Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: VD: Situace v Egyptě

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Neboj, dočkáš se i tady v Evropě. jen co těch muslimů žijících ve středověku tu bude víc. A doufám, že právě humanisté a jejich ochránci to dostanou od těch blbů plnou dávkou.
    A já zase myslím, že to schytáme dřív od židů z USA .....

Humanismus : http://cs.wikipedia.org/wiki/Humanista

Pokud je humanismus podle tebe něco špatného, tak jsem rád, že od tebe bydlím tak daleko ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Pokud je humanismus podle tebe něco špatného, tak jsem rád, že od tebe bydlím tak daleko ...
    Můžu ti tam poslat pár snědých spoluobčanů. jsou stejní, jako ti arabáci. Velmi rychle by jsi se vyléčil s humanismu - to se vsadím.

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Můžu ti tam poslat pár snědých spoluobčanů. jsou stejní, jako ti arabáci. Velmi rychle by jsi se vyléčil s humanismu - to se vsadím.
    My je tu máme taky a znám je dostatečně. Jestli mají něco podobného s Araby, to nevím, přeci jen pochází původně ze severní Indie a to je trochu jinde. Každopádně znám i horší, než jsou cikáni ...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Instalace TV na zeď - pomoc při řešení situace
    Od dacaneq v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2011, 07:18