já mám jen legální soft. Jde mi o to, ať to umí zpracovávat Full HD video a to 1080p/50p/s . V Pinnaclu 15 mi i při vlastním nastavení MP4 zhoršil kvalitu výsledného videa.
    X4 nevie 50p...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Koukam Jarino1978 byl rychlejsi

EDIUS Neo3 tento format zvlada (osobne jsem zatim nevyzkousel,ale v nejblizsi dobe me to ceka a navic na dvoujadru ),jen je asi tak dvakrat drazsi nez Corel X4 a Vegas je cenove jeste dal.

Ten pinnacle (uz jsem to tu nekde i psal) je podle reakci na pineklackym foru hodne spatnej,hlavne ve verzich 14 a 15.
    Naposledy upraveno uživatelem MartasKP: 28-03-2011 v 22:02

Registrace
    Jul 2007

pinnacle je ako strižna určená pre masochistov...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    pinnacle je ako strižna určená pre masochistov...
    nebud na ne az takovej ... je to strizna na urovni Win MovieMaker kterej je zadarmo a cenove mozna drazsi nez Corel,ale kvalitativne na urovni toho MovieMakeru ... jen k tomu davaji hromadu toho bordelu okolo. Je to asi jako s tema levnyma kamerama. Jen nechapu to HD. V SD byl ten vysledek vcelku v pohode a s HD maji takovy problemy pricemz by to mela byt jakasi odnoz Avidu pokud se nepletu nebo alespon s nima nejak provazany.

Registrace
    Jul 2007

ten engine je strašne HW nenažratý, problémy sú od verzie 12. a hlavne, je totálne nestabilný. ja ho síce mám v PC, myslím 14 ultimate, čo som dostal gratis ku plátnu, ale je to ako strižna nepoužiteľné.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

no jak vás tak pozoruji, nebude lehké vybrat program, který by mi vyhovoval. EDIUS Neo3 zvládne 50p ? Vegas je moc drahý a ten to určitě umí. Corel umí jen 50i a Pinnacle je hračka.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Stabilita byl problem vsech dvoucifernych verzi.Posledni stabilni byla verze 9. Ta nenazranost je klasickej problem vsech lacinejch strizen,ale ta nekvalita vyslednyho vide me vcelku zarazi,ze je az tak markantni. krom toho udajne potrebuje i vykonou grafarnu,cemuz se mi nechce verit,ale tvrdi to pineklaci ... tak nevim

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Borivas Zobrazit příspěvek
    no jak vás tak pozoruji, nebude lehké vybrat program, který by mi vyhovoval. EDIUS Neo3 zvládne 50p ? Vegas je moc drahý a ten to určitě umí. Corel umí jen 50i a Pinnacle je hračka.
    Tem EDIUS to zvladne ... neumi ale cesky,nicmene naucit se s nim je alespon pro me snadnejsi nez napriklad s Premierou. Ale to je vec nazoru. kazdopadne 50p/60p zvlada a krom toho ma maly naroky na HW vseobecne a krome lacinych strizen by i verze Neo3 mela mit PROXY mod,cimz usetris sileny penize za HW. Pokud pockas nekolik tydnu a do te doby ti nikdo nesdeli zkusenosti s EDIUSem a 50p,tak ti poreferuju ja. Budu mit pujceny dvoujadro a plnou verzi EDY6 a pokusim se kamaradovi sestrihat sice jen 720/60p,ale myslim,ze to bude stacit

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Takže ten EDIUS bude nejlepší. Čeština mi trochu vadí, ale raději kvalitní program než hračku(Pinnacle) v češtině. Na kolik tak vyjde EDIUS Neo3 ?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaký program na převod videa z kamery? - miniDV
    Od Jandaskunk v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-01-2010, 19:54
  2. Spojení více video souborů
    Od Bobesek v sekci Editace videa
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-10-2007, 13:29
  3. Spojeni Avi souboru.