Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Cs link prosba

manek (36)|26.1.2011 18:56
Dobrý den zakoupil jsem už "jetou" neomezenou kartu CSlink a nejdou mi programy PRIMA COOL, BARRANDOV,MARKIZA, STV 3,DOMA, JOJ, JOJ PLUS. Ostatní jde. Nevíte kde je problém? Děkuji
rudlus (539)|26.1.2011 18:58
nalad si ich....
manek (36)|26.1.2011 19:01
tak tam problém není.
rudlus (539)|26.1.2011 19:07
vymaz ten tp a naskenuj ho znova...ak ti idu ostatne musia aj tieto
panasonic650 (1124)|26.1.2011 20:12
ja sa v rom nevyznam ale sa mi zda ze starsie karty sa museli doaktivovavat pri niektorych novych programoch... ak je toto pripad tak asi povodny majitel to neurobil... ci sa to este da neviem... skusal si tam zavolat ?
VlaDamorava (466)|27.1.2011 09:42
Není problém zjistit, jaké programy jsou aktivovány na starší kartě CSlink. Stačí zadat číslo karty a máš jasno.
https://www.cslink.cz/cs/customer-zone/check-card/
vmlich (14)|6.3.2011 12:15
K přehrávání používám TT Media Center na Win XP. Od jisté doby, někdy po přechodu Gitalu do CSlinku, se mi po přepnutí na TV Barrandov, STV1 a STV2 objevilo okno CAM s hlášením "zkontrolujte kartu" a nejhorší bylo, že nešlo přepínat kanály ovladačem, protože to okno si vzalo fokus, ale nebylo to vidět, protože ve full-screen režimu bylo překryto obrazem, který normálně šel. Pomohlo zmáčknout klávesu Esc, čímž se okno zavřelo a povely ovladače dál procházely do hlavního programu.

S tím jsem žil až doteď, protože aktivace nejnovějších "tarifů" na webu cslink nepomohla. Ale včera jsem si všimnul výzvu k přeladění Nova HD, tak jsem při tom naladil i další nové české i slovenské programy, ale okno CAM se začlo objevovat s úplně všemi novými programy.

Nechce se mi zkoumat, jestli to má něco s novými normami kódování, ale udělal jsem si prográmek, který visí v liště a po objevení se okna s titulkem "Conditional Access" mu pošle WM_CLOSE, takže žádné Esc již mačkat nemusím. Kdo by měl zájem, tak http://www.volny.cz/mlich/ZHASNI.rar
mirekv (7169)|6.3.2011 12:23
U Skylinku u starších karet bylo třeba novější programy dokupovat, možná to bude tento případ.
jito (999)|6.3.2011 12:33
vmlich:
Já bych viděl problém v nepřicházejících zápisech na kartu.Zkus dát kartu do normálního přijímače,a uvidíš.