Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sat. přijímač na 2 TV

piko (8)|4.2.2011 18:52
Zdravím. Potřeboval bych prosím vědět, jestli existuje nějaký HD sat.přijímač, abych mohl sledovat na dvou TV. Tedy na každě jiný program. Cena okolo 10 000Kč. Chtěl bych CSlink a Skylink.

Děkuji za rady.
losos (2977)|4.2.2011 18:56
[quote=piko;328510]Zdravím. Potřeboval bych prosím vědět, jestli existuje nějaký HD sat.přijímač, abych mohl sledovat na dvou TV. Tedy na každě jiný program. Cena okolo 10 000Kč. Chtěl bych CSlink a Skylink.

Děkuji za rady.[/quote]

Pro každý televizor je nutný samostatný sat. přijímač. Čti zde : https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=15722&page=2
piko (8)|4.2.2011 19:44
Ok, momentálně vlastním Golden Interstar 7700 Premium, ale chtěl bych ještě jeden přijímač, který by měl být HD. Co je tedy nutné mít k tomu, abych mohl jeden(Goldena) používat u staré TV (LCD 80cm) a ten druhý nový(HD) u nové TV(plazma 152cm). Chtěl bych ale tím pádem mít na obou použité oba sloty. V jednom CSlink a ve druhém Skylink. Jde to takhle?

Díiky
losos (2977)|5.2.2011 05:56
[quote=piko;328523]...Co je tedy nutné mít k tomu, abych mohl jeden(Goldena) používat u staré TV (LCD 80cm) a ten druhý nový(HD) u nové TV(plazma 152cm). Chtěl bych ale tím pádem mít na obou použité oba sloty. V jednom CSlink a ve druhém Skylink. Jde to takhle?
Díiky[/quote]
Ovšemže to jde - ty jsi ty stránky, na které jsem ti dal link, prostě nečetl, že ano..., jinak by ti to bylo jasné.
piko (8)|5.2.2011 14:27
Nečetl jsem je, máš pravdu.
Za prvé: jejich název -"DVB-S s HDD vs. DVD HDD recorder" ve mě nevyvolal snahu hledat to, jestli jde jedna parabola na dva různé přístroje a na dvě TV a jak to popř. udělat.
Za druhé: má to 12 stránek a na té, na kterou jsi poslal odkaz se nic o tom co chci vědět, nepíše.
Za třetí: jsem na foru o TV, kde se mohu ptát na věci s ním související. To je jeho podstata.
Za čtvrté: fci. hledat, jsem zkoušel, ale nic moudrého mi to nenašlo.

Neber to prosím jako útok..................
Pitomec (10211)|5.2.2011 14:32
[quote=piko;328523]Ok, momentálně vlastním Golden Interstar 7700 Premium, ale chtěl bych ještě jeden přijímač, který by měl být HD. Co je tedy nutné mít k tomu, abych mohl jeden(Goldena) používat u staré TV (LCD 80cm) a ten druhý nový(HD) u nové TV(plazma 152cm). [COLOR=red]Chtěl bych ale tím pádem mít na obou použité oba sloty.[/COLOR] V jednom CSlink a ve druhém Skylink. Jde to takhle?

Díiky[/quote]Co to je za ptákovinu? V každém přijímači ti stačí jedna karta, která odkóduje tu základní (neplacenou nabídku). Jedině bys chtěl platit navíc za programy, z nichž některé nabízí CS Link a jiné Skylink, pak by 2 karty v jednom přijímači měly opodstatnění.
piko (8)|5.2.2011 14:46
Ano, chci mít (pokud možno na obou TV)
http://www.cslink.cz/cs/cenik/ nabídku "Mých 6" a
http://www.skylink.cz/web/structure/26.html#hdplus
Proto se ptám, jestli to je možné.
2TV
2přijímače(1x GI 7700Premium) a ten HD chci koupit (DreamSky NXP256HD)
CS link mám již aktivní
Skylink chci koupit
Zajímá mne, jestli stačí 1+1 karta, nebo musím mít kartu v každém přístroji a jestli existuje nějaká nabídka.
Pitomec (10211)|5.2.2011 15:47
V každém přijímači karta(y) a zaplacenou příslušnou nabídku. Dohromady v tomto případě nelze. U Skylinku můžeš ještě využít "NEXT", tj. druhou kartu s identickou nabídkou jakou máš na první kartě (cena služby je 880,-Kč/rok).
losos (2977)|5.2.2011 17:17
[quote=piko;328632]Nečetl jsem je, máš pravdu.
Za prvé: jejich název -"DVB-S s HDD vs. DVD HDD recorder" ve mě nevyvolal snahu hledat to, jestli jde jedna parabola na dva různé přístroje a na dvě TV a jak to popř. udělat.
........[/quote]

Tak to jsi mne opravdu pobavil, když tě odradil ten trochu divný název...to jsi poprvé na nějakém fóru ? :D
Chtěl jsi radu, tak jsem ti poskytl takovou, která je podle mne nejnej...
Promiň, ale s takovým přístupem jsem se opravdu ještě nesetkal... :D
Proč kladeš otázky, když nechceš číst odpovědi...
losos (2977)|6.2.2011 11:52
Dělej, jak uznáš za vhodné, ale opravdu by sis měl přečíst ty informace na té stránce (a i na těch dalších, co následují), na kterou jsem ti dal link... - myslím, že nebudeš zklamaný.
drto (341)|9.2.2011 12:45
to piko:
da sa to uplne jednoducho tak ako si to predstavujes ty. kup si dva prijmace ktore maju konektor rj45 a tie prepojis krizenym kablom napriamo. do jedneho potom das obidve karty a na druhy prijmac ich budes zdielat. tym padom mas rovnaku ponuku na obidvoch tv a stacia ti na to len 1xcslionk karta a 1x skylink karta :)