Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

lama dotaz

zag (6)|28.1.2011 12:15
Zdravim,
mam pro Vas asi lama dotaz,

mam Ariva 200 a platim Cslink a Digi...

Chci chytat Anglickou Premier League, ale ta digitv kvalita je fakt des /budu psat vypoved/.

Jako moznost me napada jeden HD program na
Eutelsat W2A (10°E), freq. 11,305 GHz, pol. V, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK

ale zaroven si chci ponechat CSLink.

Prosim o radu, co vse potrebuji /klidne mail/.

satelitní parabola FTE Maximal OS 105 Dural, 42dB / satelitní parabola Gibertini 100 Al bílá?

DiSEqC motor Stab HH120 pro satelititní antény?

CI Modul?

Neco dalsiho.
Predem dekuji za odpovedi.
zag (6)|1.2.2011 10:33
Dik za odpovedi
jarino1978 (8045)|1.2.2011 11:18
máš záujem o program, ktorý chceš prijímať nelegálne. A to chlapec môj nie je písmo sväté. Dnes to síce ide a zajtra už nie.
zag (6)|1.2.2011 18:48
[quote=jarino1978;327700]máš záujem o program, ktorý chceš prijímať nelegálne. A to chlapec môj nie je písmo sväté. Dnes to síce ide a zajtra už nie.[/quote]

ukaz mi legalni moznost HD premier league a ja si to zaplatim...

S tim pocitam, ze budu muset hledat BISS kody a zadavat je.
SlavoF (834)|1.2.2011 18:58
čo sa týka kvality obrazu tak v prvom rade by som vymenil tú Ariva 200
btw. zag máš pekný avatar, za 7 rokov už to foto pekne vybledlo :)
umil (30)|1.2.2011 19:29
[quote=SlavoF;327783]čo sa týka kvality obrazu tak v prvom rade by som vymenil tú Ariva 200
btw. zag máš pekný avatar, za 7 rokov už to foto pekne vybledlo :)[/quote]

to slavof nevím proč by měl měnit Arivu kvůli obrazu já mám tv Sony LED KDL46EX705 a obraz v HD iSD perfektní
jarino1978 (8045)|1.2.2011 21:49
[quote=zag;327780]ukaz mi legalni moznost HD premier league a ja si to zaplatim...
.[/quote]

samozrejme. a to ti verím. aj keby bola legálna možnosť, aj tak ho budeš mať načierno.
a možností, ako to mať v HD legálne je neúrekom...
http://live-soccerchannel.com/1/
SlavoF (834)|1.2.2011 22:17
[quote=umil;327791]to slavof nevím proč by měl měnit Arivu kvůli obrazu já mám tv Sony LED KDL46EX705 a obraz v HD iSD perfektní[/quote]
ja sa nehádam, ale niekedy stačí priniesť domov niečo iné, zapojiť v tých istých podmienkach a slovo "perfektní" nadobudne iný rozmer :)
vivid.sk (11472)|1.2.2011 22:53
[quote=SlavoF;327826]ja sa nehádam, ale niekedy stačí priniesť domov niečo iné, zapojiť v tých istých podmienkach a slovo "perfektní" nadobudne iný rozmer :)[/quote]

No flame!
Nevidim jediny dovod, preco by mal byt rozdiel v HD obraze STB, ktory ide von bez upscalingu.

a porovnanie s Topfieldom tu mas priamo od lososa. Verim, ze vie o com pise.
SlavoF (834)|2.2.2011 19:20
[quote=vivid.sk;327832]Nevidim jediny dovod, preco by mal byt rozdiel v HD obraze STB, ktory ide von bez upscalingu.[/quote]
reagoval som na desnú kvalitu nie HD programov, je značný rozdiel medzi boxami ako si s nou poradia
sám mám asi 3 typy doma a vidím to
po prečítaní odkazu na lososa musím ale konštatovať, že ak mám TV nastavený ideálne na analog, DVB-T, na dva rôzne DVB-S2 satboxy - všade je to OK a prinesiem tretí DVB-S2 SatBox a zistím že na nom je to v pr..., tak nebudem tomu prispôsobovat ten TV ale pošlem preč ten divný SatBox
losos (2977)|3.2.2011 04:52
[quote=SlavoF;327981]reagoval som na desnú kvalitu nie HD programov, je značný rozdiel medzi boxami ako si s nou poradia
sám mám asi 3 typy doma a vidím to
po prečítaní odkazu na lososa musím ale konštatovať, že ak mám TV nastavený ideálne na analog, DVB-T, na dva rôzne DVB-S2 satboxy - všade je to OK a prinesiem tretí DVB-S2 SatBox a zistím že na nom je to v pr..., tak nebudem tomu prispôsobovat ten TV ale pošlem preč ten divný SatBox[/quote]
Jistě, i to je řešení... :D
Daleko jednodušší je upravit hodnoty nastavení obrazu (hlavně ostrost) JEN pro ten vstup, kde je onen stroj připojený. Každý vstup (HDMI) lze přece nastavit samostatně - tedy alespoň v mém dva roky starém televizoru Philips 47PFL5603D to možné je. ;)
zag (6)|13.2.2011 20:00
[quote=jarino1978;327817]samozrejme. a to ti verím. aj keby bola legálna možnosť, aj tak ho budeš mať načierno.
a možností, ako to mať v HD legálne je neúrekom...
http://live-soccerchannel.com/1/[/quote]

Tak samo, ze zalezi na castce. pokud se bude jednat o castku do 500kc/mesic, klidne za jeden hd program s fotbalem/premier league zaplatim. je to lepsi nez pul fotbalu cekat na novej kod, nebo resit ze soused zacal neco stahovat...

co se tyka tveho odkazu, tak jsem to moc nepochopil.
je to vicemene ATDHE.NET kde to trikrat stabilni neni a HD skoro vubec. nehlede na to, ze jsem z lontu a internet s moznosti HD sledovani tu moc neni.../sdilene linky/