Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou TV 58" a větší

inza (3)|26.1.2011 20:51
Prošel jsem spoustu příspěvků na tomto fóru, ale jasnou odpověď nemám. Rád bych pořídil nějakou větší TV (58"-63") v nejhorším i 55". Mám zhruba 4,5-5m sledovací vzdálenost. V současnosti mám 46" a změna na 50 by nic nepřinesla.

Nejde mi o to, zda to bude plasma / LCD / LED, spíš bych rád koupil něco co bude na delší dobu (takovou televizi asi hned tak nevyměním), takže co nejlépe technicky vybavená, s co největší možností rozšíření. 3D mě prozatím nebere, s brýlema se na TV asi koukat nechci.
Sem tam připojím PC, do budoucna asi nějakou PS4 :-) - takže určitě hrozí nějaké "vypalování"

Rád bych našel něco s co nejlepším poměrem kvalita / cena / výkon.

Co doporučujete?

.... například Samsung LE60C650 / LG 60PK950 apod.
SPAWN (744)|27.1.2011 10:54
A co projektor? Ten by nesel? Ja bych ti poradil LASER TV ale ta se v EU neprodava. Nebo si pockej kdyz nespechas na nove modely pro rok 2011.:)
jupol (94)|27.1.2011 17:18
[quote=inza;325945]Prošel jsem spoustu příspěvků na tomto fóru, ale jasnou odpověď nemám. Rád bych pořídil nějakou větší TV (58"-63") v nejhorším i 55". Mám zhruba 4,5-5m sledovací vzdálenost. V současnosti mám 46" a změna na 50 by nic nepřinesla.

Nejde mi o to, zda to bude plasma / LCD / LED, spíš bych rád koupil něco co bude na delší dobu (takovou televizi asi hned tak nevyměním), takže co nejlépe technicky vybavená, s co největší možností rozšíření. 3D mě prozatím nebere, s brýlema se na TV asi koukat nechci.
Sem tam připojím PC, do budoucna asi nějakou PS4 :-) - takže určitě hrozí nějaké "vypalování"

Rád bych našel něco s co nejlepším poměrem kvalita / cena / výkon.

Co doporučujete?

.... například Samsung LE60C650 / LG 60PK950 apod.[/quote]
Ten Sam C650 má výborné referencie a dobré testy.
inza (3)|27.1.2011 20:11
[quote=SPAWN;326112]A co projektor? Ten by nesel? Ja bych ti poradil LASER TV ale ta se v EU neprodava. Nebo si pockej kdyz nespechas na nove modely pro rok 2011.:)[/quote]

Projektor by šel, sice by to znamenalo nějaké stavební úpravy, ale to bych přežil. Ovšem cena kvalitního projektoru je nad cenou televizí, nějaké jsem doma měl a vždy to moc topilo a potřebuje to kvalitnější "šero" než televize. Velmi často nám televize jede jen jako "pozadí" bez ohledu na to co zrovna dávají - takže běžný provoz televize je určitě tak 10h / den. To by taky u projektoru asi nešlo.

LASER TV - jdu něco přečíst a najít. Co se týče času, tak vše je otázka nabídky a ceny. Klidně pár dní / týdnů vydržím :)
psv1 (458)|28.1.2011 23:06
Podívej se do sekce "Projektory". Je tam spousta zajímavých informací a rozhodně si nemyslím, že by kvalitní projektor stál tolik, co většina 60" televizí.