Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Titulky u TV PANASONIC VIERA

Honzeecheck (2)|10.3.2011 08:15
Koupil jsem si PANASONIC VIERA TX-L42D25E a mám problémy s českými titulky u DivX. NAšel jsem na netu, že je to problém hodně modelů Pnanasoniců poslendí doby, je na to nějaký jednoduchý řešení? Novej FW nemůžu najít
eldorado09 (1441)|10.3.2011 10:01
Honzeecheck: Ako si spokojný s TV?
Honzeecheck (2)|10.3.2011 10:28
Já nejsem profi uživatel a včera an to měl čas jenom tak hodinu, z toho půl jsem strávil s těma titulkama (opravdu by nikdo nemohl pomoci?), ale jinak obraz moc pěknej, koukal jsem an Primu HD a... pěkný no :-) Ale jak řikam, musim to pořádně otestovat nejdřív, z důvodu stěhování nebyl čas. Ale prostě já na TV nekoukam, mam to kuli filmům a ty mi komolej titulky, tak jsem ted trochu naštvanej, aspon do doby než připojim PC.
xwing (58)|10.3.2011 23:47
Honzeecheck
[VTIP]
Pozeraj dabovane filmy, odpada problem s titulkami :D :D
/[VTIP]

Sorry, nedalo mi to ;)
mirekv (7169)|11.3.2011 17:31
Zkus se podívat do menu na kódování titulků, možná když zapneš češtinu, tak to pomůže.
Drake89 (293)|22.12.2011 12:39
Neni to muj navod, psal to tu nekdo na foru:
Mám tu návod jak rozchodit všechny EXTERNÍ TITULKY s českými znaky. Už to tady je, ale třeba se někomu bude hodit.

1) Titulky ve formátu srt, sub atd... musí mít úplně stejný název jako film (film.avi a film.srt).
2) Titulky otevřít v pspadu a tam změnit formát na UTF-8, a uložit (když už tam utf-8 v pspadu je, tak jenom překliknout na jiný a zase zpátky na utf-8 a uložit.
NEDĚLAT to přes poznámkový blok. Tam taky můžete měnit kodovani, ale to nefunguje, tv titulky vůbec nenačte! Jestli už jste to v poznámkovém bloku udělali, tak tam vraťte ANSI a potom to změnte v pspadu.
3) v tv zapnout kodování unicode a je to.
Drake89 (293)|22.12.2011 12:39
Ale zkousel sem to a me osobne to funguje :) Mam Panasonic TX-P42ST30e