Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jaký televizor by jste si vybrali

Hlasujících
713. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • plazma Panasonic

195 27.35%
  • plazma Samsung

33 4.63%
  • plazma LG

32 4.49%
  • LCD Sony

56 7.85%
  • LCD LG

97 13.60%
  • LCD SHARP

27 3.79%
  • LCD Hyundai

0 0%
  • LCD Samsung

160 22.44%
  • LCD Panasonic

56 7.85%
  • LCD Philips

40 5.61%
  • LCD Grundig

0 0%
  • LCD Sencor

3 0.42%
  • LCD Toshiba

10 1.40%
  • LCD Changhong

3 0.42%
  • LCD ECG

1 0.14%
Strana 50 z 245 PrvníPrvní ... 40484950515260100150 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 736 až 750 z 3663

Téma: Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Toto jsem srovnával v r2010 na nejlepší LCD od Philipsu na Blu-ray záznamu a dospěl jsem k závěru že po tech. stránce obrazu se dá těžko co vytknout černá byla v mírném osvětlení okolí výtečná, barvy, kontrast jak v předu i v pozadí bylo čistě provedeno vše jak vystřižené , jenže právě to předcházelo realitu a pro oči to ale pohoda není, z tohoto důvodu kolega s LED LCD pořídil nový LED monitor nebot ten starý LCD mu přišel nevýrazný málo kontrastní. Toho bych asi docílil pokud bych použil dynam. režim
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od garb7 Zobrazit příspěvek
    Toto jsem srovnával v r2010 na nejlepší LCD od Philipsu na Blu-ray záznamu a dospěl jsem k závěru že po tech. stránce obrazu se dá těžko co vytknout černá byla v mírném osvětlení okolí výtečná, barvy, kontrast jak v předu i v pozadí bylo čistě provedeno vše jak vystřižené , jenže právě to předcházelo realitu a pro oči to ale pohoda není, z tohoto důvodu kolega s LED LCD pořídil nový LED monitor nebot ten starý LCD mu přišel nevýrazný málo kontrastní. Toho bych asi docílil pokud bych použil dynam. režim
    Samozřejmě má každý svůj vlastní preferovaný obraz.Musíme si uvědomit,že LED LCD TV mají
    mnohem vyšší potenciál v intentitě podsvícení než plazma.Podle mého názoru,když vidím i prezentace
    v obchodech,je toto podsvícení většinou přehnaně silně nastavené.Po pár minutách mě z toho bolí oči.Krásným případem jsem já a má žena.Zvláště při sledování večer,když je prakticky tma,mám já tendenci na tv ubírat podsvicení,protože mám pocit,že mi ta intezita nastavená ze dne,vypálí oči.
    Ale má žena naříká,že obraz nemá "šmrnc".Ale každopádně na LED TV si můžete v pohodě nastavit
    obraz odpovídající vaší staré CRT televizi.Ale na plazmě "šmrnc" nenastavíte,takto to alespoň popsala má žena při porovnání v obchodě,jako techický neznalec neměla tušení o různých
    technologiích,prostě řekla,že TV vlevo nemá oproti TV vpravo "šmrnc".Asi tušíte,že vlevo byla plazma.
    Přiznávám,že se někdy opravdu stane,že natočený materiál je tak mizerné kvality,že plazma by
    si s tím asi poradila lépe,ale to se stává velmi zřídka.A potom co jsem viděl Avatara na kamarádově
    Panasonicu(plazma),tak to na brilanci LED TV nemá náděj.
    A hlavně já kupuji televizi pro maximální zážitek z kvalitních materiálů,nikoliv naopak.

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od klimek Zobrazit příspěvek
    ...A hlavně já kupuji televizi pro maximální zážitek z kvalitních materiálů,nikoliv naopak.
    S timhle naprosto souhlasim a mam to uplne stejne, nicmene stale je mezi nami drtiva vetsina, ktera se musi spokojit s obyc SD a cast z nich se hrozne divi, ze jejich nova placka z toho neudela obrazek jako vino

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2009

Kebyze nema stara CRT telka detske muchy a nie je taka mala + zacinali problemy s VN, tak by som novu telku nekupoval. Musim uznat, ze mame moznost kupit omnoho lepsie telky nez mame moznost ich nakrmit kvalitnym signalom.

Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od kofolak Zobrazit příspěvek
    Kebyze nema stara CRT telka detske muchy a nie je taka mala + zacinali problemy s VN, tak by som novu telku nekupoval. Musim uznat, ze mame moznost kupit omnoho lepsie telky nez mame moznost ich nakrmit kvalitnym signalom.
    ...na tohle muzu napsat jedine...vojak se stara, vojak ma

Kdo nema moznost kvalitniho zdroje, tak vyjma poruchy stare nepotrebuje novou TV.Pak by platilo stale omylane byt "in".

Je tu pořád Avatar uživatele zatty
    Registrace
    Jan 2011

k té placce bych se vyjádřil takto..... i placka na SD má šmrnc ALE...kdo měl doma crt 127cm..ukažte mi jednoho člověka a já mu dám litr...všichni se ohání že jejich nová placka nehraje jak CRT ale že měli předtím 55cm a ted mají 102-116cm už nechápou....

Když budu tvrdý realista tak ať si koupí placku max. 82cm a nacpu ji tím nejlepším co je třeba S-PVA panel od Samsungu dám tomu jejich čip vyleze mi stoho D7000 za 25tis. a i na SD budou čumět jak na crt se všema moderníma vecičkama k tomu.....za starou před 10lety 63cm dali 20litru bez pipu s pipem 23tis. a to byla OVP....takže nějaké ohánění že na nové placce nehraje SD stejně dobře je blbost....koupim si tu samou velikost co sem měl předtím za ty samé peníze a budu opět spokojený jak sem byl.......

pokud si koupím velkou placku tak ať si koupím patřičný zdroj signálu co ktomu patří a nebudu skuhrat že to není ono

Registrace
    Apr 2009

S nadsazkou...melo by platit nejake pravidlo, ze si koupit vetsi Full HD TV muze jen ten, kdo to ma adekvatne cim krmit

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od Ladys Zobrazit příspěvek
    ...na tohle muzu napsat jedine...vojak se stara, vojak ma

Kdo nema moznost kvalitniho zdroje, tak vyjma poruchy stare nepotrebuje novou TV.Pak by platilo stale omylane byt "in".

Ano myslím,že jsme zapomněli při diskuzi o kvalitě jednotlivých technologií či přímo modelů na
    velmi důležitý parametr.To je samozřejmě kdo má jaký signál.Určitě nebudu srovnávat kvalitu obrazu
    na pokojovou analogovou anténu a digitální SAT příjem.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od zatty Zobrazit příspěvek
    Když budu tvrdý realista tak ať si koupí placku max. 82cm a nacpu ji tím nejlepším co je třeba S-PVA panel od Samsungu dám tomu jejich čip vyleze mi stoho D7000 za 25tis. a i na SD budou čumět jak na crt se všema moderníma vecičkama k tomu.....za starou před 10lety 63cm dali 20litru bez pipu s pipem 23tis. a to byla OVP....takže nějaké ohánění že na nové placce nehraje SD stejně dobře je blbost....koupim si tu samou velikost co sem měl předtím za ty samé peníze a budu opět spokojený jak sem byl.......

pokud si koupím velkou placku tak ať si koupím patřičný zdroj signálu co ktomu patří a nebudu skuhrat že to není ono
    S tímto názorem mohu souhlasit.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od klimek Zobrazit příspěvek
    Ale každopádně na LED TV si můžete v pohodě nastavit
    obraz odpovídající vaší staré CRT televizi.Ale na plazmě "šmrnc" nenastavíte.
    Ledku nastavit jako CRT?? to ani nahodou.A zajimalo by me co se mysli tim "šmrncem".Jestli vysoky kontrast a podsviceni nastavene tak, aby to bylo vyumelkovane a ne prirozene ,tak to pak jo.Z vlastni zkusenosti muzu rict,ze nastavit plasmu me trvalo 2-3 tydny,ale LCD 1/2 roku.Ledku jo,ale ty z nejvyssich trid a na perfektni zdroj signalu,coz u 95% nejde,myslim to na co se nejvice koukame.
    A abych se drzel tematu,tohle je zajimavej typ na TV "co bych si koupil kdyby......" http://www.moderatorka.cz/svetovy-un...nim-6780x4320/ tam by slo urcite prehrat to "zajimave" rozliseni z tematu Pansonic VT...
    Naposledy upraveno uživatelem Karel129: 29-06-2011 v 20:00

Je tu pořád Avatar uživatele garb7
    Registrace
    Dec 2008

Asi tak , já si nechal nastavit samsunga 52" za cca 80000,- sešteloval a to přímo zástupcem samsungu, on to z vlastního zájmu detailně nastavolal a opravdu byl vidět rozdíl v obraze, ale občas v určitých záběrech měla tmavší místa mírně nereálný odstín je to asi prkotina, ale oč dražší tím víc by mě to v uvozovkách štvalo, pokud bych nemohl mít PDP tak bych to samozdřejmě přežil, v podstatě mám PDP za 1/3 ceny, ale tento neduh nepozoruji a to co vidí většina lidí v obchodě a rozhodnou se pro LCD chápu a taky jsem si říkal škoda že to tak nesvítí , ale doma kde není stejně velké LCD se to prakticky neprojeví (v mém nastavení) , a to jsem zkoušel vytáhnout v nastavení na max kde to bylo slušně jasné, ale v podstatě zbytečné s ohledem na spotřebu.

Je tu pravidelně Avatar uživatele SlavoF
    Registrace
    Jun 2008

.........
    Naposledy upraveno uživatelem SlavoF: 30-06-2011 v 06:17

Je tu pravidelně Avatar uživatele tesla15
    Registrace
    Mar 2010

První PLAZMA kde jsem nemusel kromě GAMA téměř nic ČB ani barevně nemusel doseřizovat je MONITOR Panasonic TH-85VX200. Důvodů proč je NUTNÉ ( pakliže to na TVP je možné ) je opravdu dost. Zvolená teplota barvy ( D.východ 5 500°K, Evropa 6 500°K ). Zapravdu mi dá ten kdo to zkoušel. Časově velice náročné, nelze provézt " na počkání ". Nutno vidět jako oko průměrného pozorovatele. ( z 20 ti techniků pouze dva jsme se barevně shodly, muži velký problém mezi R a G, většinou B zvládají dobře ). Na LCD test barevných čísel k nepřečtení, papír o mnoho lepší. Kdysi na ORAVĚ doseřizovací technik ze stanové kóje chodil ven " nachytat denní světlo, stále opakoval. U fy. LOEWE doseřizovací techniky po dvou rocích následovalo střídání. Maximálně doseřízený TVP by pánové nemohl splnit dnešní cenovou relaci. Tehdy nás učily: žádný měřící přístroj není tak choulostivý na změnu barevného tónu jako lidské oko. ( dejte si v automatu uělat foto kde je nejlépe dívka trochu odhalena a druhý den stejný automat dá jiný výsledek. Proč? Inu je to jenom automat. Hvězdičky a tmavé pozadí je pro LED zcela nedívatelné,atd,atd. Prostě, většinou po několika dnech si namluvíte " již mám maximum ".

Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od tesla15 Zobrazit příspěvek
    ... Hvězdičky a tmavé pozadí je pro LED zcela nedívatelné,atd,atd. Prostě, většinou po několika dnech si namluvíte " již mám maximum ".
    To jsi asi nevidel nejvyssi rady dnesnich direct LED, bo jinak bys tohle nenapsal.

Uz by se meli nekteri lide zbavit predsudku, ze cerna u LCD je jen sediva.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

si najprv uvedom s cim to porovnaval a potom sa ukludnis ...

Podobná témata

1. koupili byste tuto lcd?
    Od DeNNI85 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-11-2013, 11:13
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Jaký typ TV byste si v současnosti koupili?
    Od Karel Polívka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2478
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:45
  4. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51
  5. Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?
    Od blazas11 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 17:12