Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVerTV Hybrid Volar HX (A827) - problem zvuk/obraz

tkacikova (1)|20.2.2011 13:11
Prosim o rady a predem diky!

s manzelem mame kazdy svou kartu. Ja mam Win7 32bit a karta mi bez velkych potizi funguje (fungovala bez potizi i v predeslych XP). Malymi potizemi jen beru ze sem tam to na CT1 a CT2 seka, ale nedela to vzdy coz je mi taky zahada. Ale to je fuk, o me tu ted nejde.

Manzel mel TV v XP tez bez potizi. Ale doslo na nutnou preinstalaci a musel zvolit na nejaky cas Win7 - ma 64bit. Ale televize zacla blbnout. Obraz i zvuk se tak seka ze to nemuzete nazvat televizi ale, jak rika manzel "prezentaci". Proste priserny.
Pak rozchodil znovu svoje stare XP ale zahadou bylo ze ta TV prestala fungovat i tam kde driv jela!

Absolutne netusi, cim to muze byt. Zkousel kde co, vselijake mozne dostupne rady na netu, ale bez vysledku.

Stejne je divny ze nekomu to funguje v pohode a nekomu zase nefunguje to ci ono :-/

V*
jcrhan (1)|17.12.2012 14:48
[QUOTE=tkacikova;331318]. Ale doslo na nutnou preinstalaci a musel zvolit na nejaky cas Win7 - ma 64bit. Ale televize zacla blbnout. Obraz i zvuk se tak seka ze to nemuzete nazvat televizi ale, jak rika manzel "prezentaci". Proste priserny.V*[/QUOTE]

Mam stejne zarizeni a po vlozeni do pocitace s Win 7 64bit SP1 fungovalo divne, na tomto foru se neco podobneho resilo pro jine zarizeni, nekdo z AVERu zde psal ze TV aplikace je nekompatibilni s W7 SP1. Doporucoval preinstalovat TV aplikaci, ktera bude upravena nebo spustit TV aplikace v rezimu kompatibility nizsim nez W7 SP1. Takze jsem zjistil, ze TV aplikace pro toto zarizeni stale nefunguje, jelikoz AVER ji uz 2 roky neupravuje, pomohlo mi ji spustit v rezime kompatibility W7.
JirkaH (123)|24.12.2012 12:13
Myslím, že problém již Avermedia vyřešil, je k mámí aplikace i drivery dokonce i pro Win8 ... viz http://www.avermedia.com/Product/ProductDetail.aspx?Id=293&tab=APDriver