Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

A.C. Ryan Playon HD2 PV73700 alebo Xtreamer Prodigy

misiak.pb (93)|24.3.2011 17:10
Zdravim pokukujem nad niecim cim nahradim xtreamer
http://www.acryan.com/web/product/playonhd2/specifications/

Toto my pride ake konkurencia pre Xtreamer Prodigy.

Ma to nieko ? Su nejake realne skusenosti ?
Ide my hlavne aby HD filmy boli bezproblemov prehravatelne cez gigaLAN.
jarino1978 (8045)|24.3.2011 17:55
s tým XTR musíš ešte počkať.
misiak.pb (93)|24.3.2011 18:01
To my je jasne ze na XTR musim pockat. Otazka znie kolko. Toto je dostupne za cca 130 eur bez DPH.
Parametre budu obdobne procesor rovnaky ... Jedine na co to vyuzivam je pozeranie filmov, a hlavne chcem po sieti pozerat HD filmy.
demorez (20)|4.4.2011 19:16
Ako este majitel PlayonHD2 (zajtra ho idem vratit) ti hovorim pockaj si na Xtreamer. Aj ked je okolo toho podozrivo ticho, zariadenie malo byt v predaji uz od zaciatku marca a este stale nic.
dushan74 (19)|4.4.2011 21:47
[QUOTE=demorez;338259]Ako este majitel PlayonHD2 (zajtra ho idem vratit)

aky bol dovod vratit to? ak smiem vediet.
taktiez pokukujem po prodigy. akosi to zmizlo z dohladu. odhaduje sa to cca 120,-eciek,(takmer ako SW).ktovie ci aj tam netreba opat nejake cooler-y a ci to aj nieje zavadzanie.
no zrejme pouvazujem nad SW.
demorez (20)|4.4.2011 23:25
vseobecna nespokojnost .
- zariadenie je hlucne,
- pomaly reaguje na ovladac,
- blbo sa pracuje s titulkami
* niekolkokrat som musel ist do pocitaca a premenovat titulky aby presne kopirovali male a velke pismena nazvu videa, inak ich zariadenie nerozozna
* titulky rozozna ako Titulky1 a Titulky2, nie ich skutocnym nazvom, takze ak mas pri video subore 5 titulkov pre rozne jazyky, neostava nic len skusat tie spravne
- rozchodit siet mi trvalo asi hodinu browsovania na nete
- kopa funkcii je dostupnych len pre interny harddisk, ked pripojis externe hdd cez usb tak nevyuzijes ani zdielanie po sieti ani bittorrent
- moznosti nasteveni su dost ubohe
- chyba webui pre detailne nastavenie parametrov
- podla predbeznych info Xtreamer Prodigy by mal predcit PlayOnHD v mnohych parametroch (internetove funkcie, moznost dokupenie mini bezdrotovej klavesnice a pasivneho chladiaceho kitu apod.) a mal by byt aj o dost lacnejsi

vela z tych problemov by sa dali vyriesit novym firmwareom, ale od zaciatku februara vysiel iba jeden update ktory priniesol viac problemov ako uzitku.

s prodigy som tiez dost skepticky, mal byt dostupny uz od zaciatku marca a stale nic, navyse linky tykajuce sa prodigy na forach xtreameru akosi nefunguju...

este mesiac pockam na prodigy, ked to vyjde porovnam jeho parametre s aktualnym firmwarom pre PlaoynHD2 - ak sa ludia z AC Ryan pochlapia a daju dokopy dobry fw, mozno ich zariadenie kupim znova, ale v tomto momente nechcem znasat riziko ze skoncim s drahym zariadenim ktore je takmer nepouzitelne
Urumov (1)|29.4.2011 09:28
[quote=demorez;338291]vseobecna nespokojnost .
- zariadenie je hlucne,
- pomaly reaguje na ovladac,
- blbo sa pracuje s titulkami
* niekolkokrat som musel ist do pocitaca a premenovat titulky aby presne kopirovali male a velke pismena nazvu videa, inak ich zariadenie nerozozna
* titulky rozozna ako Titulky1 a Titulky2, nie ich skutocnym nazvom, takze ak mas pri video subore 5 titulkov pre rozne jazyky, neostava nic len skusat tie spravne
- rozchodit siet mi trvalo asi hodinu browsovania na nete
- kopa funkcii je dostupnych len pre interny harddisk, ked pripojis externe hdd cez usb tak nevyuzijes ani zdielanie po sieti ani bittorrent
- moznosti nasteveni su dost ubohe
- chyba webui pre detailne nastavenie parametrov
- podla predbeznych info Xtreamer Prodigy by mal predcit PlayOnHD v mnohych parametroch (internetove funkcie, moznost dokupenie mini bezdrotovej klavesnice a pasivneho chladiaceho kitu apod.) a mal by byt aj o dost lacnejsi

vela z tych problemov by sa dali vyriesit novym firmwareom, ale od zaciatku februara vysiel iba jeden update ktory priniesol viac problemov ako uzitku.

s prodigy som tiez dost skepticky, mal byt dostupny uz od zaciatku marca a stale nic, navyse linky tykajuce sa prodigy na forach xtreameru akosi nefunguju...

este mesiac pockam na prodigy, ked to vyjde porovnam jeho parametre s aktualnym firmwarom pre PlaoynHD2 - ak sa ludia z AC Ryan pochlapia a daju dokopy dobry fw, mozno ich zariadenie kupim znova, ale v tomto momente nechcem znasat riziko ze skoncim s drahym zariadenim ktore je takmer nepouzitelne[/quote]

Hmm zvlastne mam toto zariadenie tiez, ale nedupal by som to tak pod zem
- 40mm ventilator je naozaj hlucnejsi ako som cakal...ale da sa odpojit
- 27.4.2001 vysiel firmware, kde menu je rychlejsie a uz reaguje dostatocne aby to neotravovalo
- ak mas pomenovane titulky standardne rovnako ako subor s filmom, nemozes mat problem s titulkami, jedina nevyhoda ze ich nepusta automaticky, ale musis si ich pustit rucne (myslim ze to bude doriesene v dalsom firmware)
- zo sietou som nemal najmensi problem. Okamzite chytil ip z routra, nastavil som zdielanie na pc a uz pustal filmy. A to este so standard firmwarom z februara, ked zariadenie vyslo do predaja.
- ze kopa funkcii je dostupnych len pre hdd? necudoval by som sa ked je zariadenie urcene na pouzitie s internym hdd :) nie je lespie do toho vrazit 2tb disk ako to zivit externym? mensia spotreba, menej kablov a o jednu zasuvku menej. (ale to je moj nazor)
- nastaveniach je vsetko co potrebujes samozrejme okrem moznosti nastavenia subtitles. ani v pc prehrvaci urcite nenastavujes tolko veci co tu...jedine ze by si mal imedian + domace kino...

mam ho zatial len kratko este to nemam cele prelezene, ale zatial to vyzera velmi slubne