Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ako SKYLINK na 3 prijimace(1xTV+2xSTB)

k4va (8)|27.3.2011 20:56
Zdravim!
Mam problem ktory neviem ako vyriesit. Potrebujem na jednu tv s dvb-s tunerom a 2 STB(dalsie 2 TV bez dvb-s) vymysliet zdielanie jednej SKYLINK karty. Momentalne to zdielam iba medzi tymi dvomi STB (Showbox S301). Otazka je ako to vymysliet aby mi programi sli aj na TV. Je nejake realne riesenie?? (zdielanie medzi tymi dvomi STB je cez RS232)...
jarino1978 (8045)|27.3.2011 21:05
riešiť sharing si choď niekde inde....
Pitomec (10211)|27.3.2011 21:18
Ať si nakoupí krámy za pár tisícovek, Skylink mu to utne a tomu se pak říká kauf jako prase :D
panasonic650 (1124)|28.3.2011 13:14
Bohuzial zdielanie v ramci domacnosti je podla SkyLinku nelegalne a skor ci neskor zmenou cryptovania a nasadanim roznych obmedzeni ti to viac menej znemoznia tak ci tak. Jedina legalna cesta je asi iba karta NEXT ale tam neviem ci nie je obmedzenie iba na jednu k jednej platenej.
k4va (8)|28.3.2011 15:43
[quote=panasonic650;337220]Bohuzial zdielanie v ramci domacnosti je podla SkyLinku nelegalne a skor ci neskor zmenou cryptovania a nasadanim roznych obmedzeni ti to viac menej znemoznia tak ci tak. Jedina legalna cesta je asi iba karta NEXT ale tam neviem ci nie je obmedzenie iba na jednu k jednej platenej.[/quote]

...medzitym som nasiel realne riesenie (Blue Line Wire Card Splitter SET v 1.0), ktore mmntalne funguje ale otazne je dokedy (presne ako pises ty).
Nakoniec som dospel aj tak k zaveru ze jednoduchsie a aj LACNEJSIE bude kupit druhu kartu so zakl balikom co na tej jednej TV bude bohato stacit.

kazdopadne dik za radu !
panasonic650 (1124)|28.3.2011 17:52
Realnych co fungovali donedavna je mozno vela... Ale ICE a pi-sys karty sa skusobne BLOKOVALI uz teraz, takze jedine s CW kartou ale tu nas prinutia podla mna vymenit.
drto (341)|31.3.2011 20:00
[quote=panasonic650;337262]Realnych co fungovali donedavna je mozno vela... Ale ICE a pi-sys karty sa skusobne BLOKOVALI uz teraz, takze jedine s CW kartou ale tu nas prinutia podla mna vymenit.[/quote]

neprinutia ma ju vymenit :) vykaslem sa na nich a prejdem k inemu providerovi a skylink mi moze akurat tak fuknut vies kde :)
mam este kartu crw a ta bude este minimalne 2 roky iste fungovat a co bude potom...... mozno ani ja uz nebudem za dva roky :)
naftalin (2)|31.3.2011 20:47
Pre študovanie je skutočne najlacnejšie použiť ten Blue Wire Line Splitter. Má to výhodu, že nemusia byť zariadenia s univ. čítačkou a fachčí aj ked študujete len jednu telku, netreba robiť žiadne prehrávanie softu * . S CAM modulmi v telke s int. sat. tunerom študovalo zariadenie v pohode aj pred aj po v období 24. brezna na troch vetvách. Blue Line splitter ocení najmä študent, ktorý vlastní jednu obalíkovanú kartu a nemusí ju prenášať ked sa premiestnuje z pracovne do obývačky a v závere štúdia do spálne. V štúdiu ho neobmedzí ani prípadný Suflock