Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih a práce s videem: Jak na konverzi videa? ( M2T do VOB)

Neregistrovaný (0)|20.2.2011 21:57
Tazatel: zek

Znění dotazu: Zdravím Vás všechny. Měl bych pro Vás otázku. Doma mám syrové soubory formátu m2t (datový tok okolo 25Mb/s) ve velikostech od 2 do 14GB. Rád bych jej převedl do nějakého formátu, který by byl vhodný pro přehrávání v DVD přehrávačích a udržel si kvalitu DVD Videa. Odhaduji že by to bylo nejvýdodnější do VOBu při kodeku MPEG2, ale nerozumím na tolik, rád si nechám poradit. Pokud máte nějaký tip na program, a nebo jakoukoli radu, budu rád. Těším se na případnou odpověď.
ai (2993)|20.2.2011 22:07
vyrobit DVD jde hodne zpusoby, muzes zkusit nejjednodussi reseni:
potrebujes Convertx2DVD , neni free

nebo jsou tu i free programy nebo placene na vyrobu DVD, ale tam nevim jestli vsechny nactou primo ten m2t atd., nutno vyzkouset :

http://www.videohelp.com/tools/sections/authoring-dvd
Pitomec (10211)|20.2.2011 22:21
[quote=Neregistrovaný;331417]Tazatel: zek

Znění dotazu: Zdravím Vás všechny. Měl bych pro Vás otázku. Doma mám syrové soubory formátu m2t (datový tok okolo 25Mb/s) ve velikostech od 2 do 14GB. Rád bych jej převedl do nějakého formátu, který by byl vhodný pro přehrávání v DVD přehrávačích a udržel si kvalitu DVD Videa. Odhaduji že by to bylo nejvýdodnější do VOBu při kodeku MPEG2, ale nerozumím na tolik, rád si nechám poradit. Pokud máte nějaký tip na program, a [COLOR=red]nebo jakoukoli radu[/COLOR], budu rád. Těším se na případnou odpověď.[/quote]Rada je ta, aby sis pořídil takový přehrávač, který si s m2t poradí přímo a ušetříš čas za převádění do něčeho jinýho. Nemluvě o kvalitě.
ai (2993)|20.2.2011 22:25
presne tak,
ja rodine posilam videa na DVD, a skoncil jsem s tim, protoze je pohodlnejsi jim koupit treba neco takoveho:
Amazon.com: Western Digital WD TV Live Hub 1 TB Media Center: Electronics
naplnit to videem, treba ty originaly m2t a predat jim to