Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
711. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.43%
  • plazma Samsung

33 4.64%
  • plazma LG

32 4.50%
  • LCD Sony

54 7.59%
  • LCD LG

97 13.64%
  • LCD SHARP

27 3.80%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.50%
  • LCD Panasonic

56 7.88%
  • LCD Philips

40 5.63%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.41%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 244 z 244 PrvníPrvní ... 144194234242243244
Zobrazené výsledky: 3,646 až 3,654 z 3654

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Nováček
    Registrace
    Mar 2021

Je veľa kvalitných TV, niekedy sa v nich človek stráca, rozdiely sú niekedy veľmi viditeľné, čo sa týka kvality obrazu, zvuku, alebo či je vhodná pre hry a pod.
    Človek sa už stráca vo svete lcd, qled, oled atd atd televízoroch, ani nevie pomaly čo všetky tie skratky a značky znamenajú, preto som bol minule veľmi rád, že som našiel tému, kde sa jej prehľadne povenovali a jednoducho vysvetlili https://etipy.sk/rozdelenie-televizo...novsie-trendy/ môže sa ešte niekomu zísť pri zorienovaní sa Plus sú tam tipy na najlepšie modely v jednotlivých kategóriách.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2021

Zdravím pánové, dámy

vybírám telku 65'' okolo 35 tisíc. Denně bude zapnutá i 10-12 hodin (žena je doma s dítětem) - 20% youtube, 30% běžné pořady, 20% filmy, 30% sport (fotbal, mma) - na tv nehodlám hrát žádné hry.
    Mám již po dlouhém hledání předem vybraný seznam adeptů:
    LG 65OLEDBX - strašně rád bych měl OLED tv kvůli kvalitě barev atd., ale vzhledem k výše zmíněnému stylu užívání tv se obávám vypalování a nehodlám kupovat za 2-3 roky novou tv
    Samsung QE65Q80T - k této jsem nakloněn nejvíc
    Sony Bravia KD-65XH9505
    Philips 65PUS8545
    Hisense 65U8QF
    65" LG 65NANO913PA

Pokud máte někdo jiný tip, tak jsem otevřen diskuzi popř. poraďte, který zvolit díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Vlastně se s dovolením přidávám k dotazu výše, byť se chystám na menší 55'', tak můj předvýběr se nápadně podobá (Samsung NeoQLED - QE55QN85A, Hisense U8G,TCL C825, Sony X93J) ;-)
    Včetně důvod proč nemohu i když bych chtěl, zvažovat OLED, který by u nás asi trpěl ... má paní má takový pěkný EKO-zvyk pustit si TV a zároveň pracovat stranou na PC, kdy na TV vůbec nekouká (vysvětlování, že lze vypnout obraz a ponechat jen zvuk, dle očekávání nefunguje - což trochu chápu nutností vypínat v 2.-3. úrovni menu)
    Nevíte o značce, která by toto měla např. přes samostatné tlačítko na DO? ... ideální bych viděl něco jako ... myslím že Sony TV mívaly "presence sensor" a když se před TV určitou dobu nic nepohnulo, tak se vypnul obraz (možná ale celá TV - nevím)?
    Díky předem za tipy k modelům i možnosti ochrany obrazovek před našimi blízkými
    Naposledy upraveno uživatelem petrgb: 10-11-2021 v 12:50

Nováček Avatar uživatele jirijezek@seznam.cz
    Registrace
    Jan 2013

Omlouvám se , že píši sem můj dotaz. Chci se zeptat, jestli mohu nainstalovat novější verzi Android 8, do TV SONY , model 2015, konkrétně KDL-65E859C, Po aktualizaci tam mám teď Android 7. Stáhnul jsem si Appku O2, ale ta funguje jen od verze Android 8. V Kodi mi ta appka nevyhovuje, není tam program, není tam EPG. Děkuji za trpělivost a odpověď

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Myslim si, ze je to vecou vyrobcu TV ci umozni instalaciu vyssej verzie Androidu na svojich starsich modeloch. Ja som v tomto skepticky. Obchod musi ist dalej, vyrobcovia zarabaju na novych modeloch, ktore sa budu kupovat vtedy, ked starsie modely moralne zastaraju. "Omladzovanie" starsich modelov nema pre vyrobcov ekonomicke racio, pre vyrobcu ide len o naklady a problemy s odladovanim novych SW.

Registrace
    Jan 2013

To samozřejmě chápu, mě jde o to, jestli je to technicky možné. Zajímá mě, co se stane, když to zkusím.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Pokud není oficiální update na Android 8, tak se může stát, že si uděláš z TV cihlu.
    Nesnáším bezohlednost a lidskou blbost. Nejlépe můj postoj vystihuje citát Jana Wericha: Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
    Něco k prodeji...dotazy pište sem

Registrace
    Jan 2013

Tak to je v pytli. Zrovna dneska ráno se mi aktualizoval KODI a O2TV mi nefunguje, píše mi to, že tato aktualizace nepodporuje tyto addony. Sledování O2, Play.cz. AB radio.

---------- Doplněno v 16:08 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 16:08 ----------

Tak to je v pytli. Zrovna dneska ráno se mi aktualizoval KODI a O2TV mi nefunguje, píše mi to, že tato aktualizace nepodporuje tyto addony. Sledování O2, Play.cz. AB radio.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Najjednoduchsie je si overit update u vyrobcu tv teda zavolat alebo napisat na helpdesk Sony. O2TV kontaktovat nemusis, odkazu Ta opat na Sony. Len Sony moze povolit update na vyssiu verziu androidu na svojich zriadeniach. Mozne dovody preco to asi neurobi som Ti pisal vyssie.
    Ti co pouzivaju aplikacie dlhsie uz vedia, ze jednoduchym riesenim je multimedialna android krabicka vedla TV.
    To co sa stalo Tebe sa deje uz niekolko rokov prakticky u vsetkych tv vsetkych vyrobcov - podpora raz skonci, pretoze aplikacie sa vyvijaju, ale vyrobci na to reaguju novymi TV, nie aktualizovanim starych modelov.
    Ak dnes niekto chce od TV aby mu podporovala jeho oblubene aplikacie viac ako 5 rokov je idealista. Vyvoj sa ubera uplne inym smerom.

Strana 244 z 244 PrvníPrvní ... 144194234242243244

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 12:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 07:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 16:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 19:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 18:12