Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: staré repro

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Ahoj,
    je možné propojit av receiver - např. YAMAHA RX-V 367 a tyto reproduktory: Aiwa SX 77?
    Jsou to staré repro bedny k Hi-fi systému, impedance nejspíše 6 Ohm(dle připojení do staré hi-fi), vývod mají každá jeden kabel; plus a minus.
    A - jen teoreticky - nechalo by se na ty dráty připájit konektor - např 3.5mm jack?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Pojde to, ale predpokladam, ze ich do 5 minut vyhodis. Veze maju charakter zosilnovaca casto upravovany specialne k bedniam, a ak k tomu pripojis iny zdroj signalu, bude to otrasne.

A - jen teoreticky - nechalo by se na ty dráty připájit konektor - např 3.5mm jack?

Dalo, ale naco je to dobre?

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

Tak já ke svému receiveru zapojil repro 6ohm od věže Kenwood XD-A700 (je to 5.0 sestava přední 100W , centr 30W ,ostatní 15W)+ sub. logitech 25W a zatím vše po donastavení zvuku na receiveru hraje líp jak původně připojené k věži! (nově dokoupeny pletené kabely do předních 2mm a zadních 1mm a postačuje to) nejsem žádný audiofil ale hraje to dostatečně na prostor 4,2m x 4,3m.

Je tu pravidelně Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Mar 2004

Myslím že to lze použít, záleží co očekáváš. Já jsem si k AV RECEIVERU SONY STR-DH-500 připojil dvoje staré bedny, co mi zbyly z doby kdy jsem doma koupil nové a mám je pro střih videa, když dolaďuju zvuk, jinak by někde ve sklepě zahálely.
    Jedny co mám vzadu jsou AIWA cca 26 let staré masivní dvopásmovky co mi zbyly z první "hifi" věže co jsme si pořídili z Německa po svatbě (typ už nevím a nechce se mi lézt nahoru na police) a druhé vepředu nějaké DEXONY (třípásmové s lepší basovou složkou) co jsem používal později, nechal je vzájemně nakalibrovat pomocí mikrofonu co je součástí receiveru a tato sestava slouží k požadovanému účelu ke spokojenosti.

Zvukově se samozřejmě s těmi co mám doma (REGA YURA MKII) nedají srovnat, u PC pro to video jsou ale rozhodně lepší, než nějaké PC bedýnky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Dík za odpovědi, říkal jsem si, že by se bedny mohly připojit rovnou k TV pomocí jacku, ale když jsem zkoušel Kos Porta sluchátka na výstup z TV, hrály děsně, žádný basy a nic.. Doma máme novou TV Samsung, 100 Hz 82 cm LCD, prodávaj ji snad všude.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Repro nemozes pripojit priamo na sluchatkovy vystup - ten nema vykon.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Valná většina TV nemá reprovýstupy, navíc vnitřní zesilovač by nestíhal, ale prakticky každá má výstup na cinche, tekže je nutný zesilovač nebo receiver.

Podobná témata

1. PC + FULL HD LCD + Reciever/Repro + Repro
    Od Lukke v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-01-2009, 19:48
  2. nahravani ze stare promitacky
    Od marseli v sekci DV/HDV
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 09:22
  3. Staré dobré DVD Maestro
    Od qwak v sekci Mastering