Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 5 z 245 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Já když kolikrát vidím, jak jsou lidé (úplní laici) schopni zapojit, spíše zfušovat, elektrozařízení, tak se potom nedivím takovým následkům (které samozřejmě nejsou zapříčiněny samotným výrobkem, ale úplně něčím jiným .......... a potom hurá to zmedializovat, udělat ze sebe svatý a nevinný, a pokud co nejvíce ještě dostat od pojišťovny, nebo výrobce.
    Ten zbytek TV měli hasiči okamžitě zajistit a poslat na policii, která by ve spolupráci s výrobcem (technikem) zjistila, oč vlastně běží. Teď už nikdo nezjistí nic.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Po novým roce jsem si pořídil Samsunbg UE40C6000 a můžu jedině doporučit. Jako LEDka není zase tak drahá a moc negativů na ní není. Jen bych uvítal citlivější ovladání a když ji vypínáte, je vidět, že osvětlení není rovnoměrný, ale to při sledování filmů nepoznáte ani při sledování hodně tmavých scén, jak někteří tvrdí. Takže v současné době jsem zástupce LEDek.
    --------------------------------
    http://www.televize-samsung.cz/

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Mal som možnosť porovnať EX710 a C6000, Sony mal prirodzenejší, lepší obraz (pre moje oči).

Nováček Avatar uživatele jupol
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od eldorado09 Zobrazit příspěvek
    Mal som možnosť porovnať EX710 a C6000, Sony mal prirodzenejší, lepší obraz (pre moje oči).
    Je to vec nastavenia. Samsung je nastavený na studené farby a veľa ľudí to vyčíta, že má farby do modra. Stačí nastaviť na teplá1 alebo 2 a bude to lepšie.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Viem, aj rodičia majú doma Samsung, ale neviem nastaviť farby podľa mojej predstavy. Mne Sony a Philips má reálnejšie, prirodzenejšie farby (tým ale nechcem naznačiť, že je Samsung zlý).

Nováček Avatar uživatele jupol
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od eldorado09 Zobrazit příspěvek
    Viem, aj rodičia majú doma Samsung, ale neviem nastaviť farby podľa mojej predstavy. Mne Sony a Philips má reálnejšie, prirodzenejšie farby (tým ale nechcem naznačiť, že je Samsung zlý).
    Skús TV nastaviť podľa Flatpanelshd alebo HDTVtest. Ja som tam našiel presne svoj typ a aj nastavenie...

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Viem, rodičom sa páči obraz a to je hlavná vec.

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Když se Pioneer vzdal trhu s plazmovými HDTV, spousta majitelů špičkových televizorů Kuro nad tím uronila slzu – high-endový trh tím totiž přišel o nejlepší možné zobrazovače. Některá výrobní tajemství ze sejfů Pioneeru pak přešla pod ochranná křídla Panasonicu a Kura nadobro zmizela z trhu.

Firma ale slíbila, že se vrátí alespoň „podznačka“ Elite. Inu, ten okamžik právě nastal, má to ale drobný háček. Bude se jednat o LCD zobrazovače, ne o plazmy a vlastně to ani nebudou LCD od Pioneeru, nýbrž rebrandované Quattrony od Sharpu. Až vás tedy prodejci začnou lákat na prestižní značku, nenechte se zmást. Pořád to budou „jen“ LCD a „jen“ Sharpy (což jsou zřejmě nejlepší výrobci LCD – to jen aby bylo jasno).

Samozřejmě je tu pár dalších drobností. S onou exkluzivní značkou a „podznačkou“ Pioneer Elite půjde ruku v ruce stylový design (firma se zřejmě bude držet „Kuro-černé“) a LCDčka budou mít pár doplňujících technologií, které vybudují jistý nadstandard klasického Sharpu.

Je to takový kompromis – Pioneer bude moct svojí značku Elite (pod kterou vydává Blu-ray a DVD přehrávače, receivery apod.) doplnit i o televizory, Sharp tím získá nového odběratele a bude se moct chlubit high-endovým partnerem. Taková rozumná symbióza, ze které vlastně koncový uživatel nic moc mít nebude…

http://hdmag.cz/bleskovka/pioneer-elite-hdtv-se-vraci

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

Včera jsem navštívil ve Zlíně ElectroWorld
    a první věc co mě zaujala v sektoru s TV bylo uplně zhasnuto ,z části běžel HD satelitní 1080i signál a zčásti SD klasický PAL ,TV kupodivu doladěné ručně žádný prodejní mod.
    ale našel jsem TV která mě doslova posadila na zadek ano Plasma mě uplně dostala!
    127 cm 3D Plasma televizor Panasonic TX-P50VT20E
    Tak tohle kino je opravodvý obrazový zážitek ! klobouk dolů.
    Kdybych měl místnost navíc kde bych si zřídil minikinosálek pak tohle by byla jasná volba.
    (sakra ta cena ,no za 2 roky bych snad našetřil )

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

jej kdyby takhle měli zhasnuto všude a telky ručně poštelovaný místo těch shop módů nebo jak se to jmenuje BTW kinosálek by se mi taky líbil, ale v 3+1 to je kurňa nereálné

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Zkus třeba basys.net - OC Chodov tam mají menší místnost bez světla dřív tam měly Panasonic-TX-P46Z11 obraz z BL úžasnej, pak ji šoupli za výlohu a už nic moc.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od kurtd Zobrazit příspěvek
    Když už jsme u těch mýtů, tak tady jeden článek který se snaží vyvrátit mýty obecněisplayů bez ohledu na typ(plasma, lcd, oled,crt..)

http://www.maximumpc.com/article/fea...yths_shattered
    1. nesmyslné uživatelské volby( jas, kontrast atd..
    2. kontrastní poměr ad absurdum
    3. odezva
    4. Barevný gamut nebo marketingový gambit
    5. Technický blábol roku 2010 jako je "čtvrtá barva" SHARPU

Tak a teď to tomu člověku vyvracejte, když tvrdíte že víte víc.
    Zdravím, ...ale je tu i jiný pohled na věc. Tak jak pod článkem píše "BlazePC", je otázka, jaké jsou uživatelské preference. Možná jako technik chci mít gamut stejný jako u pořizovacího zařízení. Ale někdo jiný doma může mít rád přesaturované barvy nebo nepřirozený kontrast apod. 10 bitové zpracování a zobrazování může interpolací vyhladit přechody jemných odstínů. A vkládání dalších snímků zabrání viditelnému trhání. To vše vlastně upravuje (technicky mrší) původní parametry obrazu a nedá se obecně říci, že je to špatné. Nicméně, to dává prostor všem dalším "vylepšením" a demagogii, která se kolem toho šíří.

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

Tak jinak , 25let jsem se díval na CRT několik druhů TV co do značky a kvality a skrz moje oči,to samé mělo X lidí co čuměli na CRT a pak přešli na jinou technologii.
    A teď - každý sám za sebe a svůj pocit si naladí TV jak uzná za vhodné a nepotřebuje k tomu přístroje nebo kalibraci z továrny. (jistě může pomoct nějaké vodítko)
    Posoudit kvalitu si umí každý sám (až na pár zoufalců co kupují podle rady druhého a samy nemají vlastní názor) ,další je kompromis to co kupujeme a co od toho očekáváme.
    Suma sumárum neposuzujeme co nového je horší jak to starší ale vidíme nějaký obraz nějakou změnu atd.
    A pak se najde blb co filozoficky dokáže že všechno nové je vlastně špatně a veškeré hodnoty a informace jsou nepřesné a my? No přeci si kvůli tomuto článku nebudu vracet do obýváku CRT a LCD okamžitě prodávat ,taky proč bych to dělal? když má někdo názor že CRT je lepší ať se na ní dívá ale moje svobodná volba je že se budu dívat na LCD nebo Plasmu.

ps: nikomu nebudu něco vyvracet,dokázal jsem si na jisté věci vytvořit svůj názor a mám nebo preferuji své hodnoty a k tomu nepotřebuji vědět víc ,mě a 99% lidí stačí to co vidí jejich oči a podle toho se zařídí.Naopak si myslím že ten člověk se neumí vnitřně srovnat s tím že doba jde dál a mění se technologie zobrazení a měnit se bude i kdyby se stavěl na hlavu.(a o tom je ten článek)

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od Sixkillers Zobrazit příspěvek
    Po novým roce jsem si pořídil Samsunbg UE40C6000 a můžu jedině doporučit. Jako LEDka není zase tak drahá a moc negativů na ní není. Jen bych uvítal citlivější ovladání a když ji vypínáte, je vidět, že osvětlení není rovnoměrný, ale to při sledování filmů nepoznáte ani při sledování hodně tmavých scén, jak někteří tvrdí. Takže v současné době jsem zástupce LEDek.
    --------------------------------
    http://www.televize-samsung.cz/
    Tak to ještě nebylo asi tak hrozné. Já měl napřed po sobě 2ks philips 46PFL5605H, nemít obě vyložené vady panelů jsou za ty peníze ok.
    Pak následoval 46" SHARP 810LE, přátelé, podsvit humus! Na všem tmavém byly vidět svetlé fleky které hodně rušily, navíc ta TV skoro trvale lupala se změnou teploty. Dle servisu bylo ale vše ok. Že o lupaní ví, je to způsopeno konstrukcí, ví o tom a snaží se to řešit. Když jsem to chtěl kvůli vrácení TV písemně, obrátily - je to vlastnost která nebrání užívání TV. Tak že nic od sharpu už v životě nekoupím! Buďiž to varováním případným zájemcům ať si nenaběhnete jak já. Žlutá nežlutá navíc, je to zmetek. Nakonec se mě ale přece jen podařila vrátit.
    A tak jsem koupil 47" LG 8500 a je to bomba, obě TV co jsem před ní měl nechává daleko za sebou, taky ale ta cena.. Obraz excelentní ,černá až nepřirozeně černá. Sice mě ze začátku bylo líto těch peněz ale teď pomalu zjištuju že se ta investice nakonec vyplatila .

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

ono vzdy dobry vyrobok nieco stoji, ze ...
    je OK ze si uz spokojny, a tie prachy za tu spokojnost vzdy stoja

Strana 5 z 245 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12