Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 99 1231151 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 1479

Téma: Xtreamer Prodigy

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

ďaľší prehrávač v poradí :
    http://www.xtreamer.net/prodigy/
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2009

Celkem zklamani, zcela nesmyslne umisteny ovladaci prvek na frontu, ktery je jeste nesmyslneji podsvicen oslnujici modrou diodou, ktera bude vecer pod TV jak pest na oko. U neceho noveho, bych ocekaval vyraznejsi pokrok, treba 2.5'' LCD display pro MP3 s autom stmavenim, jako u Iammu misto toho nesmyslu, take krome 2nasobne pameti a buh vi jak to bude s tou rychlosti site a samotnym RTD, tam bych byl skepticky, tam neni zas tak vyrazny HW posun.

Je tu občas Avatar uživatele kuko61
    Registrace
    Jan 2005

Ja som celkom rad, ze budu mat jeden z novych prehravacov zalozeny na realteku, aspon je nadej, ze sa nezastavi vyvoj fw pre starsie modely. S XTR SW chcem este nejaky cas vydrzat, po novom prehravaci sa zacnem mozno obzerat koncom roka. Tento rok vyzera na to, ze na trh pride niekolko zaujimavych vyrobkov za prijatlnu canu, dufam, ze uz budu mat vychytane detske nemoci prvych prehravcov. Potom pride cas na zmenu, zatial mi SW sluzi celkom dobre...

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od peatro Zobrazit příspěvek
    Celkem zklamani, zcela nesmyslne umisteny ovladaci prvek na frontu, ktery je jeste nesmyslneji podsvicen oslnujici modrou diodou, ktera bude vecer pod TV jak pest na oko. U neceho noveho, bych ocekaval vyraznejsi pokrok, treba 2.5'' LCD display pro MP3 s autom stmavenim, jako u Iammu misto toho nesmyslu, take krome 2nasobne pameti a buh vi jak to bude s tou rychlosti site a samotnym RTD, tam bych byl skepticky, tam neni zas tak vyrazny HW posun.
    ja si myslim,ze to modre podsviceni se da na DO vypnout.Mam iXtreamer a na DO je tlacitko LED a taky se da to modre dioda uplne vypnout!

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

je to zaujimave , ze prichadzaju s dalsim novym modelom na realtek chipsete .. myslel som ze balia kufre v ramci vyvoja a presli na free xbmc a boxee ..

Registrace
    Jan 2005

Musia mat aj nejake lacne riesenie cenovo na urovni XTR SW. Cenu Prodigy odhaduju na 119€, co nie je zle. Nie kazdy chce investovat > 200€ a nie kezdy chce HTPC riesenie a radsej si kupi takyto multimedialny prehravac.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

kuko : jo jasne .. to je fakt . s tym IONom by sa asi nedostali na taku cenu .. Ultra je ale v pohode , lebo tam das XBMC alebo BOXEE , a nemas ziaden rozdiel oproti multimedialnemu prehravacu .. akurat to chodi omnoho sviznejsie a ma to omnoho viac moznosti

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

:hm .. ako vlastnik prvej varky xtreameru (2009) .. ma to celkom zaujalo .. zalezi na cene .. ale etrayz-u sa asi aj tak nevyhem

Registrace
    Jan 2005

Ak si mozes dovolit priplatit si za Synology DS211j, tak sa etrayzu radsej vyhni Pokial tam chces len strcit dva disky a nebudes mat nan vyssie naroky, tak na vela problemov mozno nenarazis. Ja som doma setril a kupil eTrayz, ale v robote mam Synology a ten je stabilitou a funkcnostou firmveru uplne ina trieda. eTrayz ma vo firmware plno chyb, s ktorymi sa sice da zit, ale ked to nie je nutne... Pripadne treba pockat na nastupcu eTrayz a dufat, ze bude kvalitnejsi...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

:hm .. a co take ti na etrayz vadi ? .. konkretnejsie ?
    .. mne zatial chyba akurat NAS (2x hdd v mirrore) .. aj pre zdielanie filmov pre xtreamer .. pripadne priamo telku ..

Registrace
    Jan 2005

No pouzivat sa da, len netreba mat vysoke naroky. Je pomaly na sieti, ma slaby procesor, ktory je pri kopirovani vytazeny na 100%, takze je problem, pokial by malo na pozadi bezat viacero aplikacii. Ma viacero chyb vo fw, v poslednom sa napr. nedaju nastavit jumbo frames, pokial nakonfigurujes druhy disk ako external, neda sa nan pristupit cez NFS. Zosharovany disk cez SMB ukazuje vo win zlu velkost a nesprvnu velkost volneho miesta. Tych chyb je este viac, treba si pozriet oficialne forum.
    Ja ho pouzivam len ako datove ulozisko na filmy, takze s problemami s ktorymi som sa stretol ja, sa da zit Druhy disk som konfiguroval ako externy - po skusenostiach inych uzivatelov, ked stratili vsetky data z RAID konfiguracie, to povazujem ako bezpecnejsie riesenie. Detekovanie zlej velkosti disku som vyriesil namontovanim druheho disku do ineho adresara, ako je default, ale keby som etrayz vypol musim to robit odznova. Zmenit nastavenie v suboroch, aby sa tak stalo pri butovani, si netrufam, natolko nie som v Linuxe doma. Takze najvacsim problemom je pre mna rychlost, kopirovat do eTrayz 2TB je robota na cely vikend. Skusal som pripojit ext USB disk k eTrayz a kopirovat z neho cez USB, okrem zalostnej rychlosti sa ext disk sustavne odpojoval a eTrayz mrzol, tak som to uz viackrat neskusal.
    Za tu cenu nie je eTrayz ako 2-bay NAS az tak zly, ale inde ako doma by som ho urcite nepouzival a bal by som sa nan nahrat po skusenostach inych uzivatelov dolezite data, pri ktorych by nastal problem, keby som o ne prisiel...

Tu su odkazy na dve polske stranky, kde recenzovali dost vela NASov - je dobre pozret si ich pre porovnanie...
    http://dyski.cdrinfo.pl/artykuly/nas...yz/strona6.php
    http://pclab.pl/art42661.html

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

vdaka za info .. a za link .. podla toho testu dopadol dost slabo .. asi sa skutocne pozriem po niecom inom ..

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Zdravím,
    neviete kedy pride xtr prodigy do predaja?

Dik.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Ja by som tiez rad vedel kedy sa zacne predavat a za aku cenu !

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od misiak.pb Zobrazit příspěvek
    Ja by som tiez rad vedel kedy sa zacne predavat a za aku cenu !
    hadam koncem dubna nebo az v kvetnu a cena bude okolo 120 €

Strana 1 z 99 1231151 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Xtreamer Prodigy vs. SW3
    Od kafáč v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-06-2012, 21:31
  2. eGreat EG-R300PRO VS. Xtreamer Prodigy Black
    Od paliza111 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 28-05-2012, 12:43