Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Popcorn Hour A-200 několik otázek

doors (6)|12.1.2011 09:10
Chtěl bych zeptat těch kteří tento přístroj mají

1 přenosová rychlost přes usb v diskuzi jsem někde četl že po siti i usb přenese 6MB /s což se mi na usb zdá málo tak by mě zajímalo jaká je skutečnost

2 četl jsem že má velmi hlučný větrák skoušel ho už někdo vyměnit za nějaký tiší popřípadě za jaký model také jsem četl že některí uživatelé mění umělohmotní kryt za hníkový podobný jako má Popcorn A 210 jaké to má výhody kromě toho že to vypadá líp díky za opovědi

chtěl bych se zeptat ještě na jednu věc mám crt televizi a jde mi o to jestli A 200 dostatečně zvečí titulky u avi srt aby byli dpbře čitelné měl jsem jiný přistroj a tam byli tytulky tak malé že se nedali přečíst díky
Josef44 (19)|12.1.2011 09:46
[quote=doors;322686]Chtěl bych zeptat těch kteří tento přístroj mají

1 přenosová rychlost přes usb v diskuzi jsem někde četl že po siti i usb přenese 6MB /s což se mi na usb zdá málo tak by mě zajímalo jaká je skutečnost

2 četl jsem že má velmi hlučný větrák skoušel ho už někdo vyměnit za nějaký tiší popřípadě za jaký model také jsem četl že některí uživatelé mění umělohmotní kryt za hníkový podobný jako má Popcorn A 210 jaké to má výhody kromě toho že to vypadá líp díky za opovědi[/quote]
Vyměnil jsem umělohmotní kryt za hníkový - je to super ticho!ticho!ticho!
s přenosovou rychlosti nemám problémy pro přehrávání všech dostupných
videosouborů
Pytkin (7947)|12.1.2011 09:57
ja uvazujem , ze si kupim za 50 EUR tu hlinikovu krabicu z MOVIKA ..