Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih a práce s videem: Převod videa z SD-HC karty na DVD

Neregistrovaný (0)|23.2.2011 18:37
Tazatel: najvn

Znění dotazu: Dobrý den, je možné vytvořit dvd z videa uloženého z sd-karty na pevném disku pc? Moje zkušenosti jsou zatím pouze se zachytáváním videa z D8 přes Fire-Wire pomocí Ulead Video Studio 11. PC: Athlon 3000+, 2GB-RAM, Ge Force 6600. Díky
Pitomec (10211)|24.2.2011 13:52
Jde o to, v jakém formátu to na SDHC kartě máš, resp. jestli si s tím formátem UVS11 poradí nebo ne. Pokud ano, tak není problém.
najvn (0)|24.2.2011 17:39
Video po zkopírování na pevný disk obsahuje 3 složky: DCIM, MISC a SD_VIDEO. V posledním jsou další složky s jednotlivými klipy ty mají příponu MOD a u každého je 1 kB soubor MOI! V Uleadu mám možnost zachytávání videa buď z kamery, CD nebo DVD a mobilního zařízení, tak nevím, jak na to?!
Pitomec (10211)|25.2.2011 12:40
Přehoď MOD do MPG (http://www.sosej.cz/Jvc-Everio-Utility.html) a pak by to mělo jít normálně v UVS načíst.
najvn (0)|25.2.2011 20:09
Tak už jsem na to přišel!!! V UVS jsem zadal zdroj mobilní zařízení, odkázal na složku, do které jsem video stáhl, UVS pak video načetl po jednotlivých klipech. Dále už je práce stejná jako s videem zachyceným z kamery. "Pitomci" díky za snahu pomoci!