Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyskúšajte

Tean (410)|25.4.2004 19:35
Program vypne vase PC, alebo spusti aplikaciu, ked skonci encodovanie (z Premiery,Vegas, Procoder, CCE, DivX,TMPGEnc, Xvid,...), exportovanie z authoringoveho programu (nie palenie - tento proces ma nizke naroky na procesor),prehravanie filmu, ktory pozerate (rozne prehravace), Virtual Dub, Shrink, Decrypter a vsetko mozne, co zamestnava procesor. Je to zatial len testovacia verzia a tak by ma zaujimalo, ci to funguje vzdy a vsade. Ja som to zatial testoval v roznych podmienkach a slapalo to.
Program pracuje na principe zistovania vytazenia procesora.
V programe este niektore veci nie su spojazdnene, ale ked bude cas, tak to dokoncim.
Odporucana hodnota je 10%, kliknite na oko a otestujte.
Testovane pod XP. W98 sa neodporuca.

http://tean.szm.sk/sliedic.rar
in0 (146)|25.4.2004 20:01
jestli si chces udelat velky + tak udelej

:-R
aby to umelo zapnout pocitac (muzem si to nastavit sami v planovaci, ale kdybys to zahrnul tak je to dalsi +)
aby to umelo spustit zpracovani joblistu ve virtualdubu
vypnuti po enkodovani (=treba 1min s procesorem pod 10% coz uz mas)

... pak to bude mit smysl a dostanes metal :BB: , jinak je to jen dalsi klon vypinace, kterych je na netu uz nekolik i freeware (nepovim ti jak se jmenujou, zapomel jsem nazvy B-)
Tean (410)|26.4.2004 19:59
Clovece potom aky mas problem. Nastavil som si zapnutie PC na stanoveny cas. Vo VirtualDube som si urobil 3 cvicne subory na enkodovanie, zaradil ich do Joblistu a vypol som VD.
Potom som si nastavil spustenie VD hned po starte windows.
A tak sa stalo. V stanoveny cas nastartovalo PC spustil sa VD a zacal pracovat. Jediny problem je vypnutie PC, ale to je najmenej. Dokazem upravit svoj soft tak, aby sa spustil spolu s VD a okamzite zacal kontrolovat cinnost CPU a pri splnenej podmienke vypol PC. Nevidim ziaden problem :-D
---------------
VirtualDub supports limited control via command line options. Allowable switches:

· /bsource_dir,dest_dir adds a batch of jobs to translate from one directory to another, using the current options. (Note: there are no spaces in the switch.)
· /c clears all jobs in the job list.
· /r runs the job list.· /sscript_name runs a script.
· /x forces an exit after the job list has run.
Tean (410)|26.4.2004 23:49
...hokej mohol dopadnut aj lepsie...
Stiahni si novsiu verziu (adresa je ta ista) - je prepracovana. Zapnutie PC si musis nastavit Ty