Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální přehrávač s DTS-HD ?

tommmyt (542)|5.1.2011 20:38
hoj, měl bych dotaz, zda je nějaký multimediální přehrávač (něco jako wdtv live) který zvládne DTS-HD? Tady v tomto fóru už je (a na trhu) probíráno již tolik přehrávačů a některé mají již tolik stránek, že to vše projekt který přehrávač to umí to by bylo na dlouho, snad nebude nikomu vadit že jsem založil nové téma. O co mi jde- mam doma wdtv live, připojím k němu malý disk, přehraje snad vše, ale nepřehraje zvuk z blu-ray DTS-HD! Tento zvuk přehraje pouze jako DTS. O co je horší, že to wdtv live neumí ani přes hdmi vyvést do jiného zesilovače který už ten dekoder má.
Shrnutě muj dotaz teda je, zda je nějaky multimediální přehrávač (něco jako wdtv live), aby tam šel připojit malý disk a přehrávalo to soubory - jde mi z 99% o blu-ray, čili filmy 1080/24 a zvuky DolbyTruHD a DTS-HD. Když by třeba to DTS-HD nezvládl přehrát, tak aby to šlo aspon přes hdmi vyvést do zesilovače který už ty dekodery má (což právě u wdtv live nejde, ale běžně se dělá že například dvd/blu-ray přehrávač který nemá dekodery tak přes hdmi se to může vyvést do jiného zařízení a je to v pohodě).
Tady na tvferaku jsem se dočetl že DobyTruHD je kvalitnější než pouhé DTS, proto mě napadlo zda by to ten přehrávač uměl dekodovat DTS-HD spíše jako DolbyTruHD než jako pouze DTS, ale to je asi nesmysl.. proto spíš u tohoto dotazu by byla aktuální první půlka tohoto dotazu:-)
Moc díky.
honzanun (48)|5.1.2011 21:11
Xtreamer s posledním firmware - dnes vyzkoušeno a max. spokojenost!
dodomt (276)|6.1.2011 14:54
Xtreamer
Popcorn
Novy WD hub (myslim)

dodo
stani (1647)|19.6.2011 22:21
Také by mě zajímalo, zda přibyly nějaké nové přehrávače co umí DobyTruHD + DTS-HD.....
jito (999)|20.6.2011 12:55
HDI Dune podporuje také......
fat01 (114)|21.6.2011 05:59
eGreaty s posledním firmware taky.
WinKye (67)|21.6.2011 07:54
No je to velká škoda že WD nepodporuje tyhle audio kodeky, pač jinak jsem s ním naprosto spokojený!!
Xtreamer Pro je podporuje, nevíte někdo jestli je bude podporovat i ten nový xtreamer Prodigy??
fat01 (114)|21.6.2011 14:12
[quote=WinKye;352572] nevíte někdo jestli je bude podporovat i ten nový xtreamer Prodigy?[/quote]

Z internetu Xtreamer Prodigy:
audio výstup:
Stereo, Dolby Digital AC3 5.1 (passthrough & downmix to stereo), Dolby Digital Plus 7.1 (passthrough), Dolby TrueHD 7.1 (passthrough & downmix to stereo), DTS Digital Surround 5.1 (passthrough & downmix to stereo), AAC 7.1 (passthrough & downmix to stereo), FLAC
peca (260)|24.6.2011 09:40
podle téhle diskuze http://www.acryan.com/forums/viewtopic.php?f=173&t=13959
to umí i A.C.Ryan mini2.
stani (1647)|2.7.2011 20:14
[quote=WinKye;352572]No je to velká škoda že WD nepodporuje tyhle audio kodeky, pač jinak jsem s ním naprosto spokojený!!
[/quote]

Já taky,bohužel to ale není (prý) softwarová záležitost.

Kéž by WD udělal to samé ale s podporou DTS-HD.
ai (2993)|2.7.2011 21:59
[quote=WinKye;352572]No je to velká škoda že WD nepodporuje tyhle audio kodeky, pač jinak jsem s ním naprosto spokojený!![/quote]
Pokud jde o zalohovani BD, tak v Clown BD (pouziva eac3to) se zatrhnou dva chlivky navic a vytvori pri demuxu BD jednu AC3 stopu navic, pokud tam je jen True HD treba ...pak to mixuju do mkv, kde je original audio plus navic ten AC3 5.1 640kbps . Tusim, ze ale ClownBD nacte i MKV, tedy je to pak cele zauotomatizovano, nez to demuxovat, enkodovat zvlast.
peca (260)|26.7.2011 07:09
Xtreamer DVD FullHD Media Player to taky umí. Má integrovanou DVD mechaniku, což by pro někoho mohlo být zajímavé.
tommmyt (542)|30.7.2011 09:36
ted nevím zda jsem tomu dobře porozuměl, ale někdo tu dal odkaz na HDI Dune že to umí taky.. po vygooglování jsem zjistil je to takový blu-ray stolní přehrávač co je i jako multimediální centrum..(nebo obráceně multimediální centrum co má i blu-ray mechaniku) asi proto stojí taky cca 9tisíc.. moje otázka tedy je, zda teda třeba nějaké dnešní vysloveně blu-ray stolní přehrávače umí taky toto - mají usb vstup, tam by se připojil externí disk.. takže by to mělo umět alespon DobyTruHD + DTS-HD passthrough a po hdmi výstupu by jen obraz i zvuk ?? Ale celkově to budou asi taky pěkné drané stroje.. Tím prvním příspěvkem jsem myslel spíš jen samotnou multimediální věcičku s DTS-HD - levnou. Čili spíše otázka: co je nejlevnější věcička na našem trhu , která po připojení externího disku přes USB zvládá i DTS-HD? :-D
jarino1978 (8045)|30.7.2011 21:38
[quote=tommmyt;359395]co je nejlevnější věcička na našem trhu , která po připojení externího disku přes USB zvládá i DTS-HD? :-D[/quote]

XTR PRO
gallibob (171)|31.7.2011 09:11
ja todle vyresil jinak (jednalo se mi tedy jen o DTS mam "jen" 5.1 domaci kino co umi jak DTS tak po pripojeni dalsich dvou beden i DTS-HD) proste sem obraz poslal pres HDMI do tv a zvuk pres digitalni coax do domaciho kina neupravene, tedy pres nastaveni zvuku - RAW - a nechavam ho upravit domaci kino a to uz si ho prekoduje podle toho vcem je nakodovany MKW(tj.AC3,DTS atd...) a funguje to bez problemu.
Todle neberte jako odpoved na dane tema spis napad pro ty co maji jak domaci kino,ci rec. ktery DTS,ci DTS-HD podporuje pak jin staci jen prehravac co umi posilat neupravenou digitalni zvukopvou stopu valstnim zvukovym vystupem,ale logicky i pres HDMI do zesilovace.
Snad tu nesirim nejaky bludy,pokud ano tak me opravte:)
jito (999)|31.7.2011 09:16
Trochu tě tedy opravím.
Tak jak jsi to propojil využíváš "pouze" DTS-ne DTSHD.Nemáš ho totiž kde rozkódovat.V tvém případě hraje tzv.jádro Core DTS.
gallibob (171)|31.7.2011 11:06
[quote=jito;359612]Trochu tě tedy opravím.
Tak jak jsi to propojil využíváš "pouze" DTS-ne DTSHD.Nemáš ho totiž kde rozkódovat.V tvém případě hraje tzv.jádro Core DTS.[/quote]

tomu nejak nerozumim,moje domaci kino podporuje DTS-HD a kodovat ho umi samo takze vcem je problem??? Pokud multimedialni prehravac posle nekodovany zvuk do Kina co ma DTS-HD kodek tak by to melo hrat v DTS-HD.Ale priznam se ze zadnou vec mimo origos BD v DTS-HD nemam takze to nemuzu vyzkouset z multimedialniho centra(schvalne zkusim neco sosnout). Pokud je to v propojeni zvuku tedy v (digitalnim coaxialu) coz by, ale nemel byt problem tak prece neni duvod proc by to nemohlo hrat. jinak domaci kino je toto http://www.sony.cz/product/hch-systems-with-blu-ray-disc/bdv-e870#pageType=TechnicalSpecs a mutlimedialni prehravac je tento http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=82545 propojeno coax kabelem.
Ale jak rikam neprehravam nic jineho z O!laye nez DTS takze nevim,ale zil sem v predstave ze by to fungovat melo,ale nejsem vseved a rad si necham poradit,nikdo nejsme neomylni...
vivid.sk (11472)|31.7.2011 11:27
[quote=gallibob;359626]
Pokud je to v propojeni zvuku tedy v (digitalnim coaxialu) coz by, ale nemel byt problem tak prece neni duvod proc by to nemohlo hrat.
... takze vcem je problem???..[/quote]
problem je v tom, ze cez opticky/koaxialny digitalny vystup (SPDIF) nevies posiat DTS HD (ani TrueHD) formaty. Jediny sposob je HDMI (od verzie 1.3).
Takze, ako uz jito napisal, pokial prehravas DTS-HD zdroj, cez SPDIF ide von len "core" DTS a teda "klasicke" DTS s bitratom 1 536kbs. Pokial by tvoj AVR prijimal DTS HD, urcite ti tam zasvieti adekvatna LED, takze by si to zistil.
tommmyt (542)|31.7.2011 11:28
Koaxiální kabel (ani optický) neumí vést DTS-HD. HD audio zvládne pouze HDMI

edit: hrome, někdo byl o minutu rychlejší :-D
jito (999)|31.7.2011 11:32
A tvoje TV podporuje formát DTS HD?Pokud ne,tak by tento formát nemohl projít skrz TV z optiky ven.A pokud vím,tak optikou nelze tahat DTS HD-to jde pouze po HDMI.
A ještě jsi napsal:mam "jen" 5.1 domaci kino co umi jak DTS tak po pripojeni dalsich dvou beden i DTS-HD.Formát DTS HD neznamená automaticky 7.1 kanálový zvuk.Když bude autor mixu chtít,tak klidně bude 2.0 mono.

Pokud propojíš přehrávač s recieverem kabelem HDMI,tak ti DTS HD půjde,o tom žádná.Ale pochybuji,že to jde z TV optikou ven.
gallibob (171)|31.7.2011 11:40
ok v poradku dit sem se ptal,nekamenujte me prosim:))) a taky sem psal ze to nemam na cem vyzkouset mimo orygos BD a jelikoz je to domaci kino s BD tak tam to samozrejme vypisuje DTS-HD. Tak sem aspon o neco chytrejsi do budoucna, vsem vam dekuji za vysvetleni a aspon uz nebudu otravovat blbostma,netusil sem ze je na DTS-HD potreba propojeni pres HDmi,ted uz to vim a uz sem malinkej a zticha.SOOOOOORRRRRRRYYYYY
vivid.sk (11472)|31.7.2011 12:03
[quote=gallibob;359636]...jelikoz je to domaci kino s BD tak tam to samozrejme vypisuje DTS-HD[/quote]

To tiez nieje samozrejme. Pokial by dane BD neobsahovalo HD stopu, tak by ti to vypisalo len klasicke DTS/DD (ak ma BD viac jazykovych stop, tie ostatne nadabovane obvykle nebyvaju v HD)
gallibob (171)|31.7.2011 12:23
[quote=vivid.sk;359642]To tiez nieje samozrejme. Pokial by dane BD neobsahovalo HD stopu, tak by ti to vypisalo len klasicke DTS/DD (ak ma BD viac jazykovych stop, tie ostatne nadabovane obvykle nebyvaju v HD)[/quote]

samozrejme ze ne na vsech ze musi mit dano stopu to chapu,uplnel blb taky nejsem mam asi dva filmy co tento zvukovy format maji na stopazi(pak to samozrejme vypisuje DTS-HD) u ostatnich ne.Co se tyce multimedialniho prehravace tak vsechny filmy na HDD mam jen v AC3 nebo v DTS(zadny mkv v DTS-HD nemam) takze to taky funguje i detekuje spravne.Ja proste jen NEVEDEL a ani sem nemel kde vyzkouset ze je na DTS-HD potreba HDmi, zil sem v omylu ze jde prenest i pres digitalni coax, nebo SPDIF ted uz sem po vasem vysvetleni moudrejsi a vim ze to nejde a ze sem tu placal blboviny za coz sem se opakovane omlouvam ,PROSSSIIIMM PROMINTE MI MUJ OMYL.Nemuzu vedet vsechno jen sem chtel pomoct,priste budu radsi potichu a prenecham to odbornikum.Diky za pochopeni
jito (999)|31.7.2011 12:35
Nemusíš se omlouvat.....
Pokud se diskuze vede v inteligentní rovině,tak je vše OK.
peca (260)|30.8.2011 06:40
[quote=tommmyt;359395]Čili spíše otázka: co je nejlevnější věcička na našem trhu , která po připojení externího disku přes USB zvládá i DTS-HD? :-D[/quote]

Tak mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, že A.C.Ryan přehraje DTS-HD MA přes externí USB 2,5" disk :)
Zkoušel jsem např. "Dire Straits - Brothers In Arms (20th Anniversary Edition) / BD-Audio / DTS-HD MA 5.1 96kHz/24b"
tommmyt (542)|30.8.2011 13:51
[quote=peca;364231]Tak mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, že A.C.Ryan přehraje DTS-HD MA přes externí USB 2,5" disk :)
Zkoušel jsem např. "Dire Straits - Brothers In Arms (20th Anniversary Edition) / BD-Audio / DTS-HD MA 5.1 96kHz/24b"[/quote]

a který máš konkrétně? tady na tv freaku je recenze dvoch (.A.C. Ryan PLAYON!HD a HD Mini ) a jak je diskuze pod rezenzí, tak tam lidi píšou o chybějící absenci DTS-HD
peca (260)|30.8.2011 14:06
[quote=tommmyt;364265]a který máš konkrétně? tady na tv freaku je recenze dvoch (.A.C. Ryan PLAYON!HD a HD Mini ) a jak je diskuze pod rezenzí, tak tam lidi píšou o chybějící absenci DTS-HD[/quote]

já mám HD mini 2.
V českých recenzích HD audio moc nezkoušejí. Je ale fakt, že to ve specifikacích není. První verze fw to totiž neuměly, tak možná proto to tam není napsané.
stani (1647)|24.11.2011 21:49
Tak co, stále nic?...
peatro (1054)|25.11.2011 01:04
tommmyt
k tvemu dotazu na nahradu WDTV Live s podporou HD pass trough audio http://www.mall.cz/multimedialni-centra/dune-hd-tv-101w
na tvou druhou otazku BD prehravac s podporou medialniho centra http://www.mall.cz/multimedialni-centra/asus-o-play-bds-500
stani (1647)|12.1.2012 15:35
Asi jediný: Dune HD MAX....
Hmm (1739)|12.1.2012 16:21
Kucíí a mě se líbí tohle .... http://www.umax.cz/index.php?modul=produkty&strana=detail&cislo=UMNP00154&skupina_zbozi=DH-MED&kategorie=DH&stare_cislo=UMNP00154
nebo parametry ještě zde
http://www.mall.cz/domaci-multimedialni-centrum/egreat-eg-r200s
3D, USB 3.0, DVD a BR z ISO i adresářů, nový rychlejší procesor, a má to umět i HD Audio
Zvažuju to k záložnímu LED Samsungu, protože kvalita AVI a některých MKV z USB flash přehrávaných v TV mě opravdu neuspokojuje a je o poznání horší, než jsem čekal.
stani (1647)|12.1.2012 18:47
Hmm, že by už konečně? ;) Dobrý tip, díky! :BB:

Ještě by to chtělo nějaké zkušenosti - má už někdo?....
------

I když Umax... :rolleyes:
bandiit (160)|12.1.2012 18:56
A Xtreamer Prodigy? Po vydaném beta firmwaru to s ním vypadá docela nadějně. Nebo Evolve Infinity.
stani (1647)|12.1.2012 21:58
[quote=bandiit;390841]A Xtreamer Prodigy? Po vydaném beta firmwaru to s ním vypadá docela nadějně. Nebo Evolve Infinity.[/quote]

Evolve Infinity nemá DTS-HD.....
Hmm (1739)|12.1.2012 22:09
[quote=stani;390835]I když Umax... :rolleyes:[/quote]Známej má už druhej eGreat a nestěžuje si. A v testech ty eGreaty taky dopadají dost dobře. I když zdejší topiky o případných nedostatcích dosavadních modelů jsem nečetl. Zkusím naagitovat onoho známého ať mi dělá předskokana :-)
stani (1647)|12.1.2012 22:14
Umax není vůbec dobrá značka, sám s ním mám neblahé zkušenosti. Ale třeba se za ty roky změnila, i když tento příspěvek v diskusi tomu nenapovídá: Při spuštěni pres navigaci (HDMV) ,napíše Disk Vyžaduje Kompatibilní přehrávač 3D , Jednoduchá Navigace 3D Film Spustí ale Nejde Zvuk Nebo Se Seka, Obraz Se Seká Taktéž.
Nebo v hodnocení: Na mě měl ale tento přehrávač příliš hlučné chlazení, takže jsem ho vyměnil za Xtreamer Prodigy, který je naprosto tichounký.
kuko61 (257)|12.1.2012 22:28
Umax cz nie je vyrobca, ale dovozca, takze na tom, ze to podla teba nie je dobra znacka velmi nezalezi ;) Egreaty sa na tvfreak velmi neriesia, ak sa chces dozvediet viac, tak na egreat.cz.
Pytkin (7947)|12.1.2012 22:29
stani : ja hlavne nejak trochu nerozumiem , naco chces DTS-HD zvuk .. mam pocit , ze si si dakde cosi precital , ale moc tomu nerozumies ..
stani (1647)|13.1.2012 00:02
Tak jsem našel další přehrávače k tématu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Pro mě tedy vypadá velmi zajímavě ten Asus O!Play BDS-700. Uvidíme....
Hmm (1739)|13.1.2012 00:17
[quote=Pytkin;390890]ja hlavne nejak trochu nerozumiem , naco chces DTS-HD zvuk .. [/quote]Tak já třeba pár MKV s DTS-MA mám....
Pytkin (7947)|13.1.2012 00:21
Hmm .. A iny tam neni ?
stani (1647)|13.1.2012 00:25
[quote=Hmm;390904]Tak já třeba pár MKV s DTS-MA mám....[/quote]

Pár? :D No já jich mám víc... ;) Taky "pár" BD na 2TB HD, takže pro mojí sestavičku chybí už jen vhodný přehrávač.

Jen jednu věc nechápu: je tu založené téma a hned se najdou tací, kteří tvrdí, že to nepotřebuješ nebo se ptají na co ti to je, případně že tomu nerozumíš. Já bych to nechal na každém, ať si každý koupí co chce, byť tomu i třeba "nerozumí". Hlavně když ví co chce. :D
Hmm (1739)|13.1.2012 00:39
[quote=stani;390901]Tak jsem našel další přehrávače ....Pro mě tedy vypadá velmi zajímavě ten Asus O!Play BDS-700. Uvidíme....[/quote]A pak že nerostou .... Stačilo se trochu podívat. No já jdu po ceně, budu to mít k druhé TV, k plazmě mám Dunu HD Duo. U toho Asuse jsem si nevšiml rychlosti procesu a doufám, že dá (3D)BR z ISO i adresáře. Těch MKV s HD audiem mám sice jen pár, ale všechny BR mám na disku, takže taky otázku nač to má mít HD Audio nechápu...
Hmm (1739)|13.1.2012 00:45
[quote=Pytkin;390905]Hmm .. A iny tam neni ?[/quote]Tak v angličtině většinou ne, pokud už je to HD audio. Tak DTS core mi Tvix ven pustí, ale proč nevyužít zvuk plně, ne? BR filmy ukládám na HDD, tak proč netáhnout zvuk ven se vší parádou ....
stani (1647)|13.1.2012 00:48
[quote=Hmm;390908]....a doufám, že dá (3D)BR z ISO i adresáře. [/quote]

No to by byla paráda, za ty peníze...
Tady je překlad recenze co jsem našel, ale už jdu spát, nebudu to louskat..
Pytkin (7947)|13.1.2012 09:38
[quote=stani;390907]Pár? :D No já jich mám víc... ;) Taky "pár" BD na 2TB HD, takže pro mojí sestavičku chybí už jen vhodný přehrávač.

Jen jednu věc nechápu: je tu založené téma a hned se najdou tací, kteří tvrdí, že to nepotřebuješ nebo se ptají na co ti to je, případně že tomu nerozumíš. Já bych to nechal na každém, ať si každý koupí co chce, byť tomu i třeba "nerozumí". Hlavně když ví co chce. :D[/quote]

no tu ide o to .. DTS-HD dnes prehra skoro kazdy prehravac .. Pod pojmom prehra znamena , ze to po HDMI posle von do receivera .. Ak nemas receiver a poriadne repraky, a chces to pocuvat cez Televizor , tak je ti DTS-HD zvuk uplne k hovnu , lebo oproti DTS alebo DD na telke nebudes pocut ziadny rozdiel ..
Pytkin (7947)|13.1.2012 09:43
[quote=Hmm;390909]Tak v angličtině většinou ne, pokud už je to HD audio. Tak DTS core mi Tvix ven pustí, ale proč nevyužít zvuk plně, ne? BR filmy ukládám na HDD, tak proč netáhnout zvuk ven se vší parádou ....[/quote]

na BD diskoch je vzdy aj iny zvuk .. nie len HD .. v MKV samozrejme nemusi byt .. Von ti HD zvuk posle kazda krabica .. Ak mas adekvatne audio na HD zvuk , tak s tym neni ziaden problem ..
Hmm (1739)|13.1.2012 16:52
[quote=Pytkin;390944]DTS-HD dnes prehra skoro kazdy prehravac .. [/quote]
S tím souhlasím....

[quote=Pytkin;390949]na BD diskoch je vzdy aj iny zvuk .. nie len HD .. v MKV samozrejme nemusi byt .. Von ti HD zvuk posle kazda krabica .. [/quote]
.... a s tímhle rozhodně ne. Známej taky originální zvuk v DD TrueHD z MMC do Yamahy 2600 nedostane. Českou zvukovou stopu v DTS či častěji DD 5,1 samozřejmě ano. Dekodéry HD audia v AV receiveru nemám (postarší Pioneer VSX-D814), takže mi stačí to DTS nebo DTS (-MA) core přes optiku a nástupce bude krmit (snad ještě letos) DUNE HD Duo, popř. OPPO.
Pytkin (7947)|13.1.2012 17:35
Hmm .. Znamej ma potom nejaky srackovy MMC , ak mu neposle von DD TrueHD ..

Ak tvoj Pioneer nema dekodery HD audio , tak je ti prehravanie HD audia na nic ..

Ja mam doma take to najmensie onkyo , ktore ma vsetko v subrwoofri .. Ma zabydovane HD audio dekodery .. Nedavno som to skusal na nejakom koncerte .. A priznam sa , nerozoznal som rozdiel medzi DTS 24/96 cez optiku a DD TrueHD cez HDMI .. Ten zvukovy system neni dostatocne kvalitny , aby clovek rozoznal ten rozdiel .. Preto mi pripada divne , ze sa niekto nahana za tym , aby jeho prehravac dekodoval HD audio .. Aby to malo zmysel v prvom rade treba mat adekvatnu aparaturu , a poriesenu akustiku doma ..
Hmm (1739)|13.1.2012 19:45
[quote=Pytkin;391066]Hmm .. Znamej ma potom nejaky srackovy MMC , ak mu neposle von DD TrueHD ..
Ak tvoj Pioneer nema dekodery HD audio , tak je ti prehravanie HD audia na nic ..
....... mi pripada divne , ze sa niekto nahana za tym , aby jeho prehravac dekodoval HD audio .. Aby to malo zmysel v prvom rade treba mat adekvatnu aparaturu , a poriesenu akustiku doma ..[/quote]Prostě ještě nedávno to vůbec běžně MMC ven neposílala a ani současná zdaleka všechny neposílají, stačí se podívat u prodejců do jejich parametrů.
HD Audio mi nanic není, protože DUNE má 7.1 výstup a Pioneer 5.1 vstup. Přesto se mi to nepodařilo uspokojivě rozchodit, tak jsem rezignoval do doby nového AVR.
S odpovídající aparaturou souhlasím, tu ovšem mám, ten Pioneer je pro stereo velmi slušný a pro domácí kino výborný, repro je HECO Celan (700+300), centr Infinity, sbw Pioneer, analog cable Merlin Mozart, repro cable Monster Z2 Audiophile Reference, QED Silver Anniversary, jen to funkční propojení se nezdařilo. Tak plnotučné HD Audio bude až s novým AV kombajnem. Ale už DTS core z DTS MA je o něčem jiném než u klasické jen DTS původní stopy.