Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: pomalé vypalování BD

Nováček
    Registrace
    Aug 2013

FW je aktuální, aktualizoval jsem nedávno. Nemyslím si, že problém je medium/mechanika, protože v předchozí používané verzi bylo vše OK. Asi mi nezbyde nic jiného, než se k této verzi vrátit
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Proč na vypalování a vše ohledně tohoto používáš "bumbrlíčka" NERO? Zkus něco jinýho - svižnýho. Např. Ashampoo Burning

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 2015-02-11_093047.png 
Zobrazení: 94 
Velikost: 543.5 KB 
ID: 29844

Nováček
    Registrace
    Aug 2013

Byl jsem tak zvyklý dlouhá léta na Nero , díky za doporučení, vyzkouším

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2007

Já používám Nero také "od nepaměti", když se tam ještě doinstalovávala čeština a nemám s ním problémy. Na konci r.2014 jsem jako upgrade koupil Nero 2015 Platinum
    (nekup to za 1481,- Kč) hlavně pro Win10 a protože jsem k vánocům dostal placky BD-R DL, které jsem před tím nikdy nepálil. Používám hlavně Burning ROM,
    ostatní je pro mne prakticky zbytečné.
    Vypálení zcela zaplněné kapacity (pro posouzení kvality nejdřív na SONY BD-RE DL 50GB 2x) trvalo 1 hod. 24 min. Konečné BD-R DL 6x Verbatim bylo vypáleno za 32 min.
    Pro úplnost: jednalo se o 11 kapitol seriálu Vichry války, celk.stopáž 14 hod.17 min. Mám interní vypalovačku LG HL-DT-ST BD-RE BH12LS30. Takže myslím, že Nero za uvedené problémy nemůže !!
    Ovšem, v Neru pouze vypaluji placky. Filmy stažené ze satelitu "odreklamovávám" ve VideoReDo TVSuite a převádím do .mpg nebo .ts. Mé vlastní video renderuji do .mp4.
    A co je možná dosti důležité, Dics Image File (BDMV) vytvořím v Ediusu 6.55 nebo v.7. Nero Video nepoužívám.
    V Ediusu mi převod Vichrů války TT: 14hod.17min. do Disc Image File ze souborů .mpg při 6,5Mbps a při HW kódování trvalo 6 hod.14 min. Kvalita OK srovnatelná s originálem, který nebyl vysílaný v HD.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Zbytečné a sebemrskačské používat obludné softy, když podobnou službu, tj. vypálení datového disku či .ISO, smazání, zařídí minimalistický a léty prověřený imgburn s omračující cenovkou $0.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2007

No, já bych po zkušenostech co mám, tolik nad cenovkou $0 nejásal. Spíše mi sebemrskačské připadají softy laciné nebo zadara. Stačí se porozhlédnout po webu, jak si uživatelé těchto "omračujících" šitů stále na něco stěžují v bláhové domněnce, že jim to musí fungovat jako v těch, podle tebe "obludných" softech !!

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

S tím se dá v obecné rovině i souhlasit. Až na drobný detail, zrovna imgburn se řadí ke kvalitním kouskům zadara.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

ImgBurn je dost dobrý a občas ho na speciality používám, ale rozhodně není pro každého a pro začátečníky už vůbec ne. Pro Ty je vhodnější spíše Ashampoo, na který ukazoval Ivo (celkem ale prudí s reklamami), nebo CDBurnerXP (převážně používám), který je i v x64 a portable.
    V rámci http://www.giveawayoftheday.com/ lze také občas na něco zajímavého narazit, třeba dříve legendární CDRWIN, jehož sláva ale už asi zašla.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 11-02-2015 v 16:17

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Já jsem po definitivním zlomením hole nad obludností jménem Nero zakotvil u BurnAware a taky můžu jen doporučit, navíc díky nativní podpoře češtiny a opravdu primitivnímu rozhraní instaluju i "lamám" a se stížností jsem se zatím nesetkal

http://www.burnaware.com/features.html

Je tu občas
    Registrace
    Jul 2011

myslim ze imgburn je aj pre zaciatocnikov a tiez myslim ze je najlepsi soft zo spominanych.Pouzivam ho na profi ucely a este nikdy nesklamal narozdiel napr. od Nera. A to vypalujem dl dvd aj dl bd, co je trochu narocnejsie na citanie v zariadeniach

Nováček
    Registrace
    Aug 2013

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Proč na vypalování a vše ohledně tohoto používáš "bumbrlíčka" NERO? Zkus něco jinýho - svižnýho. Např. Ashampoo Burning

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 2015-02-11_093047.png 
Velikost: 543.5 KB 
ID: 29844

Tak asi to mám zakletý Po nainstalování Ashampoo mi to hlásí tohle :

Přitom disk je stejný, vymazaný, kompilace stejná jako jsem zkoušel v Neru. PS : Nevím kde byl problém, ale stejnou kompilaci dnes Nero zkušebně vypalovalo za úplně jiný čas. Takže asi zůstanu u toho Nera, Ashampoo se viditelně nechce
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: burn.jpg 
Velikost: 142.3 KB 
ID: 29850  

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. vypalovani z DVD-Ram
    Od Fany53 v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-04-2009, 07:29
  2. Reakcí: 13