Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HD přijímač s DivX

rinkoo (22)|9.3.2011 15:38
Ahoj,poradíte někdo levný HDTV satelitní přijímač na Skylink s možností nahrávání na externí HDD 1 TB přes USB a možností přehrávání DivX a AVI filmů (z netu)? Docela se mi líbí Topfield SBP-2010 USB PVR Ready, nebo Homecast HS2100 CIUSB... DivX je pro mě priorita č.1...Mám sice multimediální přehrávač WD TV Live HD, který přehrává DIVX a všechno na co si vzpomenu z ext.HDD, ale je to přístroj navíc,ovladač navíc,atd... Stačí jednotunerový, nejlépe aby nahrával odkódovaně (není to podmínka)...
Dagy2 (3153)|9.3.2011 20:41
Ak máš WDTV tak si kúp akýkoľvek slušný SAT prijímač, ktorý spoľahlivo nahráva a používaj ďalej WDTV na prehrávanie. Budeš mať výhodu, že môžeš napr. nahrávať na STB a paralelne pozerať z WDTV.
Ten Topfield má momentálne podľa majiteľov problémy so software. A nespoliehal by som sa na "Svätého Upgrejda" že pošle niečo seriozne v dohľadnej dobe.
jarino1978 (8045)|9.3.2011 21:08
neexistuje žiadny STB, ktorý by vedel nahradiť mediaplayer typu WDTV, XTR....
rinkoo (22)|10.3.2011 11:09
Satelitní přijímač mám dvoutunerový Homecast S8000 se zabudovaným 160GB HDD, ale v poslední době mi začal blbnout,při přepínání kanálů zůstává asi 2-3 vteřiny původní obraz,nebo to čtverečkuje,atd...Jinak je super,ale obávám se že již po 3 letech odchází do "věčných lovišť"... :(