Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

teletext+ hauppauge 2000

sirmalcolm (2)|2.3.2005 12:47
Ahoj vsichni. Poridil jsem Hauppage dec 2000-t, protoze pracuji ve Velke Britanii a chtel jsem vyuzit muj notebook pro digitalni vysilani. Mohu ric ze tv bezi celkem v pohode . Bohuzel postradam moznost pouzit teletext a dalsi pridavne fumkce ,ktere digitalni prijem poskytuje.
Ctel bych se tedy zeptat, je chyba na me strane???
Je nejaka moznost doinstalovat pripadne nejaky pridavny soft, nebo staci jen stahnout nove ovladace ktere problem vyresi. PLEASE HELP ME
Ivo Mašek (10205)|2.3.2005 12:50
A v originálním softu není podpora teletextu ?
slo (227)|2.3.2005 16:19
[quote=sirmalcolm]Ahoj vsichni. Poridil jsem Hauppage dec 2000-t, protoze pracuji ve Velke Britanii a chtel jsem vyuzit muj notebook pro digitalni vysilani. Mohu ric ze tv bezi celkem v pohode . Bohuzel postradam moznost pouzit teletext a dalsi pridavne fumkce ,ktere digitalni prijem poskytuje.
Ctel bych se tedy zeptat, je chyba na me strane???
Je nejaka moznost doinstalovat pripadne nejaky pridavny soft, nebo staci jen stahnout nove ovladace ktere problem vyresi. PLEASE HELP ME[/quote]Na ínstalačním CD máš vše potřebné. Aktualizace třeba tady http://www.hauppauge.co.uk/pages/support/support_dvb-t.html. Posledni verze je 2.18c
sirmalcolm (2)|2.3.2005 18:31
Hauppage 2000-t jsem poridil uz u nas doma v CR. Spolu s balenim jsem dostal 2 CD jedno s ovladaci v nemcine a na druhem mel byt cesky navod , ale bylo totalne prazdne!!!!
Takze zacinam mit pochyby o solidnosti teto znacky.
ovladace jsem instaloval jako dalsi tisic veci pred tim, bohuzel nevladnu nemcinou, ale myslim ze se na tom snad neda vcelku nic zkazit.
Beha pouze Tv a Radio a dalsi ovladace ohledne teletextu jsem nenasel.
slo (227)|2.3.2005 23:57
[quote=sirmalcolm]Hauppage 2000-t jsem poridil uz u nas doma v CR. Spolu s balenim jsem dostal 2 CD jedno s ovladaci v nemcine a na druhem mel byt cesky navod , ale bylo totalne prazdne!!!!
Takze zacinam mit pochyby o solidnosti teto znacky.
ovladace jsem instaloval jako dalsi tisic veci pred tim, bohuzel nevladnu nemcinou, ale myslim ze se na tom snad neda vcelku nic zkazit.
Beha pouze Tv a Radio a dalsi ovladace ohledne teletextu jsem nenasel.[/quote]Právě na této adrese je doplněk pro teletetext http://www.hauppauge.co.uk/pages/support/support_dvb-t.html P.S. Byla tam tečka navíc, ale teď se to dá otevřít. Nebo http://213.221.87.83/index.shtml
brucus (13)|23.8.2006 20:15
[quote=sirmalcolm]Hauppage 2000-t jsem poridil uz u nas doma v CR. Spolu s balenim jsem dostal 2 CD jedno s ovladaci v nemcine a na druhem mel byt cesky navod , ale bylo totalne prazdne!!!!
Takze zacinam mit pochyby o solidnosti teto znacky.
ovladace jsem instaloval jako dalsi tisic veci pred tim, bohuzel nevladnu nemcinou, ale myslim ze se na tom snad neda vcelku nic zkazit.
Beha pouze Tv a Radio a dalsi ovladace ohledne teletextu jsem nenasel.[/quote]

Zdravim.
CD s ovladacmi, co som dostal je necitatelne a cesky "manual" je par stran ako pripojit zariadenie k TV a k VCR- teda nieco co asi dokaze zapojit aj uplny idiot. Nic ine ten "manual" neobsahuje.
;(
Inac v kombinacii s PC som spokojny. Ale ked to pripojim len na TV, tak to nefunguje. Sice najde 24 kanalov, ale prepinat mi dovoli len 6-7.
;(