Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 9 z 33 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 490

Téma: Jaké a jak naladit zajímavé programy na různých družicích

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Na španělském satelitním systému Hispasat na pozici 30°W zahájila vysílání ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) další stanice. V rámci multiplexu Overon začal vysílat kanál HISPAN TV HD.

Parametry :
    freq. 12266 V 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, service ID 12, video PID 1201, audio PID 1211/1212, FTA

Dle zdroje : http://www.parabola.cz/zpravicky/154...liseni-na-30w/

Na této družici vysílá FTA také sportovní FOX Sports HD (10730 H 27500).
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 04-11-2011 v 08:52
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

E4 HD som naladil - pekny obraz, bezal nejaky film...ale uz nejde, signal je a ani nevypise kodovanie...

Rosu som tiez naladil, ale ani obraz ani zvuk...

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

V sobotu 5. listopadu pokračuje oblíbená série HD satelitních přenosů z Metropolitní opery opusem
    Richarda Wagnera Siegfried.
    Začátek přenosu v 16:45 hodin.
    Siegfried je třetím dílem monumentální Wagnerovy tetralogie Prsten Niebelungů. Vysílána bude nová inscenace kanadského režisérského mága Roberta Lepage, jenž v minulé a této sezóně inscenuje v Met celý Wagnerův cyklus.

V titulní roli uvidíme Jaye Huntera Morrise, který do inscenace nastoupil místo původně ohlášeného Garyho Lehmana a po newyorské premiéře Siegfrieda minulý týden sklidil obrovské ovace publika a vynikající kritiky v americkém tisku. V roli Brunhildy vystoupí americká sopranistka Deborah Voigt a v roli Wotana, vládce bohů, zazpívá v Česku mimořádně populární velšský barytonista Bryn Terfel. Za dirigentským pultem bude stát italský maestro Fabio Luisi, hlavní dirigent Metropolitní opery, který se v minulém přenosu blýskl brilatní interpretací Mozartova Dona Giovanniho.

Zdroj : Satcentrum
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 04-11-2011 v 08:03

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Chlapci, jen jsem se chtěl zeptat jestli vám hraje Markýza HD, mě už pár dní nehraje, a dočetl jsem se že by měla být přesunuta z Astry 3A (23,5) na pozici 3B (23,5E) můžete mě to někdo potvrdit? Jestli je tomu tak, tak to bude asi problém naladit, Parabolu mám nasměrovanou na Astra 3A, může někdo poradit jak na to? Děkuji předem.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Markiza HD (Skylink) je uz od zaciatku oficialneho spustenia na 12109/H/27500...normalne ide. http://en.kingofsat.net/pos-23.5E.php

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Pro kovarjos05 :
    Nezáleží na tom, jak se kterákoliv družice jmenuje, klidně si ji přejmenuj třeba na XY.CZ...
    Důležité je jedině její umístění na orbitu, čili její poloha ve stupních. V tomto případě je to 23,5°E (E=východně).
    Na této pozici je pěkně hezky pospolu více družic. Pokud tě to zajímá, tak si o tom něco přečti, je toho plný net...

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

erik555, ano je to tak jak píšeš...normálně jedou všechny tři programy...STV1...STV2...TV Doma, ale TV Markýza na stejné frekvenci nejede ať dělám co dělám. Není nějaký problém na satelitu? Jinak fakt nevím proč mě to nejede...

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od kovarjos05 Zobrazit příspěvek
    erik555, ano je to tak jak píšeš...normálně jedou všechny tři programy...STV1...STV2...TV Doma, ale TV Markýza na stejné frekvenci nejede ať dělám co dělám. Není nějaký problém na satelitu? Jinak fakt nevím proč mě to nejede...
    Makiza hd ide stale rovnako, odkedy zacali vysielat - teda bez vypadkov
    chyba bude niekde u teba

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

tak nějak nechápu, když mě jedou kompletně všechny programy, kromě Markízi HD, ale přitom Markíza SD normálně jede, není to trochu zvláštní?

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Pro fungování Markizy HD je nutno mít správné zápisy na kartě Irdeto nebo ICE. Jinak tma...

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

interfernet422, to je dost možné, ale nevím jak se to aktivuje, ještě jsem to nikdy nedělal, tak že by si mě trochu poradíl? Díky předem.

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od kovarjos05 Zobrazit příspěvek
    interfernet422, to je dost možné, ale nevím jak se to aktivuje, ještě jsem to nikdy nedělal, tak že by si mě trochu poradíl? Díky předem.
    Skusim zanho
    Az si registrovany na webe skylinku, (ak nie, zaregistruj sa)-pojdes na registraciu a spravu sluzieb - zvolis si reautorizaciu karty, zapnes prijimac najlepsie na ct1 a pockas nejaky cas na nove zapisy. Malo by to snad pomoct.
    Teda ak interfernet myslel na toto.

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Pokud se uživatel v stb nehrabe a všechno normálně funguje, tak zápisy prochází automaticky. Kovarjos05 nenapsal jsi jakou máš kartu a stb. Pokud máš ještě starou cryptoworks, tak na ní Markiza HD nepojede. Skylink všechny nové programy pouští jen na nové karty ICE nebo Irdeto. Tím chce donutit majitele starých cw karet k přechodu na novější kódování. Ale to už je jiná pohádka. Více info na webu skylinku.

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

13°E - momentálně FTA na 11411 H 27500 tyto programy :
    ALE KINO+ HD, DOMO+ HD, KUCHNIA+ HD, MINIMINI+ HD, PLANETE+ HD, teleTOON+ HD.
    Je to nějaké promo vysílání.
    Naposledy upraveno uživatelem losos: 08-11-2011 v 11:57

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

interfernet422, co se kýká karty, tak mám Skylink Irdeto HD asi 3 měsíce a STB Technisat SIR který jede úplně v pohodě. Tak zkusím tam zavolat nebo tak něco. Jinak díky za info a zkusím se zaregistrovat a nějak to pořešit.

Strana 9 z 33 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 18-11-2010, 15:57
  2. Nejdou naladit programy
    Od fubuk v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-10-2010, 20:50
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-06-2008, 14:30