Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tvorba menu na blu-ray disku

anilak (3)|7.2.2011 18:28
Dobrý den. Zajímalo by mě, zda má již někdo zkušenost s vytvářením munu na blu-ray discích. Myslím to samé co umí DVD Architekt. Mám docela dost krátkých klipů v HD rozlišení a rád bych je hodil na BD disk. Poradí mi někdo patřičný soft, který by toto zvládal? Děkuji za odpověď
SPAWN (744)|8.2.2011 16:41
[quote=anilak;329097]Dobrý den. Zajímalo by mě, zda má již někdo zkušenost s vytvářením munu na blu-ray discích. Myslím to samé co umí DVD Architekt. Mám docela dost krátkých klipů v HD rozlišení a rád bych je hodil na BD disk. Poradí mi někdo patřičný soft, který by toto zvládal? Děkuji za odpověď[/quote]

multiAVCHD
1hroch (865)|9.2.2011 09:25
Vsak to udelej v Architectu.
Dokonce je tak poddajny, ze jsem mel projekt DVD v SD, jen jsem mu namisto vstupniho SD mpeg2 predhodil stejne video v HD, dal vytvorit BD a bylo tam vse i s menu a kapitolami jako u DVD.
anilak (3)|9.2.2011 19:52
Děkuji srdečně
Multi AVCHD jsen stáhnul a snažím se v něm naučit, snad to půjde.
Pokud jde o Sony Architekt, mám verzi4,5 a pořád to spadávalo, asi to nechtělo FullHD.
SPAWN (744)|9.2.2011 21:03
[quote=anilak;329478]Děkuji srdečně
Multi AVCHD jsen stáhnul a snažím se v něm naučit, snad to půjde.
Pokud jde o Sony Architekt, mám verzi4,5 a pořád to spadávalo, asi to nechtělo FullHD.[/quote]

Kdyby se ti nevedlo tak napis.8-)
1hroch (865)|10.2.2011 07:46
[quote=anilak;329478]Pokud jde o Sony Architekt, mám verzi4,5 a pořád to spadávalo, asi to nechtělo FullHD.[/quote]
Pricina je asi ve verzi. Mam pocit, ze BD podpora je az od verze 5.0. Ale 100% se musi vyjadrit nekdo, kdo ho pouziva standardne.

What's New in Version 5.0
Burning to Blu-ray Disc
Full-screen previewing to secondary Windows display
Support for opening MPEG-2 and AVCHD video files
Support for using AC3 and PCM audio with HD video
Support for creating .iso files and burning to DVD or Blu-ray Disc
anilak (3)|10.2.2011 12:30
[quote=1hroch;329542]Pricina je asi ve verzi. Mam pocit, ze BD podpora je az od verze 5.0. Ale 100% se musi vyjadrit nekdo, kdo ho pouziva standardne.

What's New in Version 5.0
Burning to Blu-ray Disc
Full-screen previewing to secondary Windows display
Support for opening MPEG-2 and AVCHD video files
Support for using AC3 and PCM audio with HD video
Support for creating .iso files and burning to DVD or Blu-ray Disc[/quote]


Takže opět díky za info! Sosnul jsem Architekt verzi 5.2 a vše funguje jak má. Ještě to musím zkusit na nějakém BD stolním přehravači.