Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EDIUS6 a 60p

MartasKP (710)|8.3.2011 13:50
Nemate nekdo prosim zkusenosti s 60p v EDIUSU6 na dvojadrovym procesoru? Pozadal me kamarad jestli bych mu nesestrihal video z lyzovacky. Ma helmovku co umi 60p a jeste bude brat HD Panaka.Chci vyzkouset EDIUS6,ale mam k dispozici jen NTB s dvoujadrovym procesorem a obavam se jestli "neupecu" procesor a nebo sebe :) . Muze to byt zajimava pracicka plna adrenalinu,jen se obavam,jestli si s tim ty dve jadyrka poradi :confused: ... jestli jste nekdo nezkousel neco takovyho na slabsi sestave.
romana51 (355)|8.3.2011 14:40
Zkušenost s 60p nemám, ale s 50p 26Mbps ano. Mám NTB s Intel Core 2 duo T5550 na 1,83GHz
a Eda s tím nehne. Při přehrávání v timeline to jede jen kousek a pak se to seká. Zkus to převést do proxy módů. Pomohla mi také konverze v Canopus AVCHD converter 3.20.
Teď dávám do kupy PC se Sandy Bridge i7-2600K, které má mít Edius 6.02 ve veliké přízni, tak uvidím jaký to bude zázrak.
MartasKP (710)|8.3.2011 14:50
Ja prave pocitam s tim PROXY rezimem Ona ta kamera umi 1080/30p a nebo 720/60p a 15Mbps. Je mi lito takovouhle akcni scenu tocit na 30p (ja teda tocit bohuzel nebudu,jan vydam instrukce :-E )
Ten Sandy Bridge se mi taky libi a snad uz si letos doma prosadim upg pocitace :) ... jen pockam na prvni odezvy,na nejaky predskokany :-E:-E