Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Překvapení Roku.

mouty (690)|6.3.2005 21:50
After the Sunset.. Tak pánové tohle je film, kterej jsem ted potřeboval. Ten film má všechno, zápletku, pointu, překvapení, humor, dobré prostředí (to je nádhera), okouzlující ženu v krajkovým prádle (Selma Hayek), herecké obsazení Pierce Brosnan, Woody Harelson.

Afera Thomase Krauna byla slabší ale tohle je fakt mazec.
Krtek (1279)|6.3.2005 22:45
Nic mi to neříká. Jakej to má CZ název ?
stranger (96)|7.3.2005 00:04
stayman (12393)|7.3.2005 02:03
To mam... pozriem..., ale ak chces nejaku zapletku, prekvapenie, pohodu, erotiku a hlavne ti bude ten film este dlhooo vrtat v hlave, tak si pozri Bazen (Fr) a potom napis :-E

http://csfd.cz/film.php?71263
mouty (690)|7.3.2005 07:41
Stay tohle jsem viděl asi před půl rokem když to byla novinka na dvd a můžu ti říct, že mě Bazen v ničem nepřekvapil - to že to vlastně píše bylo hned od začátku jasný. :-E
stayman (12393)|7.3.2005 10:05
Hlavne vec ze az do konca filmu to jasne nebolo ani tej spisovatelke, ale tebe uz od zaciatku filmu ano :-E
mouty (690)|7.3.2005 10:45
Víš kolik filmů je na téma - někdo někam přijede něco psát a na konci zjistíš, že děj filmu je ta knížka ? Nic nového pod sluncem.

Něco podobného je Tajemné okno s Deepem. Něco podobného (i když tam to není o spisovatelech) je Klub rváčů

Jo a mimochodem ti francouzi se kterýma tam ta mladá spala byly hrozní !!!! :-E :-E :-E

After the Sunset je film o zlodějích. Takový filmy se mě líbí. Je to lepší jak Chladnokrevně (confidence) a to se mě tehdy líbilo dost. Podobní jsou i Danyho partáci i když u těch mě připadá že je vše až moc jednoduchý..
stayman (12393)|7.3.2005 11:51
Bili, ale ten film nie je "iba" o tom, ze to pisala, ale aj o tom, co pisala a to ti jaksi uniklo :-E ....,ale ta francuzska bola nahodou dobra :-E

Dannyho partaci sa mi lubili, ze vraj je uz dvanastka...
mouty (690)|7.3.2005 12:44
Nic mě neuniklo to co psala byl jeden velkej blábol co by se určitě neprodal :-E

Dannyho dvanáctka už je dávno a podle mého je ještě slabší jak první díl.

P.S. o čem teda podle tebe písala?
stayman (12393)|7.3.2005 13:38
Pisala ci psala? :-E Podla mna ?

Este teda vysvetli zo par veci:
1. tu hacjendu jej poskytol vydavatel ano? A dajme tomu ze je spisovatelka "vymyslena"
2. ako vedel zahradnik, kto je ta spisovatelka a aj ako poznal dceru vydavatela, ked vlastne dcera vydavatela bola uplne ina?
3. myslis ze bola vsetko fikcia, aj ked nemala na usiach chranice?
4. Preco tvrdila ta "falosna" dcera, ze je jej matka v NICE, ked vlastne "prava" dcera (= vydavatelova) matku nemala (zahunula pri autonehode?)?
5. Tak potom preco "falosna" dcera mala jazvu na tele?
6. kvoli potom komu zabila "casnika", myslis ze kvoli spisovatelke?
7. Takze kto bola ta dcera? a kto bola spisovatelka ?

Mam pokracovat ? :-E
mouty (690)|7.3.2005 23:11
Co v tom proboha hledáš za vědu ? Spisovatelka přijela do sídla omrkla si to tam a od příjezdu "dcery" která tam ve skutečnosti nebyla je děj smyšlený (odehrává se v knížce a divák ji vidí) až do chvíle kdy ji gratuluje vydavatel o úspěšném románu, projde jeho skutečná dcera, dlouhé zadívání na ni očima spisovatelky ti mají říct, že to cos doposud (dceru a jeji "borce", hadky u bazenu, honícího správce bazénu, i tu vraždu) viděl byla fikce z knížky. Že vlastně dcera je uplně jina.
mouty (690)|7.3.2005 23:34
P.S.
Bod 2, fikční zahradník mohl dceru znát, protože i ta byla vymyšlená
Bod 3, i když neměla na uších chrániče (tlumiče) tak to fikce byla, fikce byla po příjezdu na chatu po celou dobu do vydání knihy.
Bod 4, falošná dcera to tvrdila, protože v době psaní příběhu odehrávající se na chatě u bazénu spisovatelka nevěděla že matka ji umřela při autonehodě, tak proč by ve smyšleném příběhu nemohla žít třeba v NICE?
Bod 5, jizvu měla protože ji spisovatelka nikdy neviděla a jizvu si vymyslela
Bod 6, zabila ho proto, že nedokázala unést že by ji stará hnusná spisovatelka přebrala chlapa
Bod 7, to je snad úplně jasný.
stayman (12393)|8.3.2005 06:24
No to som presne vedel, ten film potom mohol kludne natocit aj Lorenzo Lamas (co silne pochybujem, ze by na to mal) :-E , a ked aj, tak az na to, ze to tocil http://csfd.cz/reziser.php?4177 a myslim, ze si sa dal presne (ako to sam rejsza Ozon dopredu predpokladal), nachytat :-E

Nebudem ti viac napovedat, tak plocho ponaty film som uz davno niekeho nevidel,to si si mohol radsej pozriet nejaku americku kriminalku a dovolim si tvrdit, ze aj Mulholland Drive je popri nom odvar, kedze ma kluciky riesenia (vdaka clee)... :-D

Bohuzial to vsetko sa udialo a ked aj spominas vyraz tváre spisovatelky, ked uvidela dceru, ze je ina aku poznala v tej vile s bazenom, tak urcite si si vsimol, a teraz je jedno, ci to bola fikcia (ktore mimochodom mali vo filme tri urovne vratane reality), ze zamavala na konci filmu obom dceram !!! A este nieco, ta kniha sa nezacala prichodom dcery, ta naozaj existuje = je skutocna, aj ked je to zaciatok dajme tomu fikcie, ale sa zacala, az ked ju blizsie spoznala, pretoze ona zacala pisat uplne o niecom inom, ked prisla do vily aj pocas pobytu tej dcery a napisala len to, co tá dcera chcela... A koho to bola dcera? :-)
mouty (690)|8.3.2005 07:54
Bylo by jedno kdyby to natočil Lamas, protože by to bylo jedno u mě je Ozon stejně Lamas (nebo mamlas :-I :-D ). To je věc vkusu o tom se s tebou nebudu hádat.

Mulholand drive jsem měl doma ale ještě jsem ho neviděl, chystám se na něj...

Máš pravdu - zamávala oboum dcerám. Jedné v povídce a druhé na konci. A tady je ten podle mě základní kámen úrazu. Ta smyšlená je kámoška obejme ji, odjede.. Ta skutečná se na ní podívá a ani se neusměje, ani sní za dobu co je u vydavatele nepromluví. Kdyby s ní byla počas psaní knihy (pár týdnů) a ovlivnila by ji natolik že by podle ní napsala knížku tak by jí řekla aspon ahoj a podle mě by se zajímala kdy vyjde knížka ve které hraje hlavní roli. :-)

Toto je popis toho co sem v tom filmu viděl. Pokud tam mělo být něco navíc, co by ten film mělo "zezáhadnit" tak je to blbej film protože to tam prostě nebylo. A abych si začal vytvářet nějaký scénáře jen proto že to natočil režisér co dělá "záhadný" filmy tak na to se mu můžu .....
stayman (12393)|8.3.2005 16:21
...tak to sa muzes rovno aj na Mulholland Drive, Adaptacia atd... :-)
Joe-Joe (593)|8.3.2005 17:06
mouty
StayMan by €RikŁ€
uz to tu nerozpisujte prave som si zobral domov BAZEN, tak nescem aby som to vedel dopredu cele :-E
mouty (690)|9.3.2005 08:21
Adaptace jsem viděl - to mě taky moc nenadchlo. I když bych řekl že je "složitější" než bazén.
stayman (12393)|9.3.2005 22:13
Ved tento film co ospevujes, nie je ani tak dobry, ako Dannyho partaci, tak co sa tu budeme... :-E
mouty (690)|9.3.2005 23:38
Tys viděl After the sunset ?? A nelíbilo ?? Podle mě je to bomba ještě když vezmu v úvahu jaké je počasí u nás (i i vás :-D ).

Podle mě je to daleko lepší jak dannyho 1+2 dohromady.