Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nový Avid 5.5 Podporuje AJA

SmirickyT (377)|15.2.2011 23:47
Tak přátelé je to tady. Jak jsem si kdesi v hloubce zdejśiho fóra před měsícem až dvěma po vzoru z největších prognotisků Miloše Zemana zaprognostikoval, tak
Avid uvolnil novou verzi Media Composeru, která umožňuje nabírání videa přes Harware třetích stran!

Právě mi přišel email, oznamující Media Composer 5.5 a v něm je že podporuje Hardware od Aja. Ted konkrétně nějaká AJA Io Express, o který jsem doposud neslyšel....
přikládám kopii emailu.

Upozorňení por Pitomce: Je tam napsáno kupte teď verzi 5 a až veyjde verze 5.5 tak jí dostanete zdarma. Někde v hloubi fora se na toto tema kdysi hadalo ze je to nemozne...
Avid5.5.jpg
SmirickyT (377)|15.2.2011 23:57
Nicmene jsem trochu zklamanej. Dobry je za nabizi nabiraci kartu/box v cene 1000 dolaru, misto Mojo DX v cene peti tisic Nicmene jsem cekal ze to otevrou vic a po vzoru ProTools bude mozny pouzivat vice ruznejch zarizeni, napriklad velky MXO2.

Zaroven jsem cekal s pripadnym upgradem, na dalsi verzi abych nemusel platit dvakrat, coz se tedy vplatilo.
Pytkin (7947)|16.2.2011 01:30
ja by som skorej cakal BlackMagic Design karty ..
SmirickyT (377)|17.2.2011 06:31
Tak podpora dalsiho Hardwaru prej bude v dalsich vydanich.
psali zde: http://www.digitalartsonline.co.uk/news/index.cfm?NewsID=3261327

Jsem zvedavej jestli pres tu to AJA pujde nabirat do DNxHD 10bit, kdyz bude stihat procesor a disk.