Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ps3 total hack !

jarino1978 (8045)|13.1.2011 00:01
no dnes som skúšal hack na PS3 ( v podstate upravený hack FW ) a ide všetko, ako sviňa. Mám ešte v zálohe ďaľší hack FW, ktorý umožňuje grabovať BD filmy na IN/OUT HDD, hrať "zálohy" hier PS1/2/3 z IN/OUT HDD, prehrávať MKV, inštalovať opäť LINUX a pozor, zmeniť FAT32 na NTFS !!!, možnosť emulátoru Super Nintendo, ako samozrejmosť je FTP server a File Manager...
HERE WE GO !!!

Použitý FW : 3.55
greedyyy (314)|13.1.2011 08:49
je pekne ze sa chvalis a ze ti to funguje.
ale na podstatne si zabudol.
linky na download a postup.
prosim o doplnenie pre nas menej zdatnych.
jarino1978 (8045)|13.1.2011 09:35
linky a postupy odo mňa nečakajte. Všetko je na webe...
9z9 (188)|13.1.2011 16:59
Aspoň jsi mohl hodit odkazy na tebou aplikovaný a ověřený postup. V opačném případě je celý tento thread jen výkřikem do tmy (zvlášť když v druhém threadu sám uvádíš, že je na netu i dost fake FW, které vám odkrouhnou konzoli).
jarino1978 (8045)|13.1.2011 21:52
chalani, nebuďte lenivý. je toho plný net a ja tu nebudem dávať linky na hacky. Toto nie je žiadne warez fórum, ale normálne fórum.
Inak :
- je možné prehrávať AVCHD a BD priamo z interného a externého HDD, stačí v háčkovanom FW inštalovať plugin multiMAN. Je to vlastne taký prieskumník, ktorým môžete kopírovať BD hry a filmy na HDD, alebo prehrávať BD/AVCHD z HDD...
- druhá vec je tá, že je možný návrat z FW 3.55 na FW 3.41, ale stále je to na vlastné riziko.
- tretia vec je, že hrať hry z HDD je možné len upraveným FW 3.41/3.50, ale zatiaľ nie na upravenom FW 3.55 ( vraj už čoskoro ).

EDIT : hry je možné hrať z HDD aj na upravenom FW 3.55

EDIT 2 : tých hier, čo je momentálne možné hrať na FW 3.55 je asi už 300...
ezechiel1917 (498)|14.1.2011 00:53
[quote=9z9;323065]Aspoň jsi mohl hodit odkazy na tebou aplikovaný a ověřený postup. V opačném případě je celý tento thread jen výkřikem do tmy (zvlášť když v druhém threadu sám uvádíš, že je na netu i dost fake FW, které vám odkrouhnou konzoli).[/quote]

naprosty souhlas...
9z9 (188)|14.1.2011 06:23
Já nejsem lenivý, o hack PS3 nestojím. Jen jsem se pozastavil nad smyslem tohoto threadu, speciálně jeho duplicitou s více stránkovým threadem hned vedle, do kterého jsi napsal to samé ;-)
jarino1978 (8045)|14.1.2011 10:51
dal som to samostatne, pretože by sa zbytočne zasvinil thread o PS3.
Ani mňa hack PS3, čo sa týka hrania hier moc nezaujíma, skôr ma zaujíma otvorenie tejto platformy pre užívateľskú komunitu / vs. výpočtový výkon tejto konzoly.
jarino1978 (8045)|14.1.2011 13:03
[quote=PV_ox;323254]
1) Je mozne s timto upravenym FW hrat i oficialne zakoupene multiplayerove hry po siti nebo herni servery firem jako napr. EA rozpoznaji neoficialni FW a nepobezi to?[/quote]
-je to možné
- keďže sa jedná o posledný FW 3.55, nie je šanca, že to niekto zistí
[quote=PV_ox;323254]
Je mozne se vratit zpet k puvodnimu oficialnimu FW? Pokud ano, jak casove narocna a pracna je kompletni instalace neoficialniho FW a jak casove narocny a pracny je navrat k originalnimu? (jde mi o to jestli je realne se mezi temi FW prepinat podle aktualni potreby za predpokladu, ze neoficialni FW bude mit nejake omezeni, viz napr. prvni otazka)[/quote]
- je možný návrat späť napr. na FW 3.41, ale je to náročné a treba mať PS3Break zariadenie ( treba dokúpiť )
- samozrejme existuje riziko black off konzoly
- prepínanie FW v XMB nie je možné
PV_ox (182)|14.1.2011 13:23
Zdravim,

chtel bych se zeptat na par veci:

1) Je mozne s timto upravenym FW hrat i oficialne zakoupene multiplayerove hry po siti nebo herni servery firem jako napr. EA rozpoznaji neoficialni FW a nepobezi to?

2) Je mozne se vratit zpet k puvodnimu oficialnimu FW? Pokud ano, jak casove narocna a pracna je kompletni instalace neoficialniho FW a jak casove narocny a pracny je navrat k originalnimu? (jde mi o to jestli je realne se mezi temi FW prepinat podle aktualni potreby za predpokladu, ze neoficialni FW bude mit nejake omezeni, viz napr. prvni otazka)

Diky.
jarino1978 (8045)|15.1.2011 08:05
kto má FW 3.55 a chce to vyskúšať, tak si treba stiahnuť Geohot-ov 3.55 Jailbreak, je to súbor o veľkosti cca 5 MB, ten treba dať klasicky na USB flash do štruktúry : PS3/UPDATE
Inštaluje sa to rovnako, ako update FW, inštalácia trvá asi 10s, potom sa PS3 reštartuje a po reštarte pribudne v sekcií GAME položka na inštalácia pluginov, čo sú vlastne PKG aplikácie na rozšírenie možností konzoly. Potom je možné inštalovať veci spomenuté na začiatku. Čo sa týka prieskumníka, treba si stiahnuť najnovšiu verziu multiMAN. Čo sa týka hier, treba si z netu stiahnuť PKG súbor upravený na FW 3.55 a ten nainštalovať v PS3...
Shoty (2)|15.2.2011 09:07
Ahoj, přemýšlím nad využitím PS3 jako multimediálního centra k tv, a chci se zeptat, jestli, díky prolomení ochrany, podporuje následující věci.
- formátování NTFS kvůli přenosu větších objemů dat - zejména filmů v HD kvalitě
- podpora kodeků šifrovacích HD
- nějaký "user friendly" software jako media centrum.

Díky.
StD (8612)|24.2.2011 09:28
http://www.root.cz/zpravicky/sbirka-na-hackera-ps3-ktery-se-soudi-se-sony/
...doufám, že dostane co zaslouží - tj. nepodmíněně na tvrdo. Ještě chudáček pirát potřebuje sbírečky...
Ivo Mašek (10205)|24.2.2011 11:26
[quote=Shoty;330387]Ahoj, přemýšlím nad využitím PS3 jako multimediálního centra k tv, a chci se zeptat, jestli, díky prolomení ochrany, podporuje následující věci.
- formátování NTFS kvůli přenosu větších objemů dat - zejména filmů v HD kvalitě
- podpora kodeků šifrovacích HD
- nějaký "user friendly" software jako media centrum.

Díky.[/quote]
Zkuste, prosím, ale odepisovat přes SZ, nebo email tazatele. Už jednou jsme tu měli zvýšený zájem od firmy Universal Pictures (to zase ohledně jiné sekce) .............. Takže buďte k nám ohleduplní, jinak tahle choulostivá temata budu nemilosrdně mazat.
Ronaldok (39)|7.3.2012 08:32
Je toto mozne s novym FW 4.11? Je jedno o jakou revizi ps3 jde?