Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Vyskúšajte

Je tu pravidelně Avatar uživatele Tean
    Registrace
    Mar 2004

Program vypne vase PC, alebo spusti aplikaciu, ked skonci encodovanie (z Premiery,Vegas, Procoder, CCE, DivX,TMPGEnc, Xvid,...), exportovanie z authoringoveho programu (nie palenie - tento proces ma nizke naroky na procesor),prehravanie filmu, ktory pozerate (rozne prehravace), Virtual Dub, Shrink, Decrypter a vsetko mozne, co zamestnava procesor. Je to zatial len testovacia verzia a tak by ma zaujimalo, ci to funguje vzdy a vsade. Ja som to zatial testoval v roznych podmienkach a slapalo to.
    Program pracuje na principe zistovania vytazenia procesora.
    V programe este niektore veci nie su spojazdnene, ale ked bude cas, tak to dokoncim.
    Odporucana hodnota je 10%, kliknite na oko a otestujte.
    Testovane pod XP. W98 sa neodporuca.

http://tean.szm.sk/sliedic.rar
    Odpovídat lze po přihlášení

in0 in0 je offline
    Je tu občas Avatar uživatele in0
    Registrace
    Mar 2004

http://tvfreak.center.sk/forum/viewt...610&highlight=

jestli si chces udelat velky + tak udelej

aby to umelo zapnout pocitac (muzem si to nastavit sami v planovaci, ale kdybys to zahrnul tak je to dalsi +)
    aby to umelo spustit zpracovani joblistu ve virtualdubu
    vypnuti po enkodovani (=treba 1min s procesorem pod 10% coz uz mas)

... pak to bude mit smysl a dostanes metal , jinak je to jen dalsi klon vypinace, kterych je na netu uz nekolik i freeware (nepovim ti jak se jmenujou, zapomel jsem nazvy

Registrace
    Mar 2004

Clovece potom aky mas problem. Nastavil som si zapnutie PC na stanoveny cas. Vo VirtualDube som si urobil 3 cvicne subory na enkodovanie, zaradil ich do Joblistu a vypol som VD.
    Potom som si nastavil spustenie VD hned po starte windows.
    A tak sa stalo. V stanoveny cas nastartovalo PC spustil sa VD a zacal pracovat. Jediny problem je vypnutie PC, ale to je najmenej. Dokazem upravit svoj soft tak, aby sa spustil spolu s VD a okamzite zacal kontrolovat cinnost CPU a pri splnenej podmienke vypol PC. Nevidim ziaden problem
    ---------------
    VirtualDub supports limited control via command line options. Allowable switches:

· /bsource_dir,dest_dir adds a batch of jobs to translate from one directory to another, using the current options. (Note: there are no spaces in the switch.)
    · /c clears all jobs in the job list.
    · /r runs the job list.· /sscript_name runs a script.
    · /x forces an exit after the job list has run.

Registrace
    Mar 2004

...hokej mohol dopadnut aj lepsie...
    Stiahni si novsiu verziu (adresa je ta ista) - je prepracovana. Zapnutie PC si musis nastavit Ty