Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Propojení STB (iCAN 3800TW - IP) a TV karty (Leadtek WinFast DVR3100 H)

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Ahoj,

potýkám se s problémem kterak propojit STB iCAN 3800TW - IP s TV kartou Leadtek WinFast DVR3100 H. STB má výstupy přes SCART a HDMI, TV karta má vstup viz obrázek: http://www.leadtek.com/eng/multimedi...dvr3100h_3.jpg
    Z dostupných kabelů a redukcí, které mám doma (kabel SCART/S-video), případně redukce tohoto typu: http://www.alza.cz/redukce-scart-3x-...FUYI3wodfnTTWw se mi podařilo zprovoznit pouze černobílý obraz díky výše uvedené redukci a následnému propojení přes S-video kabel (v ostatních případech nebyl obraz přenesen vůbec). Rád bych samozřejmě docílil barevného obrazu s možností zachytávání videa pomocí zmíněné TV karty. Poradíte prosím někdo? Rád bych se vyhnul rozřezávání kabelů a "dopájení" do něj čehosi za účelem zprovoznění. Ideální stav je koupě již hotového kabelu, jen netuším jakého...

Předem moc děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

S-Video neřeš, protože ten krám od O2 takový výstup vůbec nemá. Jedině to propojit přes CVBS (žlutý CINCH na kartě a SCART na IP boxu).

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Perfektos, vyřešeno - tvou kombinaci jsem zkoušel rovněž, jen jsem tak nějak pozapomněl přepnout typ vtupu v software TV karty z S-Video na CVBS a nastavit správnou TV normu (PAL)... Nojo, chybami se člověk učí
    Díky!

Podobná témata

1. Nastaveni HDMI na iCAN 3800TW - IP
    Od vkmonicek v sekci IPTV
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-08-2013, 15:54
  2. Leadtek DVR3100 H - lazení digitalních kanalů
    Od Squallek v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-11-2009, 06:17
  3. Leadtek WinFast DVR3100 H