Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 56

Téma: Multimediální přehrávač s DTS-HD ?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

hoj, měl bych dotaz, zda je nějaký multimediální přehrávač (něco jako wdtv live) který zvládne DTS-HD? Tady v tomto fóru už je (a na trhu) probíráno již tolik přehrávačů a některé mají již tolik stránek, že to vše projekt který přehrávač to umí to by bylo na dlouho, snad nebude nikomu vadit že jsem založil nové téma. O co mi jde- mam doma wdtv live, připojím k němu malý disk, přehraje snad vše, ale nepřehraje zvuk z blu-ray DTS-HD! Tento zvuk přehraje pouze jako DTS. O co je horší, že to wdtv live neumí ani přes hdmi vyvést do jiného zesilovače který už ten dekoder má.
    Shrnutě muj dotaz teda je, zda je nějaky multimediální přehrávač (něco jako wdtv live), aby tam šel připojit malý disk a přehrávalo to soubory - jde mi z 99% o blu-ray, čili filmy 1080/24 a zvuky DolbyTruHD a DTS-HD. Když by třeba to DTS-HD nezvládl přehrát, tak aby to šlo aspon přes hdmi vyvést do zesilovače který už ty dekodery má (což právě u wdtv live nejde, ale běžně se dělá že například dvd/blu-ray přehrávač který nemá dekodery tak přes hdmi se to může vyvést do jiného zařízení a je to v pohodě).
    Tady na tvferaku jsem se dočetl že DobyTruHD je kvalitnější než pouhé DTS, proto mě napadlo zda by to ten přehrávač uměl dekodovat DTS-HD spíše jako DolbyTruHD než jako pouze DTS, ale to je asi nesmysl.. proto spíš u tohoto dotazu by byla aktuální první půlka tohoto dotazu
    Moc díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Xtreamer s posledním firmware - dnes vyzkoušeno a max. spokojenost!

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2009

Xtreamer
    Popcorn
    Novy WD hub (myslim)

dodo

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Také by mě zajímalo, zda přibyly nějaké nové přehrávače co umí DobyTruHD + DTS-HD.....

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

HDI Dune podporuje také......

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

eGreaty s posledním firmware taky.

Nováček Avatar uživatele WinKye
    Registrace
    Dec 2010

No je to velká škoda že WD nepodporuje tyhle audio kodeky, pač jinak jsem s ním naprosto spokojený!!
    Xtreamer Pro je podporuje, nevíte někdo jestli je bude podporovat i ten nový xtreamer Prodigy??

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od WinKye Zobrazit příspěvek
    nevíte někdo jestli je bude podporovat i ten nový xtreamer Prodigy?
    Z internetu Xtreamer Prodigy:
    audio výstup:
    Stereo, Dolby Digital AC3 5.1 (passthrough & downmix to stereo), Dolby Digital Plus 7.1 (passthrough), Dolby TrueHD 7.1 (passthrough & downmix to stereo), DTS Digital Surround 5.1 (passthrough & downmix to stereo), AAC 7.1 (passthrough & downmix to stereo), FLAC

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

podle téhle diskuze http://www.acryan.com/forums/viewtop...?f=173&t=13959
    to umí i A.C.Ryan mini2.
    Naposledy upraveno uživatelem peca: 24-06-2011 v 09:45

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

No je to velká škoda že WD nepodporuje tyhle audio kodeky, pač jinak jsem s ním naprosto spokojený!!
    Já taky,bohužel to ale není (prý) softwarová záležitost.

Kéž by WD udělal to samé ale s podporou DTS-HD.

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

Pokud jde o zalohovani BD, tak v Clown BD (pouziva eac3to) se zatrhnou dva chlivky navic a vytvori pri demuxu BD jednu AC3 stopu navic, pokud tam je jen True HD treba ...pak to mixuju do mkv, kde je original audio plus navic ten AC3 5.1 640kbps . Tusim, ze ale ClownBD nacte i MKV, tedy je to pak cele zauotomatizovano, nez to demuxovat, enkodovat zvlast.
    Naposledy upraveno uživatelem ai: 02-07-2011 v 22:04 Důvod: ma dyslexie :-)

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

Xtreamer DVD FullHD Media Player to taky umí. Má integrovanou DVD mechaniku, což by pro někoho mohlo být zajímavé.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

ted nevím zda jsem tomu dobře porozuměl, ale někdo tu dal odkaz na HDI Dune že to umí taky.. po vygooglování jsem zjistil je to takový blu-ray stolní přehrávač co je i jako multimediální centrum..(nebo obráceně multimediální centrum co má i blu-ray mechaniku) asi proto stojí taky cca 9tisíc.. moje otázka tedy je, zda teda třeba nějaké dnešní vysloveně blu-ray stolní přehrávače umí taky toto - mají usb vstup, tam by se připojil externí disk.. takže by to mělo umět alespon DobyTruHD + DTS-HD passthrough a po hdmi výstupu by jen obraz i zvuk ?? Ale celkově to budou asi taky pěkné drané stroje.. Tím prvním příspěvkem jsem myslel spíš jen samotnou multimediální věcičku s DTS-HD - levnou. Čili spíše otázka: co je nejlevnější věcička na našem trhu , která po připojení externího disku přes USB zvládá i DTS-HD?

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od tommmyt Zobrazit příspěvek
    co je nejlevnější věcička na našem trhu , která po připojení externího disku přes USB zvládá i DTS-HD?
    XTR PRO

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

ja todle vyresil jinak (jednalo se mi tedy jen o DTS mam "jen" 5.1 domaci kino co umi jak DTS tak po pripojeni dalsich dvou beden i DTS-HD) proste sem obraz poslal pres HDMI do tv a zvuk pres digitalni coax do domaciho kina neupravene, tedy pres nastaveni zvuku - RAW - a nechavam ho upravit domaci kino a to uz si ho prekoduje podle toho vcem je nakodovany MKW(tj.AC3,DTS atd...) a funguje to bez problemu.
    Todle neberte jako odpoved na dane tema spis napad pro ty co maji jak domaci kino,ci rec. ktery DTS,ci DTS-HD podporuje pak jin staci jen prehravac co umi posilat neupravenou digitalni zvukopvou stopu valstnim zvukovym vystupem,ale logicky i pres HDMI do zesilovace.
    Snad tu nesirim nejaky bludy,pokud ano tak me opravte

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-12-2011, 17:36
  2. DVD přehrávač s podporou MKV / multimediální přehrávač s DVD
    Od PV_ox v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-01-2011, 01:31
  3. Multimediální přehravač
    Od farbitch v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray