Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 37PFL5604H

zilda (9)|13.3.2011 23:36
Zdravím vás, mam na vás dotaz ohledně toho jak naládovat nové kodeky do tv,když přehrávám z flash tak některé avi soubory jdou bezproblému a některé se sekají,žádám vás zdali nejsou někde soubory ke stažení,děkuji
1hroch (865)|14.3.2011 08:11
Muzes pouze prehrat FW na nejnovejsi, ktery je z 25.8.2010 - pokud uz ho tam nemas:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=37PFL5604H/12&slg=cs&scy=CZ

Pochybuji ale, ze se tam resi rozsireni podporovanych kodeku, vetsinou jen nejake nefunkcni zadrhele.
Pravda:
[FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=3]No sound from external devices through HDMI connection.
[/FONT][/SIZE][/FONT]
zilda (9)|14.3.2011 14:14
OK,smutné ale díky
1hroch (865)|14.3.2011 14:34
Nevim, ani jsem nepatral, zda nekdo hackuje firmwary Philipsu. Spis bych se priklanel k variante, ze NE.
Co jsem vypozoroval, cim novejsi model, tim vice formatu prehraje. Napr. 5405 je na tom podstatne lepe nez 7864. S jinymi nemam osobni zkusenost.
Beru to tak, ze TV je v prvni rade zobrazovadlo a prehravani cehosi je jako bonus. K plne spokojenosti pripojit multimed. centrum.
Ladys (1829)|15.3.2011 06:43
Taky jsem spise pro externi multimedialni centrum, ale na nekoho spousty funkci jako je net, filmy pres usb atd muze pusobit jako velky bonus v rozhodovani pri koupi TV.

Ja na tuhle omacku fakt nejsem, ale treba prijde doba, kdy veskere funkce budou mit v TV svuj smysl a budou fungovat stejne plnohodnotne jako v externich zarizenich.