Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 76

Téma: Plazmy LG 2011

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak již jsou na českých stránkách LG k vidění nové plazmy pro rok 2011 vč.technických specifikací.
    Zatím jen LG 60PZ550 a nejvyšší modely LG 50PZ950 a LG 60PZ950 - všechny jsou 3D.

Jsem zvědavý,jaké budou ceny..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2010

LG se pro tento rok vytáhlo... Modely SMART budou mít volný přístup na internet a nahrávání na USB ze DVB-T/C případně i S2. Modely končící písmenem S budou mít integrovaný satelitní tuner.
    3D plazmy budou využívat aktivní 3D technologii. LED budou mít pasivní.
    Obraz na s pasivním 3D jsem vyzkoušel a je to mnohem příjemnější na oči než aktivní technologie.
    LED TV budou mít prozatím Edge a LED plus (Edge s lokální regulací jasu) podsvícení. V září by měli přijít na trh modely s Nano LED podsvícením (Full LED s lokální regulací jasu).
    Všechny modely budou mít kabelový tuner lokalizovaný pro čr, všechny modely budou umět přehrát z USB DivX HD a MKV.
    Taky jsem si prohlídnul 15" OLED. Škoda že je cenově nedostupný, okamžitě bych ho bral jako TV do ložnice... Černá je opravdu NAPROSTO černá, i z extrémního úhlu je obraz super.

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2008

Už sem pokukoval po LX9500, ale když čtu, co budou umět nové modely, počkám na ně. Nahrávání, sat. tuner a pasivní 3D bych moc rád ... i ten webový prohlížeč může být dobrá věc.

Nováček Avatar uživatele sindy
    Registrace
    Aug 2005

taky jsem zprvu očekával modely 2011, nakonec jsem z časových a finančních důvodů volil plazmu LG 50PK 950 za nějakých 23 tis. Kč a oproti mé staré P42 PX80E je to opravdovej posun vpřed, 3D prozatím nechávám pro mně nezajímavou,možná až technologie 3D trošku dospěje

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od Posmen Zobrazit příspěvek
    Taky jsem si prohlídnul 15" OLED. Škoda že je cenově nedostupný, okamžitě bych ho bral jako TV do ložnice... Černá je opravdu NAPROSTO černá, i z extrémního úhlu je obraz super.
    LG 15EL9500 sa u vas predava od cca 20 tis CZK, co mi pride samozrejme cenovo prehnane za 15" uhlopriecku, ale rozhodne nie cenovo nedostupne.

Takato velkost TV je skor do kuchyne ako do spalne.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2010

kedy asi budu v ponuke tie nové lg plazmy a v akej cenovej ponuke? dik.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od ucetni Zobrazit příspěvek
    kedy asi budu v ponuke tie nové lg plazmy a v akej cenovej ponuke? dik.
    Myslím,že zahájení prodeje je na spadnutí - nejpozději duben.
    Ceny by mě taky zajímaly - čekám na ně - jednu z nich koupím jako náhradu za mého Panasonica...

Nováček
    Registrace
    May 2010

ucetni: Předpokládám začátek dubna...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Posmen Zobrazit příspěvek
    LG se pro tento rok vytáhlo... Modely SMART budou mít volný přístup na internet a nahrávání na USB ze DVB-T/C případně i S2. Modely končící písmenem S budou mít integrovaný satelitní tuner.
    3D plazmy budou využívat aktivní 3D technologii. LED budou mít pasivní.
    Obraz na s pasivním 3D jsem vyzkoušel a je to mnohem příjemnější na oči než aktivní technologie.
    LED TV budou mít prozatím Edge a LED plus (Edge s lokální regulací jasu) podsvícení. V září by měli přijít na trh modely s Nano LED podsvícením (Full LED s lokální regulací jasu).
    Všechny modely budou mít kabelový tuner lokalizovaný pro čr, všechny modely budou umět přehrát z USB DivX HD a MKV.
    Hi a kdy budou mit ty modely v CR se sat. tunerem DVB-S2.? nikde jsem nenašel inf. na netu.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Operator237: Koukal jsem na stránky LG a tam jsou zatím jen plazmy, satelitní tuner bude u LCD TV, budou ho mít například řady LW650S, LW570S a LV570S. Podle mě by měli být dostupné stejně jako plazmy od dubna...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2010

čo som pozeral info o cenách tak 50pz950 vlajková tv plazma bude stat okolo 1900 dolárov. aj dosť. to radšej pojdem do 50pk950 ked zlacnie. je to vlastne to isté len bez 3d a smart funkcie a to ja nemusím.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

ja myslim, ze PK950 uz nezlacnie, akurat prestane byt k dispozicii v obchodoch. Ja tiez stale sledujem cenu 60PK950.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od bavorak Zobrazit příspěvek
    ja myslim, ze PK950 uz nezlacnie, akurat prestane byt k dispozicii v obchodoch. Ja tiez stale sledujem cenu 60PK950.

myslíš že nezlacnie? ale tiež čakáš na nišiu cenu 60pk950? nové modely nemožu dať cenu dolu?

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Urcite jeste zlevni, ale jak bylo jiz zmineno, aby byly k sehnani, to je vzdy problem pri zavedeni novych modelu.

Nováček Avatar uživatele sindy
    Registrace
    Aug 2005

tak na zlevnění lg50pk750 jsem čekal dlouho a nakonec jsem nevydržel a od místního prodejce jsem ji za 23 tis.Kč předevčírem koupil (musel jsem ale 14 dní počkat než ji sehnal), pochybuju že půjde takhle dobře vybavený model s cenou ještě níž, to se dříve vyprodají, uvažoval jsem i o modelu 760, ale raději jsem si 2,5 tis Kč připlatil (u 950 dodávaj jako součást balení WiFi adaptér,Tru-filter,dvě dálkový ovládaní atd.)

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Panasonic 2011 ...
    Od matusco v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 184
    Poslední příspěvek: 11-04-2016, 23:02
  2. Hokej 2011
    Od jarino1978 v sekci Volná témata
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-05-2011, 11:50
  3. LCD: Philips 2011