Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 41 z 140 PrvníPrvní ... 3139404142435191 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 601 až 615 z 2100

Téma: Samsung widgety: NetPlayer a iné

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od MILOSHKO Zobrazit příspěvek
    mimochodom skusal niekto wikipediu ?
    To uz je skoro naznak browseru!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Citace Původně odesláno od tibuxy Zobrazit příspěvek
    Pokial niekto pozera cez telku zahranicne online TV streamy (ako dal link zmarcel) tak davam do pozornosti widget na francuzsku hudobnu TV NRJ (na IP adrese 91.67.48.154). Funguje podobne, ako widget pre Ocko TV, akurat podporuje prepinanie streamov priamo v programe a co je este zaujimavejsie, dokaze prehravat RTMP streamy. Tym sa otvaraju vyborne moznosti na sledovanie mnozstva TV z USA, UK, atd. ktore sli iba na PC cez RTMPdump...
    Ahoj, je teda v současné době možné v TV nějakým způsobem přehrávat vlastní RTMP streamy? Mohl by si popřípadě napsat nějaký návod jak na to?
    Díky

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od FreeriderCZ Zobrazit příspěvek
    Ahoj, je teda v současné době možné v TV nějakým způsobem přehrávat vlastní RTMP streamy? Mohl by si popřípadě napsat nějaký návod jak na to?
    Díky
    Stahni si doporuceny widget a v jeho zdrojovem kodu zmen URI (vyhledej puvodni cestu ke streamu a nahrad svou). Nakonec si takto upraveny widget nainstaluj do TV. Easy, ne?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Moc prosím o radu.Po delší době jsem tv připojilna net.Stáhli se mě nějaké aktualizace na internet tv.Naskočila tam půjčovna a ještě něco.Jenže jsem zjistil,že mě se přestaly přehrávat videa z youtube.Psalo to že to chce restart tv,ale nepomohlo.Tak jsem dal obnovit celou internet tv,ale v tom okamžiku mě zmizely všechny složky z mojich aplikací včetně netplaeru a nahoře v doporučených mám jen nějakou ikony filmové klapky,fotek a počasí a nejde mě s tím nic udělat.Na tv když zapnu internet tv mě svítí ještě černá tabulka abych připojil tv k netu a nejde se jí nijak zbavit a tím pádem se nejde dostat ani do aplikací,abych si vše postahoval znouvu včetně netplaeru.Samozřejmě telka je na net připojená.Nevíte někdo jak tohle vyřešit?Moc díky za veškeré rady

ještě posílám foto jak vypadá menu.teď jsem ještě nahrál nový fw,ale stále stejné
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Fotografie0336.jpg 
Zobrazení: 209 
Velikost: 303.3 KB 
ID: 12836  
    Naposledy upraveno uživatelem lagys: 22-08-2011 v 17:20

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

FreeriderCZ: presne ako pise nin, stiahni si widget n5NRJ.zip, v adresari scripts je subor main.js (javascript). Nasledne treba najst cast, kde su rtmp streamy (file=rtmp://...) a nahradit svojimi. Nasledne cez webserver, alebo free hosting nahrat widget do telky... A je to!

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Mnohokrát děkuji za rady, zítra vyzkouším.

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Nezlobte se,ale musím obnovit svůj dotaz:
    Netuším proč,ale stále nejde spustit program USBWebserver.
    Po spuštění se objeví chybové hlášení Project1-Run time error.
    Zkusil jsem i kompatibilitu,spustit jako správce,ale marně.Jedu na Win7 32.

Nikdo na Win7 neměl problém?

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od lagys Zobrazit příspěvek
    Moc prosím o radu.Po delší době jsem tv připojilna net.Stáhli se mě nějaké aktualizace na internet tv.Naskočila tam půjčovna a ještě něco.Jenže jsem zjistil,že mě se přestaly přehrávat videa z youtube.Psalo to že to chce restart tv,ale nepomohlo.Tak jsem dal obnovit celou internet tv,ale v tom okamžiku mě zmizely všechny složky z mojich aplikací včetně netplaeru a nahoře v doporučených mám jen nějakou ikony filmové klapky,fotek a počasí a nejde mě s tím nic udělat.Na tv když zapnu internet tv mě svítí ještě černá tabulka abych připojil tv k netu a nejde se jí nijak zbavit a tím pádem se nejde dostat ani do aplikací,abych si vše postahoval znouvu včetně netplaeru.Samozřejmě telka je na net připojená.Nevíte někdo jak tohle vyřešit?Moc díky za veškeré rady

ještě posílám foto jak vypadá menu.teď jsem ještě nahrál nový fw,ale stále stejné
    A funguje ti tedy 100% to pripojeni k internetu, vcetne DNS?

Citace Původně odesláno od jito Zobrazit příspěvek
    Nezlobte se,ale musím obnovit svůj dotaz:
    Netuším proč,ale stále nejde spustit program USBWebserver.
    Po spuštění se objeví chybové hlášení Project1-Run time error.
    Zkusil jsem i kompatibilitu,spustit jako správce,ale marně.Jedu na Win7 32.

Nikdo na Win7 neměl problém?
    Vzhledem k tomu, ze je celkem dost uzivatelu, co ma potize s timto serverem na Win 7, proc nezkusit treba IIS, ktere Windows 7 jiz obsahuji?

Je tu pravidelně Avatar uživatele lacib
    Registrace
    Oct 2010

dovolil som si upravit miloshkov widgetlist.

NHL widget: vysledky; tabulky; dokonca je tam sledovanie zapasov cez internet@tv, ale nepodarilo sa mi registrovat TV na nhl.com/samsung

GmailTicker: po prihlaseni kontroluje a zobrazuje nove maily v gmail.

widgetlist po stiahnuti premenujte na xml.
    Připojené soubory Připojené soubory
    Naposledy upraveno uživatelem lacib: 23-08-2011 v 08:19

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

"A funguje ti tedy 100% to pripojeni k internetu, vcetne DNS?"

Připojení je ok.Když dám v menu tv nastavení sítě,tak to nahlásí,že je připojení ok.
    Mě připadá,že tou obnovou se smazal nějaký zaváděcí odkaz na net a internet@tv se teď tváří,že není připojení.Nenapadá mě jak to dát zpátky do kupy.

Odstraněno.Pomohlo tv odpojit úplně od napájení.Po zapnutí naistalována celá internet tv.
    Jinak vřele doporučuju widget 3D.Jede to super a jsou tam dobrý dokumenty.
    Naposledy upraveno uživatelem lagys: 23-08-2011 v 16:10

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Nin-hledal jsem to,co souvisí s IIS.
    V systému jsem aktivoval funkci Internetová informační služba.Pro jistotu jsem ještě doinstaloval IIS 7.5 Express.Po spuštění USBwebserver mě vyzval firewall k povolení přístupu.Ale tím úspěchy skončily.
    Opět chybové hlášení Run-time-error.

Je tu pravidelně Avatar uživatele lacib
    Registrace
    Oct 2010

jito, nemozes pouzit iny program? potrebujes to kvoli nainstalovaniu widgetov?

skus toto..

http://lacibogi.ic.cz/widgets/index....all_widget.rar

nin nin je offline
    Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od jito Zobrazit příspěvek
    Nin-hledal jsem to,co souvisí s IIS.
    V systému jsem aktivoval funkci Internetová informační služba.Pro jistotu jsem ještě doinstaloval IIS 7.5 Express.Po spuštění USBwebserver mě vyzval firewall k povolení přístupu.Ale tím úspěchy skončily.
    Opět chybové hlášení Run-time-error.
    Nevim, co presne jsi hledal (a kde) co souvisi s IIS, ale USBwebserver tedy souvisi s IIS pouze tim, ze shodne spousti webovou sluzbu v PC. Vzhledem k tomu, ze je IIS nativni webserver modernejsich windows (2000 a vyssi), da se tak trochu ocekavat, ze bude bez problemu fungovat. Jde ale o naprosto jiny webserver (proste zapomen na USBwebserver). Po uspesne instalaci IIS muzes vyzkouset jeho spravnou funkcnost zadanim url (http://localhost/) do browseru (viz. obrazek).

Na systemovem disku (nejcasteji C:\) pak najdes novy adresar Inetpub, ve kterem je dalsi adresar wwwroot, do nej nakopiruj widgetlist.xml od laskavych uzivatelu tady z tohoto threadu, nebo z archivu USBwebserver od nemene laskavych uzivatelu opet nejlepe z tohoto threadu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

caute ja som novy vtom netplayery a nachapem skoro nic mne ide hlavne oto aby som vedel pozerat online sportove kanaly najma tie ruske lebo mne ide hlavne o anglicku ligu . a ked vojdem do online video tam su ruske stanice tuknem na hoci ktoru a mi vypisuje NEPEDPOROVANY KONTAJNER co stym poradte prosim , lebo uz nemem digi tak neviem kde pozerat premier league ,

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Nin-dík za vysvětlení.Až budu doma,udělám pokus.

Strana 41 z 140 PrvníPrvní ... 3139404142435191 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Samsung Smart TV / BD / HT 2012 SMART HUB (Serie ES / E) widgety a ine
    Od MILOSHKO v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 13-11-2014, 13:15
  2. SAMSUNG rada D widgety :NETPLAYER a ine
    Od MILOSHKO v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-07-2011, 17:47
  3. Samsung LE46C65O nebo Samsung LE46C654 rada před koupí