Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic 3D TX-P42GT20E a její ZVUK

neogenn (11)|21.3.2011 21:52
Tato modelová řada má podle mne velký problém se zvukem.

V servisu mi řekli, že to tak Panasonic prostě vyrábí, porovnávali to se stejným modelem. Prej nejsou repráky uzavřeny v bedně a dochází zde k akustickému zkratu. Zajímavé je, že u jiných modelů Panáků k tomu nedochází. Tady na fóru lidi píšou, že u jejich TV bez písmene "T" (klasická 2D TV) žádný problém se zvukem nemají. Tady je stejná nahrávka přehrávaná na Plazmě Panasonic TX-P42C2E
za 10.tis. korun, TV je o hodně více zesílená a zvuk je v pořádku. Máte někdo GT20E? Pisněte sem, jak je na tom vaše TV. Na co je v TV režim "hudba" a basy se dají nastavit do +15, když je to nepoužitelné při normální hlasitosti ani na BAS +8. Zajímal by mě názor někoho kdo má stejnou TV. Psal jsem do Panasonicu a Ti mi právě doporučili navštívit servis, že prý mají mít tyto TV vysoce kvalitní zvuk a když jsem jim psal, že jsem v servise neuspěl, nabídli mi, ať dovezu TV do Prahy přímo k nim, že ji omrknou. Výsledek po "odborném prozkoumání" je mi celkem jasný. Obávám se, že by se vyjádřili jako že závada nenalezena. Když to někomu doma předvedu, tak každý jen kroutí hlavou. Rezonuje to i u akčních filmů a pod. Hudbu si vůbec nepustíte. Pouze na externích repro. A pokud se člověk chce mrknout jen na zprávy a nechce se mu k vůli tomu zapínat kino musí dát BAS na 0. Jinak se můžou repráky při znělkách a předělech zbláznit. Máte někdo GT20E? Pisněte sem, jak je na tom vaše TV.
garb7 (1189)|21.3.2011 23:55
Nevím při hlasitosti cca 30 až 38 co to tak různě mám nastavený to hraje tak normálně a to jsem nedavno přidal něco na basech, ale asi tak jen +8 nebot pokud jde něco hudebního zapínám kino , zítra to zkusím trochu potrápit.

někdy to na reklamu je dost hlasitý ale něco nepřirozeného tam není , ale jednou jsme na servise měly vadný reprák pokud víc kmitala membrána mělo to skrat na kostru .
wardo (44)|22.3.2011 14:50
Neviete, ci je tento problem aj pri Panasonic TX-P42G20 ?
neogenn (11)|22.3.2011 22:03
G20 jsou prej v poho. Fakt nevim, zajimalo by me kde je problem, fakt si myslim, je to reprakama, ze jim prislo do fabriky par vadnejch kusu a normalne to tam namontovali.
jaina (76)|22.3.2011 22:56
Uf to je rachot. AK sa správne pozerám, tak na tom videu je to už pri 20tke. Pri takej hlasitosti ale aj väčšej nič také nepozorujem a to môžem dávať basy jak chcem.Robiť to moja telka tak letí z baraku!
vivid.sk (11472)|22.3.2011 23:19
to môžem dávať basy jak chcem.

to veru mozes :) a ziadny vysledok :D
neogenn (11)|22.3.2011 23:36
Nevěřím svym ocim co tady ctu. Opravdu mi to rezonuje uz pri hlasitost 20. Pokud budete mit nekdo cas, zkuste dat nejake video. Moc bych to chtel slyset. Staci to nahrat na mobil. Jakoukoliv skladbu, kde jsou bici apod.