Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 76

Téma: Plazmy LG 2011

Nováček
    Registrace
    May 2010

50PZ950 bude mít ještě jednu takovou blbůstku navíc, v balení by měl být kromě normálního i Magic Motion ovladač. Tenhle ovladač by měl fungovat stejně ovladač u Nintendo Wii. Hlavně při prohlížení internetu by to mělo práci dost urychlit...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

ten magic ma uz aj PK950

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

bavorak . Hi PK950 nemá Magic Motion ovladač.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

vsade v recenziach pisu, ze ano a ze to ale nie je az take terno ... tak neviem. Dokonca aj na LG stranke.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak nové plazmy LG modely 2011 jsou již vč.cen na www.mall.cz ,dostupnost je však neznámá,co na ně říkáte?

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

No nevim zda me LG plasmy zlakaji vice nez Panasonic.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

no bohuzial u mna panasonic neprichadza do uvahy pre mna uplne neprijatelne blikanie ...

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Nove TV pekne, ale s tema cenama to myslim trosku nebo vlastne velice premrskli. Priplacime za 3D ktere vetsine z nas bude zatim k nicemu. Ceny na urovni Panasonicu ktery byl vzdy drazsi nez LG proto si k nemu naslo cestu tolik zakazniku, ale ted uz to platit asi nebude

Nováček Avatar uživatele sindy
    Registrace
    Aug 2005

ceny vyšších modelů asi pro většinu nezajímavé, jsem rád za moji novou (loňskou)LG 50PK950, která se dá sehnat za pěkných 23 tis. Kč, 3D mě vůbec nechybí a dlouho chybět nebude, jsem ale zvědavej na nějakej ten testík nových modelů

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

treba hladat xxPV450 to by mal byt cca ekvivalent PK950, je 2D s vybavou. Ja hladam cenu na 60PV450. Ak niekto zisti, rad podakujem . Samozrejme tie ceny na MALL su nastrel - odporucane, treba pockat.

to sindy: kde si kupoval, zaujima ma 60" varianta?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od eiben Zobrazit příspěvek
    Nove TV pekne, ale s tema cenama to myslim trosku nebo vlastne velice premrskli. Priplacime za 3D ktere vetsine z nas bude zatim k nicemu. Ceny na urovni Panasonicu ktery byl vzdy drazsi nez LG proto si k nemu naslo cestu tolik zakazniku, ale ted uz to platit asi nebude
    Je třeba to brát tak,že se jedná o ceny,které doporučuje výrobce,tedy LG.Skutečné ceny v e-shopech budou dle mého názoru přece jen nižší.Jen si vzpomeňte na jakých cenách startovaly loňské modely a jak šla cena časem dolů...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak nějaké základní modely už mají na eshopu Datartu status skladem.
    http://www.datart.cz/katalog/plazmov...ACTURER=321145

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2010

mam otázku. v podobnej cenovej relácii je lg 50pz570 a panak g30. išli by ste radšej do lg ? g30 má zas problémy z bzučaním a blikaním a ktomu tam dali 2 ventilátory made in china. dik.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od ucetni Zobrazit příspěvek
    mam otázku. v podobnej cenovej relácii je lg 50pz570 a panak g30. išli by ste radšej do lg ? g30 má zas problémy z bzučaním a blikaním a ktomu tam dali 2 ventilátory made in china. dik.
    Poněvadž jsem pořizoval novou plazmu TV,tak jsem v poslední době prošel opravdu hodně elektro prodejen aby jsem si udělal úsudek o různých modelech.Nejlepší obraz dle mého názoru mají nejvyšší modely Panasonicu.Je to ale také o podstatně vyšší ceně.Problémy se bzučením u Panasonicu můžu potvrdit,ale ještě horší jsou Samsungy,alespoň co jsem měl možnost vidět a slyšet.

Nakonec jsem dle svých nároků vybral 3D model LG 50PZ250 a jsem zatím spokojený uživatel-přechod z plasmy Panasonic staré asi 4 roky je znát-technika viditelně pokročila.Absolutní ticho,žádné blikání-obraz hlavně ve FullHD je vynikající a 3D příjemné zpestření.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od mersa72 Zobrazit příspěvek
    Nakonec jsem dle svých nároků vybral 3D model LG 50PZ250 a jsem zatím spokojený uživatel-přechod z plasmy Panasonic staré asi 4 roky je znát-technika viditelně pokročila.Absolutní ticho,žádné blikání-obraz hlavně ve FullHD je vynikající a 3D příjemné zpestření.
    tieto modely už majú dvb-c. navolil si pri ladení krajinu česko, či si daval švedsko ako na predošlých modeloch? má 570 prípravu na wifi? je 50pk950 lepšoa volba ako PZ570? dik.
    Naposledy upraveno uživatelem ucetni: 12-05-2011 v 19:48

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Panasonic 2011 ...
    Od matusco v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 184
    Poslední příspěvek: 11-04-2016, 23:02
  2. Hokej 2011
    Od jarino1978 v sekci Volná témata
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-05-2011, 11:50