Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Jakou TV 58" a větší

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Prošel jsem spoustu příspěvků na tomto fóru, ale jasnou odpověď nemám. Rád bych pořídil nějakou větší TV (58"-63") v nejhorším i 55". Mám zhruba 4,5-5m sledovací vzdálenost. V současnosti mám 46" a změna na 50 by nic nepřinesla.

Nejde mi o to, zda to bude plasma / LCD / LED, spíš bych rád koupil něco co bude na delší dobu (takovou televizi asi hned tak nevyměním), takže co nejlépe technicky vybavená, s co největší možností rozšíření. 3D mě prozatím nebere, s brýlema se na TV asi koukat nechci.
    Sem tam připojím PC, do budoucna asi nějakou PS4 - takže určitě hrozí nějaké "vypalování"

Rád bych našel něco s co nejlepším poměrem kvalita / cena / výkon.

Co doporučujete?

.... například Samsung LE60C650 / LG 60PK950 apod.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele SPAWN
    Registrace
    May 2009

A co projektor? Ten by nesel? Ja bych ti poradil LASER TV ale ta se v EU neprodava. Nebo si pockej kdyz nespechas na nove modely pro rok 2011.

Nováček Avatar uživatele jupol
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od inza Zobrazit příspěvek
    Prošel jsem spoustu příspěvků na tomto fóru, ale jasnou odpověď nemám. Rád bych pořídil nějakou větší TV (58"-63") v nejhorším i 55". Mám zhruba 4,5-5m sledovací vzdálenost. V současnosti mám 46" a změna na 50 by nic nepřinesla.

Nejde mi o to, zda to bude plasma / LCD / LED, spíš bych rád koupil něco co bude na delší dobu (takovou televizi asi hned tak nevyměním), takže co nejlépe technicky vybavená, s co největší možností rozšíření. 3D mě prozatím nebere, s brýlema se na TV asi koukat nechci.
    Sem tam připojím PC, do budoucna asi nějakou PS4 - takže určitě hrozí nějaké "vypalování"

Rád bych našel něco s co nejlepším poměrem kvalita / cena / výkon.

Co doporučujete?

.... například Samsung LE60C650 / LG 60PK950 apod.
    Ten Sam C650 má výborné referencie a dobré testy.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od SPAWN Zobrazit příspěvek
    A co projektor? Ten by nesel? Ja bych ti poradil LASER TV ale ta se v EU neprodava. Nebo si pockej kdyz nespechas na nove modely pro rok 2011.
    Projektor by šel, sice by to znamenalo nějaké stavební úpravy, ale to bych přežil. Ovšem cena kvalitního projektoru je nad cenou televizí, nějaké jsem doma měl a vždy to moc topilo a potřebuje to kvalitnější "šero" než televize. Velmi často nám televize jede jen jako "pozadí" bez ohledu na to co zrovna dávají - takže běžný provoz televize je určitě tak 10h / den. To by taky u projektoru asi nešlo.

LASER TV - jdu něco přečíst a najít. Co se týče času, tak vše je otázka nabídky a ceny. Klidně pár dní / týdnů vydržím

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

Podívej se do sekce "Projektory". Je tam spousta zajímavých informací a rozhodně si nemyslím, že by kvalitní projektor stál tolik, co většina 60" televizí.

Podobná témata

1. LCD: Pomoc s výběrem LCD 32" (případně větší úhlopříčka)
    Od ikvido v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 07-12-2010, 11:50
  2. Jakou novou "SD" kameru kolem 10 000,- ?
    Od hanessh4 v sekci Videokamery
    Reakcí: 111
    Poslední příspěvek: 21-03-2010, 16:03
  3. Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 18-09-2009, 10:41