Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

přehrávání filmů z flešky

tonenimozny (8)|21.2.2011 13:54
Dobrý den, mám LCD LG42LD750. Má možnost přes USB přehrávat filmy a podporuje prý i tituky. To byl jeden z důvodů, proč jsem jí koupil. Když, ale zkouším přehrát blu-ray film z flešky, obraz se zcvrkne asi o třetinu a titulky nejsou vidět. Mám použít nějaký konvertor? Díky za odpověď.
juurosik (117)|21.2.2011 14:11
nastav formát obrazu na TV - asi tlačítko ASPECT
tonenimozny (8)|21.2.2011 15:23
to jsem samozřejmě zkoušel,ale reakce žádná...a také to neřeší problém titulků. spíš bych potřeboval nějaký konvertor co blu-ray převede do dvix. (televize má podporu dvix)
SPAWN (744)|21.2.2011 15:48
[quote=tonenimozny;331532]to jsem samozřejmě zkoušel,ale reakce žádná...a také to neřeší problém titulků. spíš bych potřeboval nějaký konvertor co blu-ray převede do dvix. (televize má podporu dvix)[/quote]

To opravdu myslis vazne? Ty chces opravdu prevadet M2TS na DivX? To bude obrazova sebevrazda? Porid si radeji nejaky blu-ray prehravac napr: LG BD560/570 nebo multimedialni centrum: Xtreamer PRo nebo Asus O!PLAY HD2 nebo HTPC.
tonenimozny (8)|21.2.2011 17:35
já mám blu-ray v ps3,ale ten nemá podporu titulků.jde mi o to jak dostat blu-ray film na flešku,aby to hrálo v televizi na celém obraze a s titulky...
vivid.sk (11472)|21.2.2011 18:08
Titulky musia byt vo formate srt (textovy subor), ktory sa vola rovnako ako video (len pripona .srt).

Takze si to remuxni (tsmuxer), sprav mkv (mkvmerge) a stiahni k tomu titule (titulky.com).